SEO pro Shoptet

Máte web postavený na platformě Shoptet a uvítali byste, kdyby se vaše stránky zobrazovaly na vyšších pozicích ve výsledcích vyhledávání? Buďte úspěšní ve světě online. Buďte více vidět a získejte nové zákazníky. Naši SEO experti dostanou vaše stránky na přední pozice vyhledávačů a zvýší vaše tržby.

Hledáte-li partnera pro správu SEO pro Shoptet, jste na správném místě. Máme také řadu let zkušeností v oblasti SEO pro Drupal, Wix, PrestaShop, FastCentrik, Shopify i Webflow.

I když je Shoptet největší e-shopovou platformou v ČR, je třeba zdůraznit, že žádná z platforem bohužel sama nezajistí požadovanou organickou návštěvnost. Pro lepší umístění ve výsledcích vyhledávání se tedy práci na SEO nevyhnete.

Vsaďte na hluboké znalosti SEO pro Shoptet, které mají naši SEO specialisté. V rámci SEO správy nejprve zpracujeme podrobný SEO audit, v případě potřeby zrealizujeme úpravy na webu, navrhneme klíčová slova pro optimalizaci a zajistíme kvalitní linkbuilding. Neváhejte nás kontaktovat.

  • Náš zkušený tým SEO specialistů vám pomůže dosáhnout lepší pozice ve vyhledávání.
  • Naše SEO má dlouhodobý efekt.
  • Váš web bude trvale optimalizovaný podle nejnovějších trendů.
  • Zajistíme, aby váš web v organickém vyhledávání zaujal vaši cílovou skupinu.
PPF
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
SEO pro Shoptet

Proč si na SEO pro Shoptet najmout SEO Consult?

  1. Neustále sledujeme nejnovější trendy v oblasti SEO.
  2. Naši SEO experti se dané oblasti věnují již řadu let.
  3. Máme řadu let zkušeností v oblasti SEO pro Shoptet.
  4. Uvidíte jasný posun v pozicích sledovaných klíčových slov.

Jak postupujeme u SEO pro Shoptet?

Optimalizace webových stránek pro vyhledávače se skládá z několika důležitých kroků. Než začneme pracovat na samotné optimalizaci pro vyhledávače, zpracujeme SEO audit a analýzu klíčových slov, na jejichž základě pak navrhneme efektivní strategii SEO pro Shoptet. S výsledky analýzy klíčových slov budeme dále pracovat v rámci kvalitního a relevantního linkbuildingu. Součástí naší práce je samozřejmě také SEO správa, mobilní SEO, obsahová strategie a další.

SEO audit

Základem úspěšné SEO strategie je podrobný SEO audit, který se skládá z technické analýzy webu, on-page a off-page analýzy. Cílem SEO auditu pro Shoptet je odhalit případné nedostatky v procházení a indexaci, důkladně zanalyzovat nejdůležitější on-page faktory (titulky, meta popisky, nadpisy, obrázky) a zjistit tak, kde máte prostor pro zlepšení.

Vzhledem k tomu, že cílem SEO je zlepšení pozice webu ve výsledcích vyhledávání, součástí SEO auditu je také čitelnost obsahu pro vyhledávače i pro uživatele, responzivita webu a další parametry, které přímo ovlivňují úspěšnost vašeho webu ve vyhledávání.

Analýza klíčových slov

Společně se SEO auditem je základním kamenem úspěšné SEO strategie také analýza klíčových slov. Analýza klíčových slov nám pomůže odhalit relevantní slova a fráze, na které má smysl váš web optimalizovat. S výsledky analýzy klíčových slov zpravidla pracujeme po celou dobu optimalizace.

Kvalitní linkbuilding

Důležitou součástí off-page metod SEO je budování kvalitních a relevantních zpětných odkazů. Je totiž velmi důležité, aby na váš web chodili relevantní uživatelé, kteří hledají vaše produkty či služby.

Obsahová strategie SEO pro Shoptet

Pozici vašeho webu ve vyhledávání do značné míry ovlivňuje také kvalita a relevance obsahu. Z tohoto důvodu v rámci optimalizace webu pro Shoptet posoudíme účinnost textového obsahu a v případě potřeby navrhneme změny, které pomohou vašemu webu k lepšímu umístění ve vyhledávání. Naši zkušení copywriteři jsou připraveni pomoci vám s tvorbou kvalitního obsahu, který zaujme vaše cílové publikum.

Kolik stojí SEO pro Shoptet?

Cenu za SEO pro Shoptet stanovujeme individuálně. Odvíjí se zejména od míry konkurence, velikosti webu i jeho aktuálního stavu. Je také třeba zmínit, že úspěšná optimalizace pro vyhledávače vyžaduje spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

• Pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 2 500–3 000 Kč bez DPH za měsíc.

• Pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 3 000–8 000 Kč bez DPH za měsíc.

• Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8 000 Kč bez DPH za měsíc.

 

 

Klienti také hledají

S firmou SEO consult se nám velice dobře spolupracovalo. Výborná a rychlá komunikace a díky SEO optimalizaci získaly naše stránky mnohem vyšší návštěvnost.

Jazyková škola Skřivánek
Skřivánek
Zobrazit více

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik