SEO specialista

Buďte i vy úspěšní ve světě online. Využijte služeb našich SEO expertů, kteří se již optimalizaci pro vyhledavače věnují řadu let a neustále sledují nejnovější trendy. Díky SEO optimalizaci s námi budete ve výsledcích vyhledávání skutečně vidět a váš web bude optimalizovaný podle nejnovějších trendů.

Česky
Přivedeme na váš web trvale více návštěvníků.
Naše SEO má dlouhodobý efekt.
Váš web bude trvale optimalizovaný dle nejnovějších trendů.
Naše SEO má prokazatelné výsledky.

Máte zájem o SEO specialistu? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč zvolit SEO specialistu ze SEO Consult?
Váš web bude skutečně vidět.
Poskytujeme komplexní služby v oblasti SEO a vytváříme pouze relevantní zpětné odkazy.
Zajistíme, aby váš web uživatelé nepřehlédli.
Naši SEO specialisté se optimalizaci pro vyhledavače věnují již řadu let.

Jaký je náš postup při optimalizaci webu pro vyhledavače?

Optimalizace pro vyhledavače je komplexní činností, která se zpravidla skládá z několika důležitých kroků. Na začátku spolupráce zpravidla provedeme SEO audit a zpracujeme analýzu klíčových slov, na jejichž základě navrhneme efektivní SEO strategii, která skutečně přinese výsledky. Součástí SEO optimalizace je linkbuilding, SEO správa, mobilní SEO, SEO copywriting, tvorba obsahové strategie atd.

SEO audit

Prvním krokem v rámci spolupráce s novými zákazníky je zpravidla SEO audit. V rámci SEO auditu zhodnotíme aktuální podobu webu, jeho uživatelskou přívětivost i účinnost textového obsahu. Na základě této analýzy navrhneme vhodné úpravy, které považujeme za důležitou součást efektivní optimalizace pro vyhledavače. Zjistíme také, na jakém místě ve výsledcích vyhledávání je váš web zobrazován na konkrétní klíčová slova.

Analýza klíčových slov

Dalším velmi důležitým krokem je analýza klíčových slov, díky které zjistíme, na která klíčová slova má web smysl optimalizovat. S výsledky analýzy klíčových slov dále pracujeme v rámci samotné optimalizace webu.

Efektivní linkbuilding

Každý zkušený SEO specialista ví, že kvalita zpětných odkazů je mnohem důležitější než jejich počet. Naši specialisté v rámci linkbuildingu zajišťují pouze kvalitní a relevantní zpětné odkazy, které souvisí s obsahem konkrétního webu, přivedou na web relevantní uživatele a pomohou zlepšit pozici jednotlivých stránek ve vyhledávání.

Kvalitní obsah

Čím dál důležitější součástí SEO je také samotný obsah webu. V rámci obsahové části analýzy zhodnotíme účinnost obsahu webu, navrhneme případné změny a rádi pomůžeme s tvorbou PR článků, nových textů na web či příspěvků na blogu.

Kolik stojí služby našeho SEO specialisty?

Cena za služby našich SEO specialistů se odvíjí od aktuálního stavu a velikosti webu i míry konkurence v oboru podnikání. Pro účinnou optimalizaci pro vyhledavače doporučujeme spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

• Pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 2500–3000 Kč bez DPH za měsíc.

• Pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 3000–8000 Kč bez DPH za měsíc.

• Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8000 Kč bez DPH za měsíc.

Vyjádření klientů

S firmou se mi velmi dobře spolupracovalo, ochota, poradenství a vstřícnost k zákazníkovi byly na velmi dobré úrovni, taktéž okamžité řešení problémů. Profesionální přístup. Velmi rád zase v budoucnu využiji. Ať se daří.
Jindřich Staveník, Sunpro, http://sunpro.cz
Reliable partner :) for many years.
Jure Babarovic, Hrvaska.net, http://www.hrvaska.net
Dlouho jsme hledali úspěšnou a kvalitní firmu na SEO, až jsme našli firmu SEO Consult, kterou vám můžeme s čistým svědomím doporučit na internetový marketing.
S firmou Seo Consult jsme spokojeni. Poskytovaná PPC reklama má prokazatelné výsledky a vydělává nám.
Lenka Maloňová, vican.wine
Veľmi profesionálny, rýchly prístup. Personál je veľmi prispôsobivý a veľmi príjemný. Veľmi dobre sa s nimi spolupracuje. Dlhodobá spolupráca so spoločnosťou z našej strany je istá. Vrele odporučujem. Ďakujem...
Radovan Babic, bioliecba.eu, http://bioliecba.eu
Se službami firmy Seoconsult jsme velice spokojeni, snaží se nám vždy vyjít vstříc a pomoci s čímkoliv. Spolupracujeme již delší dobu a ve spolupráci hodláme pokračovat dál. Doporučujeme! S pozdravem Mgr. Inna Fridriková, jazyková škola Britannika.
Inna Fridriková, Jazyková škola Britannika, https://www.jazykovekurzypraha.cz/
Vaše služby z oblasti internetového marketingu mně zvedly násobně obrat e-shopu Colorika.sk. Spolupráci doporučuji.
Boris Semizorov, Colorika.sk, http://www.colorika.sk
Naše společnost spolupracuje se SEO Consult již třetím rokem a jsme spokojeni. Práce vede k jasným výsledkům, komunikace je velmi dobrá. O náš e-shop Envistore.cz je dobře postaráno.
Ondřej Kinc, Envistore.cz, http://envistore.cz