SEO služby

Konkurence v oblasti online neustále roste a podmínky, na jejichž základě jsou upřednostňovány jednotlivé webové stránky ve výsledcích vyhledávání, se neustále mění. Právě z tohoto důvodu je vhodné svěřit optimalizaci webu zkušeným SEO expertům, kteří neustále sledují nejnovější trendy a vědí, které SEO kroky opravdu fungují. Díky SEO optimalizaci s námi bude váš web skutečně vidět a bude ho navštěvovat více zákazníků.

Česky
Naše SEO služby mají prokazatelné výsledky.
Naše optimalizace pro vyhledavače má dlouhodobý efekt.
Váš web bude trvale optimalizovaný dle nejnovějších trendů.
O optimalizaci vašeho webu se budou starat specialisté s letitými zkušenostmi.

Máte zájem o SEO služby? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč zvolit SEO služby od SEO Consult
Váš web bude skutečně vidět.
Vytváříme pouze kvalitní zpětné odkazy, které na web přivedou relevantní uživatele.
Využíváme pouze nejmodernější nástroje.
Neustále monitorujeme aktuální stav webu.

Jak postupujeme při optimalizaci webu pro vyhledavače?

Optimalizace pro vyhledavače se zpravidla skládá z několika důležitých dílčích kroků. Na začátku spolupráce nejprve provedeme SEO audit a zpracujeme analýzu klíčových slov, na jejichž základě navrhneme efektivní SEO strategii, která přinese požadované výsledky. Nedílnou součástí SEO optimalizace je linkbuilding, mobilní SEO, SEO copywriting, SEO správa atd.

SEO audit

Než se pustíme do samotné optimalizace webu pro vyhledavače, potřebujeme vědět, jaký je aktuální stav vašeho webu a jak si váš web stojí ve výsledcích vyhledávání na konkrétní klíčová slova. K získání těchto důležitých vstupních informací slouží SEO audit, na jehož základě poté navrhneme efektivní SEO strategii a případné úpravy na webu.

Analýza klíčových slov

Dalším velmi důležitým krokem je analýza klíčových slov, s jejíž pomocí zjistíme, na která klíčová slova je vhodné váš web optimalizovat. S výsledky analýzy klíčových slov dále pracujeme po celé období optimalizace.

Efektivní linkbuilding

Každý zkušený SEO specialista ví, že důležitější než počet zpětných odkazů je jejich kvalita a relevance. Naši specialisté zajišťují pouze kvalitní zpětné odkazy, jejichž tematika souvisí s obsahem webu, a přivedou na web relevantní zákazníky. Právě takové odkazy pomohou váš web dostat výše ve výsledcích vyhledávání.

Kvalitní obsah

Čím dál důležitější součástí SEO je také samotný obsah webu. V rámci obsahové části analýzy proto hodnotíme i účinnost obsahu webu a navrhneme případné úpravy. Naši zkušení copywriteři vám také rádi pomohou s tvorbou PR článků, nových textů na web, příspěvků na blog atd.

Kolik stojí naše SEO služby?

Cena za služby našich SEO specialistů se odvíjí od aktuálního stavu a velikosti webu i míry konkurence v oboru podnikání. Pro účinnou optimalizaci pro vyhledavače doporučujeme spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

• Pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 2500–3000 Kč bez DPH za měsíc.

• Pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 3000–8000 Kč bez DPH za měsíc.

• Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8000 Kč bez DPH za měsíc.

Vyjádření klientů

S firmou se mi velmi dobře spolupracovalo, ochota, poradenství a vstřícnost k zákazníkovi byly na velmi dobré úrovni, taktéž okamžité řešení problémů. Profesionální přístup. Velmi rád zase v budoucnu využiji. Ať se daří.
Jindřich Staveník, Sunpro, http://sunpro.cz
S firmou mám výbornou zkušenost. Mohu doporučit.
Pavel Dvořák, Tourist Point, http://touristpoint.cz/
Reliable partner :) for many years.
Jure Babarovic, Hrvaska.net, http://www.hrvaska.net
Dlouho jsme hledali úspěšnou a kvalitní firmu na SEO, až jsme našli firmu SEO Consult, kterou vám můžeme s čistým svědomím doporučit na internetový marketing.
S firmou Seo Consult jsme spokojeni. Poskytovaná PPC reklama má prokazatelné výsledky a vydělává nám.
Lenka Maloňová, vican.wine
Veľmi profesionálny, rýchly prístup. Personál je veľmi prispôsobivý a veľmi príjemný. Veľmi dobre sa s nimi spolupracuje. Dlhodobá spolupráca so spoločnosťou z našej strany je istá. Vrele odporučujem. Ďakujem...
Radovan Babic, bioliecba.eu, http://bioliecba.eu
Vaše služby z oblasti internetového marketingu mně zvedly násobně obrat e-shopu Colorika.sk. Spolupráci doporučuji.
Boris Semizorov, Colorika.sk, http://www.colorika.sk
Naše společnost spolupracuje se SEO Consult již třetím rokem a jsme spokojeni. Práce vede k jasným výsledkům, komunikace je velmi dobrá. O náš e-shop Envistore.cz je dobře postaráno.
Ondřej Kinc, Envistore.cz, http://envistore.cz