SEO pro PrestaShop

Máte web postavený na platformě PrestaShop? PrestaShop je jedním z nejrozšířenějších řešení pro tvorbu internetového obchodu. Jedná se o profesionální e-shop, který nabízí mnoho zajímavých modulů, a to včetně SEO modulu, kde je možné nastavit SEO URL, popis, klíčová slova, titulky všech stránek atd. Chcete-li ale, aby se váš web zobrazoval na předních pozicích ve výsledcích vyhledávání, bez soustavné práce SEO specialisty se s největší pravděpodobností neobejdete. Pouhé vypsání klíčových slov, popisků a nadpisů v rámci SEO modulu zkrátka nestačí. Chcete být úspěšní ve světě online? Naši SEO experti dostanou vaše stránky na přední pozice vyhledávačů a zvýší vaše tržby.

Pokud hledáte partnera pro správu SEO pro PrestaShop, jste na správném místě. Naši SEO specialisté mají mnoho let zkušeností v oblasti SEO pro Drupal, Shoptet, Wix, PrestaShop, FastCentrik, Shopify i Webflow a další.

Ať už jste si pro váš e-shop vybrali PrestaShop nebo jakoukoliv jinou platformu, je třeba mít na paměti, že prakticky žádná z platforem vám sama organickou návštěvnost nezajistí, a to ani v případě, že vyplníte základní parametry, které úspěšné SEO strategii napomáhají. Práce SEO specialisty je zde zkrátka nevyhnutelná.

V případě spolupráce s námi pro vás v první řadě zpracujeme podrobný SEO audit a analýzu klíčových slov, které tvoří základní kameny úspěšné SEO strategie. V případě potřeby pak zrealizujeme nutné úpravy na webu. Zajistíme také kvalitní a relevantní linkbuilding, provedeme kontrolu účinnosti obsahu atd. Spolehněte se u SEO pro PrestaShop na tým odborníků ze SEO Consult. Kontaktujte nás.

  • Pomůžeme vám dosáhnout lepší pozice ve vyhledávání.
  • Váš web bude trvale optimalizovaný podle nejnovějších trendů.
  • Navýšíme počty vašich klientů a dlouhodobě snížíme cenu za získání objednávky.
  • Naše SEO má dlouhodobý efekt.

Chci nezávazně poptat

PPF
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
SEO pro PrestaShop

Proč si na SEO pro PrestaShop najmout SEO Consult?

  1. Máme řadu let zkušeností s optimalizací webu pro PrestaShop a ostatní e-shopové platformy.
  2. Neustále sledujeme nejnovější trendy a na SEO pro váš web budeme pracovat na měsíční bázi, což pomáhá dosáhnout ještě rychleji požadovaného výsledku.
  3. Získáte trvale vyšší návštěvnost z vyhledávačů. Z dlouhodobého hlediska tak budete získávat objednávky i z organického vyhledávání, ne pouze skrz placenou inzerci.
  4. Uvidíte jasný posun v pozicích sledovaných klíčových slov. Každý měsíc vám zašleme report výsledků naší práce.

Jak postupujeme u SEO pro PrestaShop?

Optimalizace webových stránek pro vyhledávače se zpravidla skládá z prvotního SEO auditu a analýzy klíčových slov, které nám pomohou odhalit případné nedostatky a identifikovat klíčová slova, na která je vhodná váš web optimalizovat. Z těchto dvou analýz vznikne řada úkolů, z nichž některé budete schopni realizovat sami. Rádi vám ale pomůžeme zrealizovat všechny. Na základě těchto analýz také navrhneme efektivní SEO strategii pro PrestaShop Dále se zaměříme na kvalitní a relevantní linkbuilding, mobilní SEO, obsahovou strategii a samozřejmě soustavnou SEO správu.

V rámci SEO auditu a následné SEO správy se zaměříme také na technické parametry, které jsou důležitou součástí úspěšné optimalizace pro vyhledávače. Jedná se například o kontrolu objednávkového procesu, navigační menu, rychlost načítání stránek atd.

SEO audit

Na začátku naší spolupráce zpracujeme podrobný SEO audit, na jehož základě vznikne seznam úkonů, které je třeba udělat pro úspěšnou optimalizaci vašeho webu. Součástí SEO auditu je také analýza konkurence. Zjistíme silné stránky vaší konkurence, zaměříme se na on-page a off-page faktory vašeho webu, responzivitu, rychlost načítání atd.

Analýza klíčových slov

Velmi důležitou součástí úspěšné SEO strategie je také analýza klíčových slov. Právě ta nám pomůže odhalit klíčová slova a fráze, na které má smysl váš web optimalizovat. S výsledky analýzy klíčových slov pak pracujeme po celou dobu optimalizace.

Relevantní linkbuilding

Budování zpětných odkazů je jednou z důležitých off-page metod SEO pro PrestaShop, ale i jiné platformy. Cílem je, aby na váš web chodili relevantní uživatelé, kteří skutečně hledají vaše produkty a služby. Proto se mimo jiné zaměřujeme také na budování relevantních a kvalitních zpětných odkazů.

Obsahová strategie SEO pro PrestaShop

Kromě technických parametrů ovlivňuje pozici vašeho webu ve výsledcích vyhledávání také samotný obsah. Posoudíme proto účinnost textového obsahu a v případě potřeby vám naši zkušení copywriteři pomohou s tvorbou nového obsahu.

Kolik stojí SEO pro PrestaShop?

Cenu za SEO pro PrestaShop stanovujeme individuálně. Odvíjí se od míry konkurence, velikosti webu i jeho aktuálního stavu. Účinná optimalizace pro vyhledávače však vyžaduje spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

510 015 136

info@seoconsult.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates Partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají naši zákazníci

Děkujeme Vám za příkladnou spolupráci, bezvadnou komunikaci a reálně dosažené výsledky, které předčily naše očekávání.

Dalibor Škrábek, Noe´s, s.r.o.
Nestlé Česko s.r.o.
Zobrazit více

S firmou Seo Consult jsme spokojeni. Poskytovaná PPC reklama má prokazatelné výsledky a vydělává nám.

Lenka Maloňová, vican.wine
Vican.wine
Zobrazit více

Spolupracovat s firmou SEO consult se nám vyplatilo. Díky optimalizaci pro vyhledávače jsme získali spoustu nových zákazníků.

Petr Mašlej, imos-development.cz
IMOS development, a.s.
Zobrazit více

Správa SEO rozhodně předčila naše očekávání, skutečně pozoruhodné výsledky.

Karel Horešovský, jilovevyhledy.cz
DIREKT REAL s.r.o.
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
Ecomail
Mailchimp