SEO pro Drupal

Máte web postavený na platformě Drupal? Potřebujete vaše webové stránky dostat na vyšší pozice v organickém vyhledávání? Chcete být úspěšní ve světě online? Naši SEO experti dostanou vaše stránky na přední pozice vyhledávačů a zvýší vaše tržby.

Pokud hledáte partnera pro správu SEO pro Drupal, jste na správném místě. Máme bohaté zkušenosti se SEO pro Drupal, Shoptet, Wix, PrestaShop, FastCentrik, Shopify i Webflow.

Žádná z platforem bohužel sama nezajistí požadovanou organickou návštěvnost. Práce SEO specialisty je proto pro vyšší pozice webu ve výsledcích vyhledávání nutností. V rámci SEO správy zpracujeme podrobný SEO audit, zrealizujeme nutné úpravy na webu, navrhneme klíčová slova pro optimalizaci a zajistíme kvalitní linkbuilding. Spolehněte se u SEO pro Drupal na odborníky ze SEO Consult. Kontaktujte nás.

  • Pomůžeme vám dosáhnout lepší pozice ve vyhledávání.
  • Zajistíme, aby váš web uživatelé nepřehlédli.
  • Naše SEO má dlouhodobý efekt.
  • Váš web bude trvale optimalizovaný podle nejnovějších trendů.
PPF
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
SEO pro Drupal

Proč si na SEO pro Drupal najmout SEO Consult?

  1. Máme řadu let zkušeností s optimalizací webu pro Drupal.
  2. Naši SEO experti se dané oblasti věnují již řadu let.
  3. Získáte trvale vyšší návštěvnost z vyhledávačů.
  4. Uvidíte jasný posun v pozicích sledovaných klíčových slov.

Chci nezávazně poptat

Jak postupujeme u SEO pro Drupal?

Optimalizace webových stránek pro vyhledávače se skládá z několika důležitých kroků. V první řadě se věnujeme SEO auditu a analýze klíčových slov, na jejichž základě pak navrhneme efektivní strategii SEO pro Drupal. V rámci optimalizace webu pro Drupal se dále zaměřujeme na kvalitní a relevantní linkbuilding, SEO správu, mobilní SEO, obsahovou strategii a další.

Zaměříme se také na navigační menu, technické parametry důležité pro SEO, formuláře, objednávkový proces nebo efektivitu textového obsahu webu.

SEO audit

SEO audit je jedním ze základních kamenů úspěšného SEO. Skládá se z technické analýzy webu, on-page analýzy a off-page analýzy. Cílem SEO auditu je odhalit nedostatky v procházení a indexaci, důkladně zanalyzovat nejdůležitější on-page faktory (titulky, meta popisky, nadpisy, obrázky) a odhalit tak, kde máte prostor pro zlepšení.

Naším cílem je, aby se web zobrazoval na vyšších pozicích ve vyhledávání a chodili na něj relevantní uživatelé. Součástí SEO auditu je proto také čitelnost obsahu pro vyhledávače i pro uživatele, rychlost načítání webu, responzivita webu a další parametry, které ovlivňují vaše SEO.

Analýza klíčových slov

Analýza klíčových slov je společně se SEO auditem nejdůležitější součástí SEO. Analýza klíčových slov nám pomůže odhalit relevantní slova a fráze, na které je web vhodné optimalizovat. Právě díky této analýze zvolíme vhodná klíčová slova, která jsou důležitá pro cílení na zákazníky prostřednictvím webových vyhledávačů. S výsledky analýzy klíčových slov budeme pracovat po celou dobu optimalizace.

Kvalitní linkbuilding

Budování zpětných odkazů je jednou z důležitých off-page metod SEO. Je důležité, aby na váš web chodili relevantní uživatelé, kteří hledají vaše produkty či služby. V rámci SEO pro Drupal se zaměřujeme na budování pouze relevantních a kvalitních zpětných odkazů. Dobře víme, že kvalita je v tomto případě mnohem důležitější než kvantita.

Obsahová strategie SEO pro Drupal

Kromě technických parametrů právě obsah do značné míry ovlivňuje pozici vašeho webu ve vyhledávání. Posoudíme proto účinnost textového obsahu a v případě, že to bude třeba, navrhneme změny. S budováním kvalitního obsahu vám pomohou naši zkušení copywriteři.

Kolik stojí SEO pro Drupal?

Cena za SEO pro Drupal se odvíjí od míry konkurence, velikosti webu i jeho aktuálního stavu. Účinná optimalizace pro vyhledávače však vyžaduje spolupráci trvající alespoň 4 – 6 měsíců.

• Pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 2 500 – 3 000 Kč bez DPH za měsíc.

• Pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 3 000 – 8 000 Kč bez DPH za měsíc.

• Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8 000 Kč bez DPH za měsíc.

Co o nás říkají naši zákazníci

S firmou SEO consult se nám velice dobře spolupracovalo. Výborná a rychlá komunikace a díky SEO optimalizaci získaly naše stránky mnohem vyšší návštěvnost.

Jazyková škola Skřivánek
Skřivánek
Zobrazit více

Napište nám

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik