SEO reklama

Uvítali byste, kdyby se váš web zobrazoval na předních pozicích ve výsledcích vyhledávání a chodili na něj relevantní uživatelé, kteří se opravdu zajímají o vaše produkty či služby? Pouze graficky vyladěný web a práce s klíčovými slovy již dávno nestačí. Vyhledávače neustále mění své algoritmy, na jejichž základě řadí jednotlivé stránky ve vyhledávání na základě jejich relevance a kvality. Umístění ve vyhledávání ovlivňuje celá řada faktorů. Svěřte vaši SEO reklamu odborníkům a buďte ve vyhledávání opravdu vidět.

Oborem SEO reklamy se naši specialisté zabývají již řadu let a optimalizaci pro vyhledávače chápeme jako součást marketingového mixu. Rádi vám pomůžeme s optimalizací pro vyhledávače od A do Z, ale také se souvisejícími marketingovými aktivitami, mezi které bezesporu patří tvorba webu, PPC reklama, správa sociálních sítí, e-mailing a další.

Chci nezávazně poptat

PPF
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
SEO reklama

Proč SEO reklama se SEO Consult?

  1. Náš tým odborníků má řadu let zkušeností a ví, jaké postupy opravdu fungují.
  2. Používáme pouze nejmodernější nástroje.
  3. Zabýváme se optimalizací pro vyhledávače i dalšími souvisejícími aktivitami. Rádi pro vás zajistíme komplexní marketingové služby, které povedou k růstu vašeho byznysu.
  4. Zpracujeme pro vás podrobný SEO audit, který nám pomůže identifikovat případné nedostatky bránící lepším výsledkům vašeho webu ve vyhledávání.

Jak to probíhá

  • Navrhneme pro vás efektivní SEO strategii, která dostane váš web výš ve výsledcích vyhledávání.
  • Zajistíme pro vás pouze velmi kvalitní a relevantní externí odkazy, které přivedou na váš web potenciální zákazníky zajímající se o vaše produkty či služby.
  • Zaměříme se jak na technickou, tak na obsahovou stránku vašeho webu.
  • Neustále monitorujeme aktuální stav a budeme vám pravidelně reportovat výsledky naší práce.

Jak probíhá SEO reklama se SEO Consult?

Součástí optimalizace pro vyhledávače je vstupní SEO analýza webu, analýza klíčových slov, obsahová analýza, návrh efektivní SEO strategie, budování zpětných odkazů a pravidelná optimalizace na základě monitorovaných dat.

Analýza současného stavu

Než se pustíme do samotné SEO reklamy, tedy optimalizace webu pro vyhledávače, provedeme podrobný SEO audit, který nám pomůže identifikovat případné nedostatky. O těchto nedostatcích vás budeme informovat a zároveň vám navrhneme efektivní strategii, která pomůže váš web dostat výš ve vyhledávání.

Zaměříme se na vaši homepage, prověříme, jak na vašem webu funguje objednávkový proces či kontaktní formuláře, podíváme se na současné externí odkazy, prověříme rychlost načítání stránek, mobilní verzi webu a další technické parametry, které ovlivňují umístění webu ve vyhledávání. Nedílnou součástí naší analýzy je také zhodnocení efektivity obsahu.

Podrobná analýza klíčových slov

Nedílnou součástí efektivní SEO strategie je podrobná analýza klíčových slov, která nám pomůže odhalit relevantní slova, na která má smysl váš web optimalizovat. S analýzou klíčových slov pracujeme po celou dobu optimalizace.

Efektivní linkbuilding

Při budování zpětných odkazů dáváme přednost kvalitě a relevanci před kvantitou. Zajistíme pro vás pouze kvalitní odkazy, které přímo souvisí s vaším oborem podnikání. Díky relevantním externím zdrojům na váš web přijdou uživatelé, které skutečně zajímají vaše produkty či služby.

Obsahová strategie

Čím dál vyšší důležitost se přikládá obsahové stránce webu. Cílem vyhledávačů je poskytnout uživatelům kvalitní a relevantní informace. Zaměříme se proto i na relevantní obsah na vašem webu. V případě potřeby jsou naši zkušení copywriteři připraveni napsat pro vás texty, které odpovídají dnešním požadavkům SEO.

SEO optimalizace

Nedílnou součástí SEO správy je pravidelný monitoring a optimalizace na základě zjištěných dat. Budeme vám pravidelně zasílat průběžné reporty včetně aktuálního umístění vašeho webu ve vyhledávání.

Kolik stojí SEO reklama?

Cena za SEO reklamu se odvíjí od míry konkurence ve vašem oboru podnikání a stavu vašeho webu. Účinná optimalizace pro vyhledávače vyžaduje spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

510 015 136

info@seoconsult.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates Partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

S prací jsem spokojen, podařilo se dosáhnout naplánovaných výsledků.

Karel Lev, elite-stare-splavy.cz
Elite-stare-splavy
Zobrazit více

Na spolupráci se SEO consult se nám líbila zejména rychlá komunikace, dodržování všech termínů a skvělé výsledky.

Mgr. Naďa Botková, Poradenské centrum Alfons
VUT
Zobrazit více

S firmou se mi velmi dobře spolupracovalo, ochota, poradenství a vstřícnost k zákazníkovi byly na velmi dobré úrovni, taktéž okamžité řešení problémů. Profesionální přístup. Velmi rád zase v budoucnu využiji. Ať se daří.

Jindřich Staveník, Sunpro
Sunpro
Zobrazit více

Vašich služeb jsme využili, abychom byli dohledatelní na netu. Nyní jsme na předních místech ve vyhledávačích. Jsme tedy spokojeni, svou práci jste odvedli perfektně.

Jan Roubíček, Buket
Buket
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
Ecomail
Mailchimp