Optimalizace pro vyhledávače Praha

Potřebujete, aby byl váš web dobře viditelný ve výsledcích vyhledávání přímo v Praze? Již řadu let se věnujeme optimalizaci webů pro vyhledávače zaměřenou na Prahu. Zajistíme, aby se váš web zobrazoval na předních pozicích a vaše tržby vzrostly.

 

Česky
Naše SEO cílené na Prahu má prokazatelné výsledky.
Víme, jak cílit na zákazníky v Praze.
Neustále monitorujeme aktuální stav.
Váš web učiníme atraktivnějším jak pro zákazníky, tak pro vyhledávače.

Máte zájem o SEO v Praze? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč pro SEO v Praze zvolit SEO Consult?
U nás platíte za prokazatelné výsledky.
Zajistíme vám pouze kvalitní a relevantní odkazy.
Garantujeme zvýšení návštěvnosti webu v Praze.
Váš webu bude opravdu vidět.

SEO cílené na Prahu se skládá z analýzy stávajícího stavu, podrobné analýzy klíčových slov, kvalitního linkbuildingu a průběžné optimalizace.

Analýza stávajícího stavu

Abychom mohli zvolit co nejúčinnější SEO strategii pro váš web, provádíme nejdříve analýzu stávajícího stavu a zjistíme, jak si váš web stojí ve výsledcích vyhledávání na zadání souvisejících klíčových slov.

Analýza klíčových slov

Pomocí analýzy klíčových slov zjistíme, na která klíčová slova je nejvhodnější váš web optimalizovat. S těmito slovy budeme dále pracovat v rámci SEO.

Kvalitní linkbuilding

V rámci linkbuildingu zajišťujeme pouze kvalitní zpětné odkazy, které souvisí s obsahem vašeho webu.

SEO správa

Výsledky SEO neustále monitorujeme a zjištěné informace využíváme k další optimalizaci tak, abychom dosáhli co nejlepších výsledků.

Kolik stojí SEO cílené na Prahu?

Cena SEO pro Prahu se odvíjí od stávajícího stavu webu a velikosti konkurence v oboru podnikání. Pro konkrétní cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.

Pro malé eshopy a stránky s úzkým zaměřením 3 000 - 5 000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro střední eshopy a stránky s širším zaměřením 5 000 - 8 000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8 000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro optimální výsledky doporučujeme spolupráci v minimální délce 4 až 6 měsíců.

Služby SEO poskytujeme také pro BrnoOstravu, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, České Budějovice, Hradec Králové a Pardubice.

Vyjádření klientů

S firmou se mi velmi dobře spolupracovalo, ochota, poradenství a vstřícnost k zákazníkovi byly na velmi dobré úrovni, taktéž okamžité řešení problémů. Profesionální přístup. Velmi rád zase v budoucnu využiji. Ať se daří.
Jindřich Staveník, Sunpro, http://sunpro.cz
S firmou mám výbornou zkušenost. Mohu doporučit.
Pavel Dvořák, Tourist Point, http://touristpoint.cz/
Musím velice vyzdvihnout poradenství od SEO Consult, neboť mi hodně pomohl a poradil s e-shopem. Pokud budete hledat někoho na SEO i, tak jeho společnost mohu jenom doporučit. Škoda, že takových lidí není více. Děkuji moc.
Miroslav Harapes, Harapes.cz, http://www.harapes.cz/
Chtěl bych poděkovat firmě Seo Consult, se kterou jsem spolupracoval na SEO i naší webové prezentace. Výsledky jsou prokazatelné a já mohu tuto společnost vřele doporučit. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat
Filip Zielinský, www.3mont.cz, http://3mont.cz/
Se společností SEO Consult spolupracujeme od roku 2016 na optimalizaci našich webových stránek a zlepšení pozic v rámci webových vyhledávačů. Po několika týdnech jsme zaznamenali positivní posun, který se s přibývajícím časem dále zlepšuje. Spolupráci s touto firmou můžeme s čistým svědomím doporučit i dalším společnostem.
Marek Midonski, MITKO s.r.o., http://www.mitkoforevents.cz/
S firmou SEO Consult jsme velice spokojení. Během pár dní dokázali naši doménu www.autoskola-slon.cz dostat na první pozice ve vyhledávačích Google.cz a Seznam.cz.
Petr Chvátal, Autoškola SLON, http://www.autoskola-slon.cz/