SEO reklama

Uvítali byste, aby se váš web zobrazoval na předních pozicích ve výsledcích vyhledávání a chodili na něj relevantní uživatelé, kteří se opravdu zajímají o vaše produkty či služby? Pouze graficky vyladěný web a práce s klíčovými slovy již dávno nestačí. Vyhledavače neustále mění své algoritmy, na jejichž základě řadí jednotlivé stránky ve vyhledávání na základě jejich relevance a kvality. Umístění ve vyhledávání ovlivňuje celá řada faktorů. Svěřte vaši SEO reklamu odborníkům a buďte ve vyhledávání opravdu vidět.

Oborem SEO reklamy se naši specialisté zabývají již řadu let a optimalizaci pro vyhledavače chápeme jako součást marketingového mixu. Rádi vám pomůžeme s optimalizací pro vyhledavače od A do Z, ale také se souvisejícími marketingovými aktivitami, mezi které bezesporu patří tvorba webu, PPC reklama, správa sociálních sítí, e-mailing a další.

Česky
Navrhneme pro vás efektivní SEO strategii, která dostane váš web výš ve výsledcích vyhledávání.
Zajistíme pro vás pouze velmi kvalitní a relevantní externí odkazy, které přivedou na váš web potenciální zákazníky zajímající se o vaše produkty či služby.
Zaměříme se jak na technickou, tak na obsahovou stránku vašeho webu.
Neustále monitorujeme aktuální stav a budeme vám pravidelně reportovat výsledky naší práce.

Máte zájem o SEO reklamu? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč SEO reklama se SEO Consult?
Náš tým odborníků má řadu let zkušeností a ví, jaké postupy opravdu fungují.
Používáme pouze nejmodernější nástroje.
Zabýváme se optimalizací pro vyhledavače i dalšími souvisejícími aktivitami. Rádi pro vás zajistíme komplexní marketingové služby, které povedou k růstu vašeho byznysu.
Zpracujeme pro vás podrobný SEO audit, který nám pomůže identifikovat případné nedostatky bránící lepším výsledkům vašeho webu ve vyhledávání.

Jak probíhá SEO reklama se SEO Consult?

Součástí optimalizace pro vyhledavače je vstupní SEO analýza webu, analýza klíčových slov, obsahová analýza, návrh efektivní SEO strategie, budování zpětných odkazů a pravidelná optimalizace na základě monitorovaných dat.

Analýza současného stavu

Než se pustíme do samotné SEO reklamy, tedy optimalizace webu pro vyhledavače, provedeme podrobný SEO audit, který nám pomůže identifikovat případné nedostatky. O těchto nedostatcích vás budeme informovat, a zároveň vám navrhneme efektivní strategii, která pomůže váš web dostat výš ve vyhledávání.

Zaměříme se na vaši homepage, prověříme, jak na vašem webu funguje objednávkový proces či kontaktní formuláře, podíváme se na současné externí odkazy, prověříme rychlost načítání stránek, mobilní verzi webu a další technické parametry, které ovlivňují umístění webu ve vyhledávání. Nedílnou součástí naší analýzy je také zhodnocení efektivity obsahu.

Podrobná analýza klíčových slov

Nedílnou součástí efektivní SEO strategie je podrobná analýza klíčových slov, která nám pomůže odhalit relevantní slova, na která má smysl váš web optimalizovat. S analýzou klíčových slov pracujeme po celou dobu optimalizace.

Efektivní linkbuilding

Při budování zpětných odkazů dáváme přednost kvalitě a relevanci před kvantitou. Zajistíme pro vás pouze kvalitní odkazy, které přímo souvisí s vaším oborem podnikání. Díky relevantním externím zdrojům na váš web přijdou uživatelé, které skutečně zajímají vaše produkty či služby.

Obsahová strategie

Čím dál vyšší důležitost se přikládá obsahové stránce webu. Cílem vyhledavačů je poskytnout uživatelům kvalitní a relevantní informace. Zaměříme se proto i na relevantní obsah na vašem webu. V případě potřeby jsou naši zkušení copywriteři připraveni napsat pro vás texty, které odpovídají dnešním požadavkům SEO.

SEO optimalizace

Nedílnou součástí SEO správy je pravidelný monitoring a optimalizace na základě zjištěných dat. Budeme vám pravidelně zasílat průběžné reporty včetně aktuálního umístění vašeho webu ve vyhledávání.

Kolik stojí SEO reklama?

Cena za SEO reklamu se odvíjí od míry konkurence ve vašem oboru podnikání a stavu vašeho webu. Účinná optimalizace pro vyhledavače vyžaduje spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 3000–5000 Kč bez DPH za měsíc.
Pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 5000–8000 Kč bez DPH za měsíc.
Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8000 Kč bez DPH za měsíc.

Vyjádření klientů

S firmou se mi velmi dobře spolupracovalo, ochota, poradenství a vstřícnost k zákazníkovi byly na velmi dobré úrovni, taktéž okamžité řešení problémů. Profesionální přístup. Velmi rád zase v budoucnu využiji. Ať se daří.
Jindřich Staveník, Sunpro, http://sunpro.cz
Dlouho jsme hledali úspěšnou a kvalitní firmu na SEO, až jsme našli firmu SEO Consult, kterou vám můžeme s čistým svědomím doporučit na internetový marketing.
Chtěl bych poděkovat firmě Seo Consult, se kterou jsem spolupracoval na SEO i naší webové prezentace. Výsledky jsou prokazatelné a já mohu tuto společnost vřele doporučit. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat
Filip Zielinský, www.3mont.cz, http://3mont.cz/