Optimalizace pro vyhledávače Liberec

Již řadu let se věnujeme SEO s cílením na konkrétní lokality a víme, které postupy opravdu fungují. Svěřte optimalizaci vašeho webu s cílením na Liberec nám a my vám zajistíme lepší pozici ve vyhledávání a zvýšení návštěvnosti.

Česky
Garantujeme vám zvýšení návštěvnosti webu v Liberci.
Naše SEO má dlouhodobé výsledky.
V rámci optimalizace webů pro vyhledávače používáme nejmodernější nástroje.
Umíme cílit na uživatele v Liberci.

Máte zájem o SEO v Liberci? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč SEO cílené na Liberec se SEO Consult?
Váš web bude opravdu vidět.
Zajistíme vám jen kvalitní zpětné odkazy.
Průběžně monitorujeme aktuální stav.
Učiníme váš web atraktivním pro vyhledávače i uživatele.

Součástí optimalizace webu pro vyhledávače s cílením na Liberec je analýza stávajícího stavu webu, analýza klíčových slov, linkbuilding a SEO správa včetně průběžného sledování výsledků optimalizace.

Analýza stávajícího stavu

Váš web nejprve zanalyzujeme a zjistíme případné technické či obsahové nedostatky a navrhneme postup pro zlepšení. Zjistíme také, jak si web stojí ve výsledcích vyhledávání.

Analýza klíčových slov

Zjistíme, na jaká klíčová slova je nejvhodnější váš web optimalizovat. S těmito klíčovými slovy budeme dále pracovat v rámci SEO.

Linkbuilding

Zajistíme vám kvalitní zpětné odkazy a zaměříme se také na interní prolinkování v rámci vašeho webu.

Průběžný monitoring a SEO správa

Výsledky SEO budeme průběžně monitorovat a dále budeme postupovat na základě zjištěných informací tak, abychom dosáhli co nejlepších výsledků.

Kolik stojí SEO cílené na Liberec?

Přesná cena za optimalizaci webu pro vyhledávače s cílením na Liberec se odvíjí od stávajícího stavu webu a velikosti konkurence v daném oboru podnikání.

Pro malé eshopy a stránky s úzkým zaměřením 3 000 - 5 000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro střední eshopy a stránky s širším zaměřením 5 000 - 8 000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8 000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro konkrétní cenovou nabídku nás prosím neváhejte kontaktovat. Pro optimální výsledky doporučujeme spolupráci v délce alespoň 4 až 6 měsíců.

Služby SEO poskytujeme také pro BrnoOstravu, Plzeň, Prahu, Olomouc, Ústí nad Labem, České Budějovice, Hradec Králové a Pardubice.

Vyjádření klientů

S firmou se mi velmi dobře spolupracovalo, ochota, poradenství a vstřícnost k zákazníkovi byly na velmi dobré úrovni, taktéž okamžité řešení problémů. Profesionální přístup. Velmi rád zase v budoucnu využiji. Ať se daří.
Jindřich Staveník, Sunpro, http://sunpro.cz
S firmou mám výbornou zkušenost. Mohu doporučit.
Pavel Dvořák, Tourist Point, http://touristpoint.cz/
Musím velice vyzdvihnout poradenství od SEO Consult, neboť mi hodně pomohl a poradil s e-shopem. Pokud budete hledat někoho na SEO i, tak jeho společnost mohu jenom doporučit. Škoda, že takových lidí není více. Děkuji moc.
Miroslav Harapes, Harapes.cz, http://www.harapes.cz/
Chtěl bych poděkovat firmě Seo Consult, se kterou jsem spolupracoval na SEO i naší webové prezentace. Výsledky jsou prokazatelné a já mohu tuto společnost vřele doporučit. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat
Filip Zielinský, www.3mont.cz, http://3mont.cz/
Se společností SEO Consult spolupracujeme od roku 2016 na optimalizaci našich webových stránek a zlepšení pozic v rámci webových vyhledávačů. Po několika týdnech jsme zaznamenali positivní posun, který se s přibývajícím časem dále zlepšuje. Spolupráci s touto firmou můžeme s čistým svědomím doporučit i dalším společnostem.
Marek Midonski, MITKO s.r.o., http://www.mitkoforevents.cz/
S firmou SEO Consult jsme velice spokojení. Během pár dní dokázali naši doménu www.autoskola-slon.cz dostat na první pozice ve vyhledávačích Google.cz a Seznam.cz.
Petr Chvátal, Autoškola SLON, http://www.autoskola-slon.cz/