SEO expert

Chcete být úspěšní ve světě online? Toužíte mít hojně navštěvované webové stránky, které se budou zobrazovat na předních pozicích ve výsledcích vyhledávání? Naši SEO experti dostanou vaše stránky na přední pozice vyhledavačů a zvýší vaše tržby.

Česky
Dosáhnete lepší pozice ve vyhledávání.
Naše SEO má dlouhodobý efekt.
Budete mít trvale optimalizovaný web podle nejnovějších trendů.
Získáte trvale vyšší návštěvnost z vyhledavačů.

Máte zájem o SEO experta? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč si najmout SEO experta ze SEO Consult?
Váš web bude skutečně vidět.
Naši SEO experti se dané problematice věnují již řadu let.
Poskytujeme komplexní služby v oblasti SEO a online reklamy.
Zajistíme, aby váš web uživatelé nepřehlédli.

Jak postupuje náš SEO expert při optimalizaci webu pro vyhledavače?

Optimalizace webových stránek pro vyhledavače se skládá z několika důležitých kroků. V první řadě se věnujeme SEO auditu a analýze klíčových slov, na jejichž základě pak navrhneme efektivní SEO strategii. V rámci optimalizace se zaměřujeme na linkbuilding, SEO správu, mobilní SEO, SEO copywriting, obsahovou strategii a další související činnosti.

SEO audit

V rámci SEO auditu tedy zhodnotíme aktuální podobu webu včetně uživatelské přívětivosti a navrhneme vhodné úpravy, které jsou důležitou součástí kvalitní optimalizace. Zjistíme také aktuální pozice vašeho webu ve výsledcích vyhledávání na daná klíčová slova.

Analýza klíčových slov

Velmi důležitou součástí SEO optimalizace je znalost relevantních klíčových slov, na která je vhodná web optimalizovat. Díky analýze klíčových slov zvolíme nejvhodnější slova, která jsou důležitá pro cílení na zákazníky prostřednictvím webových vyhledavačů.

Efektivní linkbuilding

Zkušení SEO experti vědí, že kvalita zpětných odkazů je mnohem důležitější než kvantita. Proto v rámci linkbuildingu vytváříme pouze smysluplné zpětné odkazy, které souvisí s obsahem webu, které na web přivedou stanovenou cílovou skupinu zákazníků, a zároveň váš web posunou výše ve výsledcích vyhledávání.

Obsahová strategie

V rámci obsahové části analýzy webu posoudíme účinnost textového obsahu a v případě potřeby navrhneme změny. Součástí SEO je také kvalitní obsah související s tematikou webu, se kterým vám rádi pomohou naši zkušení copywriteři.

Kolik stojí SEO?

Cena za služby našich SEO expertů se odvíjí od míry konkurence ve vašem oboru podnikání a aktuálního stavu vašeho webu. Účinná optimalizace pro vyhledavače však vyžaduje spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

• Pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 2500–3000 Kč bez DPH za měsíc.

• Pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 3000–8000 Kč bez DPH za měsíc.

• Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8000 Kč bez DPH za měsíc.

Vyjádření klientů

S firmou se mi velmi dobře spolupracovalo, ochota, poradenství a vstřícnost k zákazníkovi byly na velmi dobré úrovni, taktéž okamžité řešení problémů. Profesionální přístup. Velmi rád zase v budoucnu využiji. Ať se daří.
Jindřich Staveník, Sunpro, http://sunpro.cz
Dlouho jsme hledali úspěšnou a kvalitní firmu na SEO, až jsme našli firmu SEO Consult, kterou vám můžeme s čistým svědomím doporučit na internetový marketing.
Veľmi profesionálny, rýchly prístup. Personál je veľmi prispôsobivý a veľmi príjemný. Veľmi dobre sa s nimi spolupracuje. Dlhodobá spolupráca so spoločnosťou z našej strany je istá. Vrele odporučujem. Ďakujem...
Radovan Babic, bioliecba.eu, http://bioliecba.eu
Se službami firmy Seoconsult jsme velice spokojeni, snaží se nám vždy vyjít vstříc a pomoci s čímkoliv. Spolupracujeme již delší dobu a ve spolupráci hodláme pokračovat dál. Doporučujeme! S pozdravem Mgr. Inna Fridriková, jazyková škola Britannika.
Inna Fridriková, Jazyková škola Britannika, https://www.jazykovekurzypraha.cz/
Vaše služby z oblasti internetového marketingu mně zvedly násobně obrat e-shopu Colorika.sk. Spolupráci doporučuji.
Boris Semizorov, Colorika.sk, http://www.colorika.sk
Naše společnost spolupracuje se SEO Consult již třetím rokem a jsme spokojeni. Práce vede k jasným výsledkům, komunikace je velmi dobrá. O náš e-shop Envistore.cz je dobře postaráno.
Ondřej Kinc, Envistore.cz, http://envistore.cz