SEO pro Wix

Platforma Wix je založená na cloudu a je určena pro každého, kdo chce mít pěkný a funkční web bez znalosti programování. Díky funkci drag and drop je navíc možné webové stránky jakkoliv upravit nebo změnit a cokoliv si na ně přidat. Web dle vlastních představ již tedy máte. Jak ho ale dostat na přední pozice ve výsledcích vyhledávání?

Právě Wix měl co se týče SEO ne příliš dobrou reputaci. Přidával znaky do URL, blog měl problémy se SEO kvůli nadpisům, popisům, a dokonce i s URL. Naštěstí se za poslední roky v tomto ohledu velmi zlepšil a může snadno konkurovat webům na jiných platformách v umístění ve výsledcích vyhledávání. Doporučujeme například Wix SEO Wiz, který vám vytvoří personalizovaný SEO plán. V tomto plánu jsou rozepsány 3 důležité faktory, a to zaevidování na Googlu, základní optimalizace stránek a zlepšování SEO.

Chcete-li ale, aby se váš web zobrazoval na předních pozicích ve výsledcích vyhledávání, bez soustavné práce SEO specialisty se s největší pravděpodobností neobejdete. Pro vytoužené umístění na předních pozicích ve vyhledávání je třeba mít propracovanou SEO strategii a pracovat na optimalizaci minimálně po dobu několika měsíců. Chcete být úspěšní ve světě online? Naši SEO experti dostanou vaše stránky na přední pozice vyhledávačů a zvýší vaše tržby.

Pokud hledáte partnera pro správu SEO pro Wix, jste na správném místě. Naši SEO specialisté mají mnoho let zkušeností v oblasti SEO pro mnoho platforem, mezi které patří například Drupal, Shoptet, Wix, PrestaShop, FastCentrik, Shopify, Webflow a další.

V případě spolupráce s námi pro vás v první řadě zpracujeme podrobný SEO audit a analýzu klíčových slov, které jsou bezesporu základem každé úspěšné SEO strategie. Rádi pro vás pak zrealizujeme případné nutné úpravy na webu, které povedou k lepším výsledkům ve vyhledávání. Součástí naší práce bude také kvalitní a relevantní linkbuilding, kontrola účinnosti obsahu atd. Spolehněte se u SEO pro Wix na tým odborníků ze SEO Consult. Kontaktujte nás.

  • Postaráme se komplexně o vaše SEO pro Wix.
  • Váš web bude trvale optimalizovaný podle nejnovějších trendů.
  • Navýšíme počty vašich klientů a dlouhodobě snížíme cenu za získání objednávky.
  • Naše SEO má dlouhodobý efekt. Již nebudete získávat zákazníky pouze přes placenou reklamu.

Chci nezávazně poptat

PPF
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
SEO pro Wix

Proč si na SEO pro Wix najmout SEO Consult?

  1. S optimalizací webu pro Wix a jiné platformy máme řadu let zkušeností.
  2. O vaše SEO pro Wix se postaráme od A do Z.
  3. Získáte trvale vyšší návštěvnost z vyhledávačů.
  4. Na SEO pro váš web budeme pracovat na měsíční bázi, což pomáhá dosáhnout ještě rychleji požadovaného výsledku.

Jak postupujeme u SEO pro Wix?

Před samotnou prací na optimalizaci pro vyhledávače je třeba nejdříve zpracovat podrobný SEO audit a analýzu klíčových slov. SEO audit upozorní na případné nedostatky webu, které brání lepšímu umístění ve vyhledávání, analýza klíčových slov zase odhalí slova, na která má smysl váš web optimalizovat. Dále se budeme věnovat pravidelné správě, která by zpravidla měla trvat minimálně několik měsíců, abychom skutečně dosáhli optimálních a dlouhodobých výsledků.

SEO audit

Na začátku naší spolupráce zpracujeme podrobný SEO audit, na jehož základě vznikne seznam úkonů, které je třeba udělat pro úspěšnou optimalizaci vašeho webu. Součástí SEO auditu je také analýza konkurence. Zaměříme se ale i na technické parametry, jako je kontrola objednávkového procesu, navigační menu, rychlost načítání stránek atd.

Analýza klíčových slov

Pomocí analýzy klíčových slov odhalíme klíčová slova a fráze, na které má smysl váš web optimalizovat. S výsledky analýzy klíčových slov pak pracujeme po celou dobu optimalizace.

Relevantní linkbuilding

Dobře víme, že v případě linkbuildingu je důležitější kvalita než kvantita. Budování zpětných odkazů je jednou z důležitých off-page metod SEO pro Wix. Proto se mimo jiné zaměřujeme také na budování relevantních a kvalitních zpětných odkazů.

Obsahová strategie SEO pro Wix

Kromě technických parametrů ovlivňuje pozici vašeho webu ve výsledcích vyhledávání také samotný obsah. Posoudíme proto účinnost textového obsahu a v případě potřeby vám naši zkušení copywriteři pomohou s tvorbou nového obsahu.

Kolik stojí SEO pro Wix?

Cenu za SEO pro Wix stanovujeme individuálně. Odvíjí se od míry konkurence, velikosti webu i jeho aktuálního stavu. Účinná optimalizace pro vyhledávače však vyžaduje spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

 

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates Partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají naši zákazníci

Na spolupráci se SEO consult se nám líbila zejména rychlá komunikace, dodržování všech termínů a skvělé výsledky.

Mgr. Naďa Botková, Poradenské centrum Alfons
VUT
Zobrazit více

S firmou SEO consult se nám velice dobře spolupracovalo. Výborná a rychlá komunikace a díky SEO optimalizaci získaly naše stránky mnohem vyšší návštěvnost.

Jazyková škola Skřivánek
Skřivánek
Zobrazit více

Děkujeme Vám za příkladnou spolupráci, bezvadnou komunikaci a reálně dosažené výsledky, které předčily naše očekávání.

Dalibor Škrábek, Noe´s, s.r.o.
Nestlé Česko s.r.o.
Zobrazit více

Spolupráce s firmou SEO Consult je perfektní. Komunikace funguje skvěle, vše nám vždy vysvětlí, práce je odvedená včas a hlavně vidíme výsledky. Pokud se rozhodujete mezi více firmami, tak z vlastní zkušenosti můžu říci, že SEO Consult jsou nejlepší a také cena je příznivá.

Markéta Gojdová, JOYin, s.r.o.
Joyin s.r.o.
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
Ecomail
Mailchimp