SEO pro Shopify

Máte web postavený na platformě Shopify? Shopify je nejrozšířenější e-commerce platformou na světě a v současné době na ní běží více než 1 milion e-shopů. Chcete-li ale, aby se váš web zobrazoval na předních pozicích ve výsledcích vyhledávání, bez soustavné práce SEO specialisty se s největší pravděpodobností neobejdete. Chcete být úspěšní ve světě online? Naši SEO experti dostanou vaše stránky na přední pozice vyhledávačů a zvýší vaše tržby.

Pokud hledáte partnera pro správu SEO pro Shopify, jste na správném místě. Náš tým SEO specialistů má řadu let zkušeností v oblasti SEO pro Drupal, Shoptet, Wix, PrestaShop, FastCentrik, Shopify i Webflow a další.

Ať už jste si pro váš e-shop vybrali jakoukoliv platformu, je třeba zmínit, že prakticky žádná z platforem sama organickou návštěvnost nezajistí. Práce SEO specialisty je zkrátka nevyhnutelná. Rozhodnete-li se pro spolupráci s námi, nejprve pro vás zpracujeme podrobný SEO audit a analýzu klíčových slov, ze které budeme vycházet po celou dobu optimalizace. V případě potřeby také zrealizujeme nutné úpravy na webu. Samozřejmostí je pro nás zajištění kvalitního a relevantního linkbuildingu, kontrola účinnosti obsahu atd. Spolehněte se u SEO pro Shopify na tým odborníků ze SEO Consult. Kontaktujte nás.

  • Pomůžeme vám dosáhnout lepší pozice ve vyhledávání.
  • Váš web bude trvale optimalizovaný podle nejnovějších trendů.
  • Navýšíme počty vašich klientů a dlouhodobě snížíme cenu za získání objednávky.
  • Naše SEO má dlouhodobý efekt.

Chci nezávazně poptat

PPF
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
SEO pro Shopify

Proč si na SEO pro Shopify najmout SEO Consult?

  1. Máme řadu let zkušeností s optimalizací webu pro Shopify a ostatní e-shopové platformy.
  2. Neustále sledujeme nejnovější trendy a na SEO pro váš web budeme pracovat na měsíční bázi, což pomáhá dosáhnout ještě rychleji požadovaného výsledku.
  3. Získáte trvale vyšší návštěvnost z vyhledávačů. Z dlouhodobého hlediska tak budete získávat objednávky i z organického vyhledávání, ne pouze skrz placenou inzerci.
  4. Uvidíte jasný posun v pozicích sledovaných klíčových slov. Každý měsíc vám zašleme report výsledků naší práce.

Jak postupujeme u SEO pro Shopify?

Optimalizace webových stránek pro vyhledávače se skládá z prvotního SEO auditu a analýzy klíčových slov, které nám pomohou odhalit případné nedostatky a identifikovat klíčová slova, na která je vhodné váš web optimalizovat. Na základě těchto analýz pak navrhneme efektivní SEO strategii pro Shopify. V rámci optimalizace webu pro Drupal se dále zaměřujeme na kvalitní a relevantní linkbuilding, SEO správu, mobilní SEO, obsahovou strategii a další.

Zaměříme se také na technické parametry důležité pro SEO, formuláře či objednávkový proces, úspěšnost webového obsahu či navigační menu vašeho webu.

SEO audit

Nejprve provedeme SEO audit, který nám pomůže odhalit případné nedostatky vašeho webu. Součástí SEO auditu je také analýza konkurence. Zjistíme silné stránky vaší konkurence, zaměříme se na on-page a off-page faktory vašeho webu, responzivitu, rychlost načítání atd. Na základě SEO auditu pak navrhneme efektivní strategii, která vašemu webu pomůže dostat se výš ve výsledcích vyhledávání.

Analýza klíčových slov

Kromě SEO auditu patří mezi základní kameny úspěšné SEO strategie také analýza klíčových slov, která nám pomůže odhalit klíčová slova a fráze, na které má smysl váš web optimalizovat. S výsledky analýzy klíčových slov pak pracujeme po celou dobu optimalizace.

Kvalitní linkbuilding

Budování zpětných odkazů je jednou z důležitých off-page metod SEO pro Shopify i jiné platformy. Klíčové je, aby na váš web chodili relevantní uživatelé, kteří skutečně hledají vaše produkty a služby. S tím nám mimo jiné pomůže také budování relevantních a kvalitních zpětných odkazů. Velmi dobře víme, že kvalita je v tomto případě mnohem důležitější než kvantita.

Obsahová strategie SEO pro Shopify

Nejen technické parametry, ale také obsah do značné míry ovlivňuje pozici vašeho webu ve výsledcích vyhledávání. Posoudíme proto účinnost textového obsahu a v případě potřeby vám naši zkušení copywriteři pomohou s tvorbou nového obsahu.

Kolik stojí SEO pro Shopify?

Cenu za SEO pro Shopify stanovujeme individuálně. Odvíjí se od míry konkurence, velikosti webu i jeho aktuálního stavu. Účinná optimalizace pro vyhledávače však vyžaduje spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

510 015 136

info@seoconsult.cz

 

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates Partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají naši zákazníci

SEO consult pro nás nastavila a spravovala online PPC reklamu k naší maximální spokojenosti. Děkujeme a doporučujeme!

Marek Stuchlík, koupelny-baterie.cz
Koupelny-Baterie
Zobrazit více
Martin Stoklasa, www.x-outlet.cz
Novello trade s.r.o.
Zobrazit více

Spolupracovat s firmou SEO consult se nám vyplatilo. Díky optimalizaci pro vyhledávače jsme získali spoustu nových zákazníků.

Petr Mašlej, imos-development.cz
IMOS development, a.s.
Zobrazit více

Spolupráce se  SEO consult se nám velice osvědčila, doporučujeme.

Durdík Petr, bivs.cz
Bankovní institut vysoká škola, a.s.
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
Ecomail
Mailchimp