SEO analýza webu

SEO neboli optimalizace webu pro vyhledavače je nedílnou součástí úspěšné marketingové strategie. Z dlouhodobého hlediska se do optimalizace webu bezesporu vyplatí investovat. Díky usilovné práci na SEO se váš web dostane výš ve výsledcích vyhledávání a bude zobrazován na relevantní dotazy potenciálním zákazníkům, kteří opravdu hledají vaše produkty či služby.

Jak jistě víte, vyhledávače hodnotí kvalitu a relevanci webových stránek dle široké škály faktorů. Na základě tohoto hodnocení se web zobrazuje na konkrétních pozicích ve výsledcích vyhledávání při zadání různých souvisejících klíčových slov. Abyste věděli, jak si váš web v současné době stojí ve výsledcích vyhledávání, je vhodné provést SEO analýzu webu, se kterou vám rádi pomůžeme. Náš tým SEO specialistů se dané problematice věnuje již řadu let a ví, jaké postupy skutečně fungují.

Chci nezávazně poptat

PPF
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
SEO analýza webu

Proč pro SEO analýzu webu zvolit SEO Consult?

  1. Zjistíme, jak si váš web aktuálně stojí ve výsledcích vyhledávání na důležitá klíčová slova.
  2. Pomocí analýzy SEO vašeho webu zjistíme případné nedostatky a navrhneme vhodné úpravy, které povedou k lepším výsledkům ve vyhledávání.
  3. Pomůžeme vám s dílčími problémy nebo pro vás zajistíme správu SEO od A do Z.
  4. Na základě zjištěných dat pro vás navrhneme efektivní SEO strategii, která vám pomůže dostat váš web výš ve výsledcích vyhledávání a přivést na něj relevantní uživatele.

Jak to probíhá

  • Náš tým se optimalizaci pro vyhledavače věnuje již řadu let.
  • SEO chápeme jako součást marketingového mixu a rádi pro vás zajistíme také ostatní marketingové aktivity.
  • Používáme pouze nejmodernější nástroje.
  • Víme, jaké postupy opravdu fungují.

Jak postupujeme a na co se zaměřujeme při SEO analýze webu?

Při SEO analýze webu s vámi nejdříve probereme cíle vašeho webu a zhodnotíme efektivitu obsahové strategie i navigační strukturu webu. Zaměříme se i na kontaktní formuláře nebo objednávkový proces. Podíváme se na vaši homepage, ze které by mělo být jasné, jaké produkty či služby nabízíte. Homepage by měla být pro uživatele maximálně přehledná a k dalším informacím by se měli dostat jednoduše a na pár kliknutí. Měly by zde být obsaženy všechny důležité informace, které řeknou návštěvníkům vašeho webu, ale i vyhledávačům, jakému byznysu se věnujete.

Obsah by také měl být dobře čitelný. Měli byste tedy správně pracovat s nadpisy, tučnými výrazy, odstavci atd. Nahlédneme také do Google Analytics a podíváme se, odkud chodí vaši stávající uživatelé na web, ze kterých stránek nejvíce odcházejí a kde se případně ztrácejí.

Prověříme také, zda se váš web dobře zobrazuje na mobilních zařízeních a jak rychle se jednotlivé stránky načítají. To vše společně s řadou dalších parametrů ovlivňuje umístění vašeho webu ve vyhledávačích.

Prověříme nejen umístění vašeho webu na konkrétní klíčová slova ve vyhledávání. Podíváme se také na vaši konkurenci a zhodnotíme vaše slabé i silné stránky vůči vašim konkurentům. V rámci SEO analýzy webu hodnotíme jak technickou, tak obsahovou stránku webu. V posledních letech totiž zejména Google čím dál více dbá na to, aby svým uživatelům poskytoval relevantní, ale také kvalitní obsah. Právě proto je velmi důležité věnovat kvalitě obsahu odpovídající pozornost.

Zaměříme se také na technické parametry vašeho webu. Naším cílem je, aby vašemu webu rozuměli uživatelé i vyhledavače. Svěřte analýzu SEO webu i následnou správu nám a buďte ve výsledcích vyhledávání opravdu vidět.

Ceník

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates Partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

Spolupráci s firmou SEO consult doporučujeme. Pomohli nám získat více zákazníků a zvýšit tržby naší pizzerie.

Zbyněk Rehart, Pizza metropol
Pizza metropol
Zobrazit více

Na službách SEO consult kladně hodnotíme schopnost bleskurychle přizpůsobovat řešení našim požadavkům a jejich rozumné ceny.

Zdeněk Jungbauer, ToneryJu
ToneryJu
Zobrazit více

Díky SEO consult jsme získali zcela dokonalou optimalizaci pro vyhledávače. Kladně hodnotíme i rozumné ceny a schopnost rychle reagovat na naše požadavky.

Praphaphorn Sornsiri, Asian SPA
Asian SPA
Zobrazit více

SEO consult perfektně vyřešili naše problémy s online propagací. SEO a PPC reklamy našemu web přivedly spoustu nových zákazníků. 

Intimnisplynuti.cz
Intimnisplynuti
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
Ecomail
Mailchimp