Případové studie

Xfer.cz - případová studie

Brněnský výrobce, distributor a velkoobchod specializující se na reklamní textil, sportovní oděvy a oblečení pro volný čas Xfer.cz nás požádal o pomoc s optimalizací webu pro vyhledávače. Hlavními konkurenty jsou B2B prodejci reklamního textilu, služby na potisk triček a ostatní velkosklady. Okrajově pak i tisíce internetových obchodů, které se zabývají prodejem textilu s možností brandingu pro koncové zákazníky.

Ubytovnapavlov.cz - případová studie

Ubytovna Pavlov se nachází ve vinařské vesničce Pavlov v malebném prostředí jižní Moravy. Cílovou skupinou ubytovny jsou zákazníci z řad studentů, školy, mladí jachtaři a surfaři, ale i firemní kolektivy. V okolí je mnoho konkurenčních hotelů, penzionů a ubytoven, které věnují mnoho energie do internetového marketingu.

Eurospolecnosti.cz - případová studie

V průběhu podzimu 2012 jsme začali spolupracovat s akciovou společností Eurospolecnosti.cz. Ready made společnosti, zakládání a prodeje společností s ručením omezených a akciových společností, správa sídla a další služby – to vše je velmi konkurenční obor. Po prvotní v a malém Analýze klíčových slov jsme přikročili k nastavení onpage fakorů a začali s linkbuildingem. Za pouhé tři měsíce byla zvýšena návštěvnost z přirozených výsledků vyhledávání o 200%.

Buchara.cz - případová studie

Buchara.cz jsme zpracovali SEO na prakticky všechna důležitá klíčová slova spojená s byznysem prodeje luxusních koberců. Luxusní perské koberce jsou velmi konkurenčním prostředím a to jak u kamenných prodejen, tak i u eshopů na internetu. Prodejců je velmi mnoho.

Mojechaty.cz - případová studie

je zprostředkovatelský server pro ubytování v chatách a chalupách po celé ČR. Vzhledem k tomu, že jde o zprostředkovatelský server, paleta možných klíčových slov je velmi široká. Bylo nutné zpracovat velmi detailní analýzu klíčových slov s výběrem silných, velmi konkurenčních i longtailových slovních spojení