Optimalizace pro vyhledávače Praha

V dnešní době je již nákup na přes internet běžnou záležitostí. Lidé na internet chodí nakupovat, ale také získávat více informací o produktech či službách. Právě díky vašemu webu můžete oslovit většinu obyvatel České republiky. Zapracujete-li na lokálním SEO, váš web objeví také uživatelé z konkrétní oblasti, na kterou cílíte.

Potřebujete, aby byl váš web dobře viditelný ve výsledcích vyhledávání přímo v Praze? Již řadu let se věnujeme optimalizaci webů pro vyhledávače zaměřenou na Prahu. Zajistíme, aby se váš web zobrazoval na předních pozicích a vaše tržby vzrostly.

K optimalizaci webu pro vyhledávače používáme nejmodernější nástroje a lokálnímu SEO se věnujeme již řadu let. Svěřte své lokální SEO našemu týmu odborníků a buďte ve výsledcích vyhledávání skutečně vidět.

SEO rozhodně ve vašem marketingovém mixu nesmí chybět. Oproti PPC reklamě zde sice výsledky nepřicházejí hned, ale funguje v dlouhodobém horizontu a pomůže vám získat nezanedbatelnou návštěvnost na vašem webu, potažmo pak prodeje. SEO je však součástí marketingového mixu, a tak k němu také musí být přistupováno. Na SEO je třeba pracovat strategicky a dlouhodobě. Samotné práci na SEO vašeho webu by měla předcházet analýza stávajícího stavu + analýza klíčových slov, se kterou bude dále pracováno.

Vsaďte na kvalitní optimalizaci webu pro vyhledávače v Praze od profesionálů. Problematice SEO se věnujeme již řadu let, neustále sledujeme nejnovější trendy a víme, které postupy opravdu fungují.

Chci nezávazně poptat

PPF
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
Optimalizace pro vyhledávače Praha

Proč pro SEO v Praze zvolit SEO Consult?

  1. U nás platíte za prokazatelné výsledky.
  2. Zajistíme vám pouze kvalitní a relevantní odkazy.
  3. Garantujeme zvýšení návštěvnosti webu v Praze.
  4. Váš webu bude opravdu vidět.

Jak to probíhá

  • Naše SEO cílené na Prahu má prokazatelné výsledky.
  • Víme, jak cílit na zákazníky v Praze.
  • Neustále monitorujeme aktuální stav.
  • Váš web učiníme atraktivnějším jak pro zákazníky, tak pro vyhledávače.

SEO cílené na Prahu se skládá z analýzy stávajícího stavu, podrobné analýzy klíčových slov, kvalitního linkbuildingu a průběžné optimalizace.

Analýza stávajícího stavu

Abychom mohli zvolit co nejúčinnější SEO strategii pro váš web, provádíme nejdříve analýzu stávajícího stavu a zjistíme, jak si váš web stojí ve výsledcích vyhledávání na zadání souvisejících klíčových slov. U lokálního SEO je také velmi důležité, jak je váš web dohledatelný vzhledem k dané lokalitě. Prověříme tedy, zda se váš obchod zobrazuje v online mapách, zda je vaše firma zaregistrována ve službách, které podporují lokální SEO atd.

Analýza klíčových slov

Pomocí analýzy klíčových slov zjistíme, na která klíčová slova je nejvhodnější váš web optimalizovat. Zjistíme také, jak si váš web v současné chvíli stojí ve výsledcích vyhledávání na daná klíčová slova a navrhneme úpravy, které pomohou vašemu SEO. S těmito slovy budeme dále pracovat v rámci SEO.

Kvalitní linkbuilding

V rámci linkbuildingu zajišťujeme pouze kvalitní zpětné odkazy, které souvisí s obsahem vašeho webu. Dáváme přednost kvalitě před kvantitou. Díky vysokému počtu odkazujících zdrojů, které navíc nejsou relevantní, by totiž váš web mohl být penalizován. Dbáme na to, aby naše práce skutečně přinesla výsledky.

SEO správa

Výsledky SEO neustále monitorujeme a zjištěné informace využíváme k další optimalizaci tak, abychom dosáhli co nejlepších výsledků. V dnešní době je také čím dál důležitější součástí SEO obsahová strategie. Součástí naší práce je zhodnocení efektivity obsahu na vašem webu. Rádi pro vás navrhneme efektivní obsahovou strategii a náš tým copywriterů je připraven napsat pro vás kvalitní texty, které upoutají pozornost vašich zákazníků. Pomůžeme vám využít obsah na vašem webu na maximum a zajistíme pro vás kvalitní zpětné odkazy, které skutečně přinesou požadované výsledky.

Kolik stojí SEO cílené na Prahu?

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

510 015 136

info@seoconsult.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates Partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

Se spoluprací jsme spokojeni. Oceňuji především rychlou komunikaci a odpovědi na všechny otázky. Získali jsme spoustu nových zákazníků. Doporučuji. 

Ing. Jolana Kožíšková, Nejkrasnejsi-svatba.cz
Nejkrasnejsi svatba
Zobrazit více

Oceňujeme osobní přístup a skvělé výsledky!

Hana Borovcová, ckconti.cz
CK CONTI s.r.o.
Zobrazit více

Digitální agenturu SEO consult jsme oslovili kvůli SEO auditu a strategii. Svůj úkol splnili na jedničku - doporučujeme.

Kopel Filip, spilepe.eu
Spi lepe
Zobrazit více

Vážím si osobního přístupu a výsledků!

Oleg Yakhin, autobubny.cz
Autobubny
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
Ecomail
Mailchimp