Optimalizace pro vyhledávače

Dostaneme vaše stránky na přední pozice vyhledávačů. Přivedeme k vám nové zákazníky a zvýšíme vaše tržby. Nabízíme SEO, které má prokazatelné výsledky. SEO je pro majitele stránek nepostradatelné – zviditelňuje vaše webové stránky, což znamená větší návštěvnost a více příležitostí k získání zákazníků. Je to také cenný nástroj pro zvyšování povědomí o značce, budování vztahů s potenciálními zákazníky a vytváření pozice autoritativního a důvěryhodného odborníka ve vašem oboru.

 

 

PPF
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
Video file

5 důvodů, proč se o nejlepší SEO postará SEO consult

 1. Naše SEO služby jsou komplexní – zajistíme SEO audit vašeho webu, eliminujeme překážky, které brání v indexaci, pomůžeme vám s výběrem klíčových slov a on-page faktory.  Poté pro vás získáme hodnotné a relevantní zpětné odkazy.
 2. Jsme profesionálové ve všech disciplínách online marketingu, takže SEO propojíme i s dalšími marketingovými kanály, aby fungovaly ve vzájemné synergii. SEO neboli optimalizaci pro vyhledávače se věnujeme již déle než 15 let, takže víme, jak na to.
 3. Neslibujeme vzdušné zámky. To, co nabízíme, dokážeme splnit. Postaráme se o to, aby byl váš web v očích vyhledávačů atraktivní a získával relevantní návštěvníky se zájmem o vaše produkty.

Jak to probíhá?

 • Zajistíme SEO audit webu, který odhalí veškeré nedostatky, které mu brání v umístění na vyšších pozicích vyhledávání.
 • Provedeme analýzu kódu webu a odstraníme problémy, které mohou komplikovat indexaci ze strany vyhledávacích robotů.
 • Vytvoříme analýzu klíčových slov, abychom našli nejlepší výrazy, které vaši zákazníci používají při hledání vašich služeb či produktů.
 • Naši copywriteři pro vás připraví kvalitní obsah webu, který se bude líbit nejen vyhledávačům, ale i návštěvníkům.
 • Postaráme se o kvalitní linkbuilding, který vašemu webu zajistí rozsáhlou síť autoritativních a relevantních zpětných odkazů.

Optimalizace webových stránek pro vyhledávače se skládá z několika kroků, které společně tvoří efektivní strategii SEO: SEO auditanalýzu klíčových slovzpětné odkazy – SEO správu.

Analýza současného stavu – SEO audit

Hned na začátku si projdeme váš web, zhodnotíme jeho aktuální podobu a navrhneme vhodné úpravy. Zjistíme, jaké jsou aktuální pozice vašich stránek v hlavních fulltextových vyhledávačích, a poradíme vám, jak odstranit případné nedostatky v rámci SEO auditu.

Analýza klíčových slov

Znalost relevantních klíčových slov (analýza klíčových slov) je nezbytným předpokladem pro účinné cílení na zákazníky prostřednictvím webových vyhledávačů. Vytvoříme pro vás přehled vhodných klíčových slov, která následně použijeme při optimalizaci webu pro vyhledávače.

Účinný linkbuilding – SEO správa

Dostaneme váš web do povědomí internetových uživatelů a fulltextových vyhledávačů. Naším cílem je vytvářet pouze smysluplné zpětné odkazy, které k vám přivedou nové návštěvníky a současně vás dostanou na přední pozice výsledků Googlu nebo Seznamu.

Obsahová analýza webu

Otestujeme použitelnost webu z pohledu potenciálních návštěvníků a posoudíme účinnost textového obsahu. Případnými úpravami zajistíme, že se návštěvník bude na webových stránkách chovat přesně podle vašich představ.

Kolik stojí SEO

Cena za naše služby se odvíjí od míry konkurence ve vašem oboru podnikání a stavu vašeho webu. Účinná optimalizace pro vyhledávače vyžaduje spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

 • Pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 3 000–5 000 Kč bez DPH za měsíc.
 • Pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 5 000–8 000 Kč bez DPH za měsíc.
 • Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8 000 Kč bez DPH za měsíc.

Přesnou cenu vám sdělíme po provedení detailní analýzy. Pro její vypracování nám pošlete nezávaznou poptávku nebo volejte na číslo 775 646 333.

Chci nezávazně poptat

Co o nás říkají naši zákazníci

Děkujeme Vám za příkladnou spolupráci, bezvadnou komunikaci a reálně dosažené výsledky, které předčily naše očekávání.

Dalibor Škrábek, Noe´s, s.r.o.
Nestlé Česko s.r.o.
Zobrazit více

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik