SEO optimalizátor

Máte graficky velmi atraktivní web a nabízíte zajímavý produkt nebo službu, ale uvítali byste lepší umístění vašich stránek ve výsledcích vyhledávání? Náš SEO optimalizátor najde nedostatky na vašem webu, navrhne případné úpravy, které pomohou vaše stránky dostat výš ve výsledcích vyhledávání a navrhne efektivní SEO strategii.

PPF
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
SEO optimalizátor

Proč si objednat SEO optimalizátora od SEO Consult?

  1. Zlepšíme pozici vašeho webu ve vyhledávání.
  2. Zajistíme pro vás pouze kvalitní a relevantní odkazy.
  3. Víme, které postupy opravdu fungují.
  4. Neustále monitorujeme aktuální stav.

Jak to probíhá

  • Naše SEO má dlouhodobý efekt.
  • Naši SEO optimalizátoři mají řadu let zkušeností.
  • Váš web optimalizujeme s ohledem na nejnovější trendy.
  • Používáme nejmodernější SEO nástroje.

Chci nezávazně poptat

Jak naši SEO optimalizátoři postupují při SEO?

Nejprve provedeme kompletní SEO analýzu on-page i off-page faktorů a odhalíme případné nedostatky, které vašemu webu brání v lepších výsledcích ve vyhledávání. Dále pro vás zpracujeme analýzu klíčových slov, zapracujeme na efektivním linkbuildingu a obsahové strategii.

SEO audit

V rámci SEO auditu se zaměříme na technickou stránku webu, na UX, práci s klíčovými slovy, zpětné odkazy, rychlost načítání webu i na obsahovou stránku, které vyhledavače přikládají čím dál větší důraz.

Prověříme také přehlednost navigace, objednávkový proces, kontaktní formulář, změříme rychlost načítání stránek atd. Zároveň zjistíme, jak si váš web stojí ve výsledcích vyhledávání na související klíčová slova.

Používáme profesionální analytické nástroje, které nám pomohou identifikovat prostor pro zlepšení (nadpisy, meta popisky, obrázky, titulky atd.). Na základě výsledků SEO auditu navrhneme efektivní strategii, která váš web posune na vyšší pozice ve vyhledávání.

Analýza klíčových slov

Analýza klíčových slov je nedílnou součástí optimalizace pro vyhledavače. Tato analýza nám pomůže identifikovat klíčová slova, na která má smysl váš web optimalizovat. S výslednými klíčovými slovy a frázemi pracujeme po celou dobu optimalizace, případně je využíváme i v PPC kampaních ve vyhledávání. Pravidelně budeme monitorovat, jak si váš web stojí na důležitá slova ve výsledcích vyhledávání.

Linkbuilding

Každý zkušený SEO optimalizátor ví, že kvalitní zpětné odkazy jsou mnohem důležitější než jejich množství. Proto pro vás zajistíme pouze relevantní zpětné odkazy, které na váš web přivedou správné uživatele s vysokou pravděpodobností konverze.

Obsahová strategie

Kvalitní a relevantní obsah hraje v umístění webu ve výsledcích vyhledávání klíčovou roli. Prověříme proto účinnost textů na vašem webu, zhodnotíme, jak pracujete s klíčovými slovy, nadpisy atd. Navrhneme pro vás efektivní obsahovou strategii, která zlepší vaše SEO. Náš tým copywriterů pro vás případně připraví poutavé texty, které odpovídají požadavkům SEO.

Kolik stojí služby našich SEO optimalizátorů?

Cena za služby našich SEO optimalizátorů se odvíjí například od velikosti konkurence, velikosti webu atd. Pro přesnou cenovou kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat. Aby optimalizace pro vyhledavače byla maximálně efektivní, doporučujeme spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

510 015 136

info@seoconsult.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates Partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají naši klienti?

S prací jsem spokojen, podařilo se dosáhnout naplánovaných výsledků.

Karel Lev, elite-stare-splavy.cz
Elite-stare-splavy
Zobrazit více

S firmou SEO consult se nám velice dobře spolupracovalo. Výborná a rychlá komunikace a díky SEO optimalizaci získaly naše stránky mnohem vyšší návštěvnost.

Jazyková škola Skřivánek
Skřivánek
Zobrazit více

Děkujeme Vám za příkladnou spolupráci, bezvadnou komunikaci a reálně dosažené výsledky, které předčily naše očekávání.

Dalibor Škrábek, Noe´s, s.r.o.
Nestlé Česko s.r.o.
Zobrazit více

Chtěl bych Vám poděkovat za Vaše vynikající a profesionální služby v oblasti SEO. Rychlá komunikace, snaha okamžitě vyřešit problém. Stavíte se ke klientům podobně jako my, tedy zcela profesionálně a především tak, že co se dohodne, tak to platí a to je v dnešní době unikum. Jsme rádi, že jsme si mezi tou obrovskou konkurencí (sice až na třetí pokus) našli právě Vás.

Marian Marko, ODNESTO.cz s.r.o.
Odnesto.cz s.r.o.
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
Ecomail
Mailchimp