SEO pro Webflow

Webflow je platforma pro návrh a vývoj webových stránek, jejíž popularita roste díky jednoduchému rozhraní drag and drop, které je kombinováno s výkonnými možnostmi přizpůsobení. Stejně jako u jiných platforem pro tvorbu webových stránek, i zde je důležité porozumět integrovaným funkcím SEO platformy a tomu, jak maximalizovat viditelnost svého webu.

Webflow má spoustu různých funkcí, které vám pomohou optimalizovat váš web. Je však na uživateli, lépe na SEO specialistovi, který skutečně rozumí dané problematice, aby z platformy vytěžil maximum a web dosahoval vytoužených vyšších pozic ve vyhledávání. Přejete si, aby se váš web zobrazoval na předních pozicích ve vyhledávání? Svěřte SEO pro Webflow specialistům ze SEO Consult, kteří se dané problematice věnují již řadu let a vědí, jaké postupy skutečně fungují. Naši SEO experti jsou připraveni dostat vaše stránky na přední pozice vyhledávačů, a tím zvýšit vaše tržby.

Hledáte spolehlivého partnera pro správu SEO pro Webflow? Spolehněte se na letité zkušenosti našich SEO specialistů. Naši SEO konzultanti mají mnoho let zkušeností v oblasti SEO pro mnoho platforem, mezi které patří například Drupal, Shoptet, Wix, PrestaShop, FastCentrik, Shopify, Webflow a další.

V případě spolupráce na SEO pro Webflow s námi můžete v první řadě očekávat podrobný SEO audit, který nám pomůže odhalit případné nedostatky vašeho webu. Tento SEO audit je základním kamenem následné SEO strategie. Dalším důležitým krokem je podrobná analýza klíčových slov, která nám pomůže zjistit, na která klíčová slova má smysl váš web optimalizovat. Dále se budeme věnovat SEO správě, která by měla trvat alespoň několik měsíců, aby bylo možné dosáhnout požadovaných dlouhodobějších výsledků. Spolehněte se u SEO pro Webflow na tým odborníků ze SEO Consult. Kontaktujte nás.

  • Naše SEO má dlouhodobý efekt.
  • Zpracujeme pro vás důkladnou SEO analýzu, na jejímž základě navrhneme efektivní SEO strategii na míru.
  • Přivedeme na váš web relevantní zákazníky.
  • O vaše SEO pro Webflow se postaráme od A do Z.
PPF
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
SEO pro Webflow

Proč si na SEO pro Webflow najmout SEO Consult?

  1. Máme řadu let zkušeností se SEO pro Webflow, PrestaShop, Wix, FastCentrik, WordPress a další.
  2. V rámci spolupráce zkontrolujeme také efektivitu obsahové stránky vašeho webu. Rádi pro vás zpracujeme texty, které se budou líbit jak uživatelům, tak vyhledávačům.
  3. Díky pravidelné SEO správě vám zajistíme maximální návštěvnost za minimální náklady.
  4. Výsledky naší práce vám budeme zasílat v pravidelných reportech.

Jak postupujeme u SEO pro Webflow?

Základním kamenem každé úspěšné SEO strategie je prvotní SEO audit, který pomůže odhalit případné nedostatky vašeho webu. Dalším neméně důležitým krokem je analýza klíčových slov, díky které zjistíme, na která klíčová slova má smysl váš web optimalizovat. Poté se pustíme do samotné optimalizace, která by měla probíhat na pravidelné bázi, a to ideálně po dobu alespoň 4–6 měsíců, aby bylo možné dosáhnout optimálních dlouhodobých výsledků.

SEO audit

SEO audit je důležitým krokem, který předchází návrhu efektivní SEO strategie. Zpracujeme pro vás tedy v první řadě podrobný SEO audit, jehož výstupem bude seznam úkonů, které je třeba provést, aby bylo možné posunout váš web výš ve výsledcích vyhledávání. Se zapracováním těchto úkonů s námi samozřejmě můžete počítat.

Analýza klíčových slov

Díky analýze klíčových slov zjistíme, na která slova a fráze má smysl váš web optimalizovat. S jejími výsledky budeme pracovat po celou dobu optimalizace.

Relevantní linkbuilding

Kvalita je v případě budování zpětných odkazů důležitější než kvantita. Zaměříme se na budování kvalitních a relevantních zpětných odkazů, které na váš web přivedou potenciální zákazníky s vyšší pravděpodobností nákupu.

Obsahová strategie SEO pro Webflow

Čím dál důležitější pro úspěšné SEO je také samotný obsah. Posoudíme účinnost vašeho obsahu na webu a v případě potřeby vám rádi pomůžeme vytvořit texty, které se budou líbit jak uživatelům, tak vyhledávačům.

Kolik stojí SEO pro Webflow?

Cenu za SEO pro Webflow stanovujeme individuálně. Odvíjí se od míry konkurence, velikosti webu i jeho aktuálního stavu. Účinná optimalizace pro vyhledávače však vyžaduje spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

• Pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 2 500–3 000 Kč bez DPH za měsíc.

• Pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 3 000–8 000 Kč bez DPH za měsíc.

• Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8 000 Kč bez DPH za měsíc.

Co o nás říkají naši zákazníci

Během naší spolupráce se o 30 procent zvýšil počet zákazníků, kteří k nám přicházejí z PPC reklam na Google a Seznamu. Služby firmy SEO consult proto rozhodně doporučujeme.

Tomáš Minařák, EDEL - nábytek, spol. s.r.o.
EDEL - nábytek, spol. s.r.o.
Zobrazit více

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik