O nás

Jsme specialisté na on-line marketing. V našem profesionálním týmu najdete PPC konzultanty, CRO/UX konzultanty, PR manažery, social media manažery, specialisty na e-mailing, SEO konzultanty, linkbuildery i copywritery.

Naším prvořadým cílem je zvýšit váš zisk, proto se soustřeďujeme na reálné obchodní výsledky místo složitých a předražených analýz.

PPF
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
Video file
SEO Consult

Hned od začátku se zaměříme na problémy a cíle vašeho marketingového mixu a poradíme vám, ve které oblasti byste měli přidat, aby váš web vydělával co nejvíce.

Již od roku 2008 se specializujeme na SEO – optimalizaci webu pro vyhledávače a PPC – nastavení a správu PPC reklamy a správu sociálních sítí. Ovládáme tvorbu a správu efektivního e-mailingu, poskytujeme vám komplexní služby pro audit, nastavení a správu zbožových vyhledávačů a dokážeme vám pomoci i s CRO – optimalizací konverzního poměru webu/e-shopu.

Pokud začínáte od nuly nebo plánujete nový web, můžete nám svěřit i samotnou tvorbu webu. Budete tak mít jistotu, že vaše webové prezentace a online marketingové aktivity budou pracovat v symbióze ve váš prospěch. Pokud potřebujete expandovat do zahraničí, rádi vám pomůžeme v rámci internetového marketingu pro zahraničí (SEO, PPC).

SEO Consult

Proč jít do internetového marketingu se SEO Consult?

  • Používáme pouze nejmodernější marketingové nástroje.
  • Váš web/e-shop bude skutečně vydělávat.
  • Řídíme kampaně multikanálově, takže vaše investice maximálně naplní svůj potenciál.
  • Garantujeme výsledky již po 3 měsících spolupráce.

 

 

10 důvodů, proč si vybrat právě nás:

1. Děláme komplexní internetový marketing, ovšem rádi vám pomůžeme i s konkrétní disciplínou, v níž máte pocit, že vám ujíždí vlak.
2. Soustředíme se především na přínos naší práce – více objednávek a poptávek pro váš byznys. Cíle si stanovujeme reálně, měříme je a vyhodnocujeme. Proto k nám přes 80 % klientů přijde na doporučení současného nebo minulého klienta.
3. Rozhodujeme se na základě dat. Nic se neděje náhodně, a proto máme postupy a metody, které doplňujeme o data, a vytváříme tak funkční strategii. Průběžné vás o projektu informujeme (2–3krát do měsíce), abyste měli přehled. Na vašem projektu vždy pracuje stejný tým lidí.
4. Součástí našeho týmu jsou konzultanti ze všech oborů souvisejících s digitálním marketingem, od SEO přes PPC reklamu až po e-mailing či tvorbu webu. Všichni naši konzultanti mají certifikáty, vzdělávají se a přednáší například na VUT a na odborných konferencích.
5. Pracujeme hlavně pro menší a střední firmy, kampaně jsme však vytvářeli i pro VUT, Dr. Oetkera, Nestlé, Adidas, Skřivánka, Unis, SUEZ a další. Nepracujeme jen v České republice, ale například i v Anglii, Německu či na Slovensku.
6. Publikujeme například v časopisech Makro, Marketing & Media a E15.
7. Internetovému marketingu se věnujeme od roku 2008. Za těchto více než 16 let jsme nasbírali tuny zkušeností a dobře víme, jak dostat váš web na vrchol.
8. Stanovujeme reálné, měřitelné a dosažitelné cíle, o jejichž plnění máte vždy přehled. Průběžně vás informujeme o tom, co děláme, proč to děláme a co vám to přinese.
9. Získali jsme prestižní ocenění v žebříčku TOP marketingových agentur, které mají nejlepší vlastní SEO.
10. Na našem blogu najdete informace o aktuálních trendech internetového marketingu a při dlouhodobé spolupráci vám rádi zdarma předáme zajímavé tipy a triky.

Proč do toho jít s námi?

Proč do toho jít s námi?
Naše práce má dlouhodobý efekt.
Proč do toho jít s námi?
Účinně cílíme na zákazníky, kteří s největší pravděpodobností nakoupí.
Proč do toho jít s námi?
Platíte až za výsledky – žádné sliby ani předražené analýzy.
Proč do toho jít s námi?
Neustále monitorujeme aktuální stav kampaní a jsme vám k dispozici – na e-mail či telefonát reagujeme okamžitě.
Proč do toho jít s námi?
Přivedeme vám zákazníky, kteří mají skutečně zájem o vaše produkty.

Co o nás říkají naši klienti?

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
Ecomail
Mailchimp