SEO pro Drupal

Máte web postavený na platformě Drupal? Potřebujete vaše webové stránky dostat na vyšší pozice v organickém vyhledávání? Chcete být úspěšní ve světě online? Naši SEO experti dostanou vaše stránky na přední pozice vyhledávačů a zvýší vaše tržby.

Pokud hledáte partnera pro správu SEO pro Drupal, jste na správném místě. Máme bohaté zkušenosti se SEO pro Drupal, Shoptet, Wix, PrestaShop, FastCentrik, Shopify i Webflow.

Žádná z platforem bohužel sama nezajistí požadovanou organickou návštěvnost. Práce SEO specialisty je proto pro vyšší pozice webu ve výsledcích vyhledávání nutností. V rámci SEO správy zpracujeme podrobný SEO audit, zrealizujeme nutné úpravy na webu, navrhneme klíčová slova pro optimalizaci a zajistíme kvalitní linkbuilding. Spolehněte se u SEO pro Drupal na odborníky ze SEO Consult. Kontaktujte nás.

  • Pomůžeme vám dosáhnout lepší pozice ve vyhledávání.
  • Zajistíme, aby váš web uživatelé nepřehlédli.
  • Naše SEO má dlouhodobý efekt.
  • Váš web bude trvale optimalizovaný podle nejnovějších trendů.
PPF
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
SEO pro Drupal

Proč si na SEO pro Drupal najmout SEO Consult?

  1. Máme řadu let zkušeností s optimalizací webu pro Drupal.
  2. Naši SEO experti se dané oblasti věnují již řadu let.
  3. Získáte trvale vyšší návštěvnost z vyhledávačů.
  4. Uvidíte jasný posun v pozicích sledovaných klíčových slov.

Chci nezávazně poptat

Jak postupujeme u SEO pro Drupal?

Optimalizace webových stránek pro vyhledávače se skládá z několika důležitých kroků. V první řadě se věnujeme SEO auditu a analýze klíčových slov, na jejichž základě pak navrhneme efektivní strategii SEO pro Drupal. V rámci optimalizace webu pro Drupal se dále zaměřujeme na kvalitní a relevantní linkbuilding, SEO správu, mobilní SEO, obsahovou strategii a další.

Zaměříme se také na navigační menu, technické parametry důležité pro SEO, formuláře, objednávkový proces nebo efektivitu textového obsahu webu.

SEO audit

SEO audit je jedním ze základních kamenů úspěšného SEO. Skládá se z technické analýzy webu, on-page analýzy a off-page analýzy. Cílem SEO auditu je odhalit nedostatky v procházení a indexaci, důkladně zanalyzovat nejdůležitější on-page faktory (titulky, meta popisky, nadpisy, obrázky) a odhalit tak, kde máte prostor pro zlepšení.

Naším cílem je, aby se web zobrazoval na vyšších pozicích ve vyhledávání a chodili na něj relevantní uživatelé. Součástí SEO auditu je proto také čitelnost obsahu pro vyhledávače i pro uživatele, rychlost načítání webu, responzivita webu a další parametry, které ovlivňují vaše SEO.

Analýza klíčových slov

Analýza klíčových slov je společně se SEO auditem nejdůležitější součástí SEO. Analýza klíčových slov nám pomůže odhalit relevantní slova a fráze, na které je web vhodné optimalizovat. Právě díky této analýze zvolíme vhodná klíčová slova, která jsou důležitá pro cílení na zákazníky prostřednictvím webových vyhledávačů. S výsledky analýzy klíčových slov budeme pracovat po celou dobu optimalizace.

Kvalitní linkbuilding

Budování zpětných odkazů je jednou z důležitých off-page metod SEO. Je důležité, aby na váš web chodili relevantní uživatelé, kteří hledají vaše produkty či služby. V rámci SEO pro Drupal se zaměřujeme na budování pouze relevantních a kvalitních zpětných odkazů. Dobře víme, že kvalita je v tomto případě mnohem důležitější než kvantita.

Obsahová strategie SEO pro Drupal

Kromě technických parametrů právě obsah do značné míry ovlivňuje pozici vašeho webu ve vyhledávání. Posoudíme proto účinnost textového obsahu a v případě, že to bude třeba, navrhneme změny. S budováním kvalitního obsahu vám pomohou naši zkušení copywriteři.

Kolik stojí SEO pro Drupal?

Cena za SEO pro Drupal se odvíjí od míry konkurence, velikosti webu i jeho aktuálního stavu. Účinná optimalizace pro vyhledávače však vyžaduje spolupráci trvající alespoň 4 – 6 měsíců.

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

510 015 136

info@seoconsult.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates Partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají naši zákazníci

S firmou SEO consult se nám velice dobře spolupracovalo. Výborná a rychlá komunikace a díky SEO optimalizaci získaly naše stránky mnohem vyšší návštěvnost.

Jazyková škola Skřivánek
Skřivánek
Zobrazit více

Děkujeme Vám za příkladnou spolupráci, bezvadnou komunikaci a reálně dosažené výsledky, které předčily naše očekávání.

Dalibor Škrábek, Noe´s, s.r.o.
Nestlé Česko s.r.o.
Zobrazit více

Chtěl bych Vám poděkovat za Vaše vynikající a profesionální služby v oblasti SEO. Rychlá komunikace, snaha okamžitě vyřešit problém. Stavíte se ke klientům podobně jako my, tedy zcela profesionálně a především tak, že co se dohodne, tak to platí a to je v dnešní době unikum. Jsme rádi, že jsme si mezi tou obrovskou konkurencí (sice až na třetí pokus) našli právě Vás.

Marian Marko, ODNESTO.cz s.r.o.
Odnesto.cz s.r.o.
Zobrazit více

Spolupracovat s firmou SEO consult se nám vyplatilo. Díky optimalizaci pro vyhledávače jsme získali spoustu nových zákazníků.

Petr Mašlej, imos-development.cz
IMOS development, a.s.
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
Ecomail
Mailchimp