SEO pro Fastcentrik

E-shopové řešení FastCentrik nabízí responzivní šablony, grafiku na míru a jednoduchou správu obsahu. FastCentrik podporuje základní SEO metody, mezi které bezesporu patří používání tagů, titulků, metapopisů a nadpisů. Samozřejmostí je také možnost krátké, neměnné, výstižné URL. Nicméně, pro efektivní SEO je třeba mít promyšlenou strategii a bez zásahů zkušeného SEO specialisty se zkrátka neobejdete.

Chcete-li tedy, aby se váš web zobrazoval na předních pozicích ve výsledcích vyhledávání, bez soustavné práce SEO specialisty se s největší pravděpodobností neobejdete. Navíc je třeba počítat se spoluprací minimálně na 4–6 měsíců, pokud skutečně chcete zaznamenat viditelný a dlouhodobější posun vašeho webu ve vyhledávání. Naši SEO experti jsou připraveni dostat vaše stránky na přední pozice vyhledávačů, a tím zvýšit vaše tržby.

Hledáte spolehlivého partnera pro správu SEO pro FastCentrik? Spolehněte se na letité zkušenosti našich SEO specialistů. Naši SEO konzultanti mají mnoho let zkušeností v oblasti SEO pro mnoho platforem, mezi které patří například Drupal, Shoptet, Wix, PrestaShop, FastCentrik, Shopify, Webflow a další.

V případě, že na SEO pro FastCentrik zvolíte nás, zpracujeme pro vás nejdříve podrobný SEO audit a analýzu klíčových slov. Tento audit nám pomůže odhalit případné nedostatky vašeho webu, které mu brání získat lepší pozici ve vyhledávání. Tyto nedostatky vám rádi pomůžeme odstranit.

Dále se neobejdeme bez analýzy klíčových slov, díky které zjistíme, na která klíčová slova má smysl váš web optimalizovat. Součástí naší práce bude také kvalitní a relevantní linkbuilding, kontrola účinnosti obsahu atd. Spolehněte se u SEO pro FastCentrik na tým odborníků ze SEO Consult. Kontaktujte nás.

  • O vaše SEO pro FastCentrik se postaráme od A do Z.
  • Naše SEO má dlouhodobý efekt.
  • Navýšíme počty vašich klientů a dlouhodobě snížíme cenu za získání objednávky.
  • Zpracujeme pro vás důkladnou SEO analýzu a na optimalizaci vašeho webu budeme pracovat na denní bázi.

Chci nezávazně poptat

PPF
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
SEO pro FastCentrik

Proč si na SEO pro FastCentrik najmout SEO Consult?

  1. S optimalizací webu pro FastCentrik a jiné platformy máme řadu let zkušeností a neustále sledujeme nejnovější trendy.
  2. V případě potřeby zpracujeme profesionální články pro váš blog, které pomohou k ještě lepšímu umístění vašeho webu ve výsledcích vyhledávání.
  3. Zajistíme vám maximální návštěvnost za minimální náklady.
  4. Výsledky naší práce vám budeme zasílat v pravidelných reportech.

Jak postupujeme u SEO pro FastCentrik?

Pro efektivní SEO je velmi důležitá propracovaná strategie. Je také nutné vědět, kde má váš web případné nedostatky, které brání v jeho lepším zobrazování ve výsledcích vyhledávání. Z tohoto důvodu před samotnou optimalizací webu zpracujeme podrobný SEO audit. Dále navážeme analýzou klíčových slov, která nám pomůže odhalit, na jaká klíčová slova má smysl váš web optimalizovat. Dále se budeme věnovat pravidelné správě vašeho webu, která by zpravidla měla trvat minimálně několik měsíců, abychom skutečně dosáhli optimálních a dlouhodobých výsledků.

SEO audit

Základním kamenem úspěšné SEO strategie je podrobný SEO audit, který nám pomůže odhalit případné nedostatky vašeho webu. Výsledkem je seznam úkonů, které je třeba provést, aby bylo možné posunout váš web výš ve výsledcích vyhledávání. Součástí SEO auditu je kontrola technických parametrů webu, zaměříme se také na navigační menu, objednávkový proces, rychlost načítání, efektivitu obsahu či analýzu konkurence.  

Analýza klíčových slov

Analýza klíčových slov nám pomůže odhalit klíčová slova a fráze, na které má smysl váš web optimalizovat. S výsledky analýzy klíčových slov pak pracujeme po celou dobu optimalizace.

Relevantní linkbuilding

Budování zpětných odkazů je jednou z důležitých off-page metod SEO pro FastCentrik. Kvalita je v tomto případě důležitější než kvantita. V opačném případě by váš web mohl být dokonce penalizován. Zaměříme se na budování kvalitních a relevantních zpětných odkazů, které na váš web přivedou potenciální zákazníky s vyšší pravděpodobností nákupu.

Obsahová strategie SEO pro FastCentrik

Kromě technických parametrů ovlivňuje pozici vašeho webu ve výsledcích vyhledávání také samotný obsah. Posoudíme účinnost obsahu vašeho webu, navrhneme případné úpravy a v případě potřeby vám rádi pomůžeme vytvořit SEO-friendly texty, tedy takové, které budou hodnotné jak pro zákazníky, tak pro vyhledávače.

Kolik stojí SEO pro FastCentrik?

Cenu za SEO pro FastCentrik stanovujeme individuálně. Odvíjí se od míry konkurence, velikosti webu i jeho aktuálního stavu. Účinná optimalizace pro vyhledávače však vyžaduje spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

510 015 136

info@seoconsult.cz

 

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates Partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají naši zákazníci

Na spolupráci se SEO consult se nám líbila zejména rychlá komunikace, dodržování termínů a výborné výsledky.

Poradenské centrum Alfons
Poradenské centrum Alfons
Zobrazit více

Děkujeme Vám za příkladnou spolupráci, bezvadnou komunikaci a reálně dosažené výsledky, které předčily naše očekávání.

Dalibor Škrábek, Noe´s, s.r.o.
Nestlé Česko s.r.o.
Zobrazit více
Martin Stoklasa, www.x-outlet.cz
Novello trade s.r.o.
Zobrazit více

S firmou SEO consult se nám velice dobře spolupracovalo. Výborná a rychlá komunikace a díky SEO optimalizaci získaly naše stránky mnohem vyšší návštěvnost.

Jazyková škola Skřivánek
Skřivánek
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
Ecomail
Mailchimp