SEO pro Shoptet

Máte web postavený na platformě Shoptet a uvítali byste, kdyby se vaše stránky zobrazovaly na vyšších pozicích ve výsledcích vyhledávání? Buďte úspěšní ve světě online. Buďte více vidět a získejte nové zákazníky. Naši SEO experti dostanou vaše stránky na přední pozice vyhledávačů a zvýší vaše tržby.

Hledáte-li partnera pro správu SEO pro Shoptet, jste na správném místě. Máme také řadu let zkušeností v oblasti SEO pro Drupal, Wix, PrestaShop, FastCentrik, Shopify i Webflow.

I když je Shoptet největší e-shopovou platformou v ČR, je třeba zdůraznit, že žádná z platforem bohužel sama nezajistí požadovanou organickou návštěvnost. Pro lepší umístění ve výsledcích vyhledávání se tedy práci na SEO nevyhnete.

Vsaďte na hluboké znalosti SEO pro Shoptet, které mají naši SEO specialisté. V rámci SEO správy nejprve zpracujeme podrobný SEO audit, v případě potřeby zrealizujeme úpravy na webu, navrhneme klíčová slova pro optimalizaci a zajistíme kvalitní linkbuilding. Neváhejte nás kontaktovat.

  • Náš zkušený tým SEO specialistů vám pomůže dosáhnout lepší pozice ve vyhledávání.
  • Naše SEO má dlouhodobý efekt.
  • Váš web bude trvale optimalizovaný podle nejnovějších trendů.
  • Zajistíme, aby váš web v organickém vyhledávání zaujal vaši cílovou skupinu.

Chci nezávazně poptat

PPF
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
SEO pro Shoptet

Proč si na SEO pro Shoptet najmout SEO Consult?

  1. Neustále sledujeme nejnovější trendy v oblasti SEO.
  2. Naši SEO experti se dané oblasti věnují již řadu let.
  3. Máme řadu let zkušeností v oblasti SEO pro Shoptet.
  4. Uvidíte jasný posun v pozicích sledovaných klíčových slov.

Jak postupujeme u SEO pro Shoptet?

Optimalizace webových stránek pro vyhledávače se skládá z několika důležitých kroků. Než začneme pracovat na samotné optimalizaci pro vyhledávače, zpracujeme SEO audit a analýzu klíčových slov, na jejichž základě pak navrhneme efektivní strategii SEO pro Shoptet. S výsledky analýzy klíčových slov budeme dále pracovat v rámci kvalitního a relevantního linkbuildingu. Součástí naší práce je samozřejmě také SEO správa, mobilní SEO, obsahová strategie a další.

SEO audit

Základem úspěšné SEO strategie je podrobný SEO audit, který se skládá z technické analýzy webu, on-page a off-page analýzy. Cílem SEO auditu pro Shoptet je odhalit případné nedostatky v procházení a indexaci, důkladně zanalyzovat nejdůležitější on-page faktory (titulky, meta popisky, nadpisy, obrázky) a zjistit tak, kde máte prostor pro zlepšení.

Vzhledem k tomu, že cílem SEO je zlepšení pozice webu ve výsledcích vyhledávání, součástí SEO auditu je také čitelnost obsahu pro vyhledávače i pro uživatele, responzivita webu a další parametry, které přímo ovlivňují úspěšnost vašeho webu ve vyhledávání.

Analýza klíčových slov

Společně se SEO auditem je základním kamenem úspěšné SEO strategie také analýza klíčových slov. Analýza klíčových slov nám pomůže odhalit relevantní slova a fráze, na které má smysl váš web optimalizovat. S výsledky analýzy klíčových slov zpravidla pracujeme po celou dobu optimalizace.

Kvalitní linkbuilding

Důležitou součástí off-page metod SEO je budování kvalitních a relevantních zpětných odkazů. Je totiž velmi důležité, aby na váš web chodili relevantní uživatelé, kteří hledají vaše produkty či služby.

Obsahová strategie SEO pro Shoptet

Pozici vašeho webu ve vyhledávání do značné míry ovlivňuje také kvalita a relevance obsahu. Z tohoto důvodu v rámci optimalizace webu pro Shoptet posoudíme účinnost textového obsahu a v případě potřeby navrhneme změny, které pomohou vašemu webu k lepšímu umístění ve vyhledávání. Naši zkušení copywriteři jsou připraveni pomoci vám s tvorbou kvalitního obsahu, který zaujme vaše cílové publikum.

Kolik stojí SEO pro Shoptet?

Cenu za SEO pro Shoptet stanovujeme individuálně. Odvíjí se zejména od míry konkurence, velikosti webu i jeho aktuálního stavu. Je také třeba zmínit, že úspěšná optimalizace pro vyhledávače vyžaduje spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

510 015 136

info@seoconsult.cz

 

 

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates Partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Klienti také hledají

S firmou SEO consult se nám velice dobře spolupracovalo. Výborná a rychlá komunikace a díky SEO optimalizaci získaly naše stránky mnohem vyšší návštěvnost.

Jazyková škola Skřivánek
Skřivánek
Zobrazit více

S odvedenou optimalizací jsme byli velmi spokojeni. Díky SEO optimalizaci se zvýšily konverze o 47 % 

Kamil Ščerba, Hotel České Žleby
HotCZ, s.r.o.
Zobrazit více

Díky vaší správě SEO faktorů jsou nyní naše stránky mnohem efektivnější.

Jan Seidl, HVT interiery kuchyně s.r.o.
HVT interiery kuchyně s.r.o.
Zobrazit více

Oceňujeme osobní přístup a skvělé výsledky!

Hana Borovcová, ckconti.cz
CK CONTI s.r.o.
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
Ecomail
Mailchimp