SEO optimalizátor

Máte graficky velmi atraktivní web a nabízíte zajímavý produkt nebo službu, ale uvítali byste lepší umístění vašich stránek ve výsledcích vyhledávání? Náš SEO optimalizátor najde nedostatky na vašem webu, navrhne případné úpravy, které pomohou vaše stránky dostat výš ve výsledcích vyhledávání a navrhne efektivní SEO strategii.

PPF
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
SEO optimalizátor

Proč si objednat SEO optimalizátora od SEO Consult?

  1. Zlepšíme pozici vašeho webu ve vyhledávání.
  2. Zajistíme pro vás pouze kvalitní a relevantní odkazy.
  3. Víme, které postupy opravdu fungují.
  4. Neustále monitorujeme aktuální stav.

Jak to probíhá

  • Naše SEO má dlouhodobý efekt.
  • Naši SEO optimalizátoři mají řadu let zkušeností.
  • Váš web optimalizujeme s ohledem na nejnovější trendy.
  • Používáme nejmodernější SEO nástroje.

Jak naši SEO optimalizátoři postupují při SEO?

Nejprve provedeme kompletní SEO analýzu on-page i off-page faktorů a odhalíme případné nedostatky, které vašemu webu brání v lepších výsledcích ve vyhledávání. Dále pro vás zpracujeme analýzu klíčových slov, zapracujeme na efektivním linkbuildingu a obsahové strategii.

SEO audit

V rámci SEO auditu se zaměříme na technickou stránku webu, na UX, práci s klíčovými slovy, zpětné odkazy, rychlost načítání webu i na obsahovou stránku, které vyhledavače přikládají čím dál větší důraz.

Prověříme také přehlednost navigace, objednávkový proces, kontaktní formulář, změříme rychlost načítání stránek atd. Zároveň zjistíme, jak si váš web stojí ve výsledcích vyhledávání na související klíčová slova.

Používáme profesionální analytické nástroje, které nám pomohou identifikovat prostor pro zlepšení (nadpisy, meta popisky, obrázky, titulky atd.). Na základě výsledků SEO auditu navrhneme efektivní strategii, která váš web posune na vyšší pozice ve vyhledávání.

Analýza klíčových slov

Analýza klíčových slov je nedílnou součástí optimalizace pro vyhledavače. Tato analýza nám pomůže identifikovat klíčová slova, na která má smysl váš web optimalizovat. S výslednými klíčovými slovy a frázemi pracujeme po celou dobu optimalizace, případně je využíváme i v PPC kampaních ve vyhledávání. Pravidelně budeme monitorovat, jak si váš web stojí na důležitá slova ve výsledcích vyhledávání.

Linkbuilding

Každý zkušený SEO optimalizátor ví, že kvalitní zpětné odkazy jsou mnohem důležitější než jejich množství. Proto pro vás zajistíme pouze relevantní zpětné odkazy, které na váš web přivedou správné uživatele s vysokou pravděpodobností konverze.

Obsahová strategie

Kvalitní a relevantní obsah hraje v umístění webu ve výsledcích vyhledávání klíčovou roli. Prověříme proto účinnost textů na vašem webu, zhodnotíme, jak pracujete s klíčovými slovy, nadpisy atd. Navrhneme pro vás efektivní obsahovou strategii, která zlepší vaše SEO. Náš tým copywriterů pro vás případně připraví poutavé texty, které odpovídají požadavkům SEO.

Kolik stojí služby našich SEO optimalizátorů?

Cena za služby našich SEO optimalizátorů se odvíjí například od velikosti konkurence, velikosti webu atd. Pro přesnou cenovou kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat. Aby optimalizace pro vyhledavače byla maximálně efektivní, doporučujeme spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Cena analýzy klíčových slov začíná na 2500 Kč bez DPH.

Cena SEO auditu se pohybuje od 3 000 Kč bez DPH.

SEO pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 3000–5000 Kč bez DPH za měsíc.

SEO pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 5000–8000 Kč bez DPH za měsíc.

SEO pro velké projekty počítejte s částkou nad 8000 Kč bez DPH za měsíc.

Klienti nás také hledají pod klíčovými slovy:

SEO expert, SEO specialista, SEO služby, SEO konzultace, SEO e-shopu, SEO agentura, SEO firma, ceny SEO, SEO, SEO webdesign, SEO konzultant a SEO studio.

Chci nezávazně poptat

Co o nás říkají naši klienti?

S prací jsem spokojen, podařilo se dosáhnout naplánovaných výsledků.

Karel Lev, elite-stare-splavy.cz
Elite-stare-splavy
Zobrazit více

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik