PPC reklama pro Facebook a Instagram

PPC kampaně na sociálních sítích by rozhodně ve vašem marketingovém mixu neměly chybět. Na Facebooku a Instagramu můžeme zasáhnout více než polovinu obyvatel ČR, a navíc mohou tyto sociální sítě sloužit jako brandové i výkonnostní kanály. Jsou velmi efektivním marketingovým kanálem i pro B2B a e-shopy. Náš specializovaný tým se propagaci na sociálních sítích věnuje již od roku 2008, kdy jsme realizovali 1. kampaň. Navrhneme pro vás reklamní strategii, zajistíme realizaci vašich PPC kampaní na Facebooku a Instagramu a pravidelně se budeme věnovat jejich optimalizaci, aby dosahovaly co nejlepších výsledků.

Do PPC reklamy na Facebooku a Instagramu v dnešní době investuje čím dál více firem. Sociální sítě dnes poskytují ideální reklamní prostor od brandových kampaní až po lead generation. Reklamy na Facebooku a Instagramu zpravidla dosahují poměrně vysoké míry konverze. Například uživatelé na Facebooku se totiž naučili kliknout na obrázek produktu, který se jim líbí a mohou si ho ihned koupit.

Facebook je stále největší sociální sítí, která ani v ČR nemá konkurenci a má zde více než 5 milionů aktivních uživatelů. Velkou výhodou je fakt, že pomocí Facebooku můžete oslovit uživatele ve všech fázích nákupního cyklu, a navíc nabízí velmi přesné cílení. Na uživatele můžete cílit dle demografických údajů, lokality, zájmů, vzdělání atd. Dokonce je možné oslovit uživatele, kteří interagovali s obsahem na vaší stránce na Facebooku nebo navštívili váš web.

Kromě Facebooku české firmy čím dál více jako jeden z marketingových kanálů využívají Instagram. I zde je možné propagovat vaše produkty a služby, a to od roku 2015, kdy došlo ke spojení Instagramu s Facebookem. Na Instagram se postupně přesouvají mladí lidé, kteří mu velmi často dávají přednost před Facebookem. Propagace na Instagramu by tedy rozhodně neměla být opomíjena, a to zejména v případě, že potřebujete oslovit mladé publikum. Řešíme také PPC reklamu na LinkedIn, TikToku a Pinterestu.

Chci nezávazně poptat

PPF
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
Video file

Proč zvolit SEO Consult pro Facebook a Instagram reklamu?

  1. Připravíme detailně propracovanou strategii pro získání nových konverzí, prodeje produktů z e-shopu, oslovení potenciálních zákazníků i komunikaci s těmi současnými.
  2. Připravíme zajímavý obsah pro vaše facebookové stránky, který uživatele zaujme a bude přímo vybízet k interakci.
  3. Nastavíme pro vás reklamu na Facebooku i Instagramu a v rámci pravidelné optimalizace vyhodnotíme, která sociální síť je pro váš byznys přínosnější, a efektivně zde oslovíme vaši cílovou skupinu.
  4. Reklamě na sociálních sítích se věnujeme už od roku 2008 a realizovali jsme stovky kampaní.

Jak to probíhá

  • Pomocí placených kampaní na Facebooku a Instagramu oslovíme relevantní zákazníky, a to díky velmi přesnému cílení i širokým možnostem volby umístění.
  • Facebook v ČR čítá více než 5 milionů aktivních uživatelů. Po zpravodajských serverech právě zde uživatelé tráví nejvíce času.
  • Reklamou na Facebooku můžete oslovit uživatele ve všech fázích nákupního cyklu.
  • Kampaně na sociálních sítích jsou velmi efektivní a poměrně levné. Díky kompletním a detailním statistikám můžeme kampaně efektivně optimalizovat.

Jak postupujeme, aby reklama na Facebooku a Instagramu vydělávala?

1. Nejdříve si zpracujeme detailní analýzu vašeho produktu či služby a zmapujeme vaši konkurenci. Podrobně také zanalyzujeme vaši cílovou skupinu.
2. Navrhneme strategii cílení a komunikace s danou cílovou skupinou.
3. Společně se domluvíme na hlavních cílech a metrikách kampaně.
4. Kampaň nastavíme, spustíme a budeme ji pravidelně optimalizovat. Pomocí kampaní na Facebooku oslovíme vaše zákazníky v jakékoliv fázi nákupního cyklu. Ať už si přejete získat více konverzí, propagovat nový produkt nebo se pomocí kampaní připomínat stávajícím zákazníkům, pomůžeme vám!

Kolik stojí PPC reklama na Facebooku a Instagramu?

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

510 015 136

info@seoconsult.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates Partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají naši klienti?

Na spolupráci se SEO consult se nám líbila zejména rychlá komunikace, dodržování termínů a výborné výsledky.

Poradenské centrum Alfons
Poradenské centrum Alfons
Zobrazit více

Díky službám SEO consult se nám podařilo zvýšit konverzní poměr a tržby o 21 procent. Jednoznačně doporučujeme.

Radomil Semela, Sitewell s.r.o.
Sitewell s.r.o.
Zobrazit více

Se společností SEO consult se nám skvěle spolupracovalo. Jednoznačně doporučujeme.

UNIS
UNIS
Zobrazit více

S odvedenými službami od SEO consult jsme byli velmi spokojeni. Díky nastavení a správě PPC reklamy se výrazně zvýšil počet našich zákazníků.

SUEZ
SUEZ
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
Ecomail
Mailchimp