SEO služby

Mít vizuálně vyladěný web návštěvníkům vašich stránek udělá radost, ale k lepší pozici ve výsledcích vyhledávání příliš nepomůže. Pozici vašeho webu ve vyhledávání ovlivňuje celá řada faktorů, na kterých je třeba neustále pracovat.

Konkurence v oblasti online neustále roste a podmínky, na jejichž základě jsou upřednostňovány jednotlivé webové stránky ve výsledcích vyhledávání, se neustále mění. Právě z tohoto důvodu je vhodné svěřit optimalizaci webu zkušeným SEO expertům, kteří neustále sledují nejnovější trendy a vědí, které SEO kroky opravdu fungují. Díky SEO optimalizaci s námi bude váš web skutečně vidět a bude ho navštěvovat více zákazníků.

Naše SEO se nezaměřuje pouze na zlepšení pozice webů ve vyhledávání. Zaměřujeme se na to, aby byl váš web zobrazován relevantním uživatelům, kteří u vás nakoupí.

Získat nezávaznou nabídku

510 015 136

info@seoconsult.cz

PPF
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
SEO služby

Proč zvolit SEO služby od SEO Consult

  1. Váš web bude skutečně vidět.
  2. Vytváříme pouze kvalitní zpětné odkazy, které na web přivedou relevantní uživatele.
  3. Využíváme pouze nejmodernější nástroje.
  4. Neustále monitorujeme aktuální stav webu.

Jak to probíhá

  • Naše SEO služby mají prokazatelné výsledky.
  • Naše optimalizace pro vyhledavače má dlouhodobý efekt.
  • Váš web bude trvale optimalizovaný dle nejnovějších trendů.
  • O optimalizaci vašeho webu se budou starat specialisté s letitými zkušenostmi.

Jak postupujeme při optimalizaci webu pro vyhledavače?

Optimalizace pro vyhledavače se zpravidla skládá z několika důležitých dílčích kroků. Na začátku spolupráce nejprve provedeme SEO audit a zpracujeme analýzu klíčových slov, na jejichž základě navrhneme efektivní SEO strategii, která přinese požadované výsledky. Nedílnou součástí SEO optimalizace je linkbuilding, mobilní SEO, SEO copywriting, SEO správa atd.

SEO audit

Než se pustíme do samotné optimalizace webu pro vyhledavače, potřebujeme vědět, jaký je aktuální stav vašeho webu a jak si váš web stojí ve výsledcích vyhledávání na konkrétní klíčová slova. K získání těchto důležitých vstupních informací slouží SEO audit, na jehož základě poté navrhneme efektivní SEO strategii a případné úpravy na webu.

Zjistíme, zda web splňuje důležité technické parametry a neobsahuje chyby, které se vyhledavačům nelíbí, nebo je dokonce penalizují. Zjistíme, jak si váš web stojí ve výsledcích vyhledávání před tím, než začneme pracovat na optimalizaci, zaměříme se na přehlednost navigace, rychlost načítání stránek, zjistíme, zda je objednávkový proces dostatečně intuitivní a jednoduchý, atd. Zjistíme také, jak si váš web stojí ve výsledcích vyhledávání na konkrétní klíčová slova. Pozici vašeho webu ve vyhledávání budeme pravidelně monitorovat.

Analýza klíčových slov

Dalším velmi důležitým krokem je analýza klíčových slov, s jejíž pomocí zjistíme, na která klíčová slova je vhodné váš web optimalizovat. S výsledky analýzy klíčových slov dále pracujeme po celé období optimalizace.

Efektivní linkbuilding

Každý zkušený SEO specialista ví, že důležitější než počet zpětných odkazů je jejich kvalita a relevance. Naši specialisté zajišťují pouze kvalitní zpětné odkazy, jejichž tematika souvisí s obsahem webu, a přivedou na web relevantní zákazníky. Právě takové odkazy pomohou váš web dostat výše ve výsledcích vyhledávání.

Kvalitní obsah

Čím dál důležitější součástí SEO je také samotný obsah webu. V rámci obsahové části analýzy proto hodnotíme i účinnost obsahu webu a navrhneme případné úpravy. Naši zkušení copywriteři vám také rádi pomohou s tvorbou PR článků, nových textů na web, příspěvků na blog atd.

Obsahová strategie je jednou z důležitých součástí optimalizace webu pro vyhledavače. Zjistíme, kde se ve výsledcích vyhledávání na důležitá klíčová slova nacházíte vy, a kde vaši konkurenti. Navrhneme vám efektivní obsahovou strategii, jejíž součástí jsou texty na samotném webu, PR články, případně aktivita na sociálních sítích atd.

V rámci obsahové strategie pracujeme s klíčovými slovy, která jsme zjistili pomocí analýzy klíčových slov a na která má smysl váš web optimalizovat. Dbáme na budování kvalitního a relevantního obsahu, který pomůže zviditelnit váš web ve vyhledávání, zvýšit vaši organickou návštěvnost, a díky tomu, že bude zobrazován relevantnímu publiku, zvýší se také počet konverzí.

Kolik stojí naše SEO služby?

Cena za služby našich SEO specialistů se odvíjí od aktuálního stavu a velikosti webu i míry konkurence v oboru podnikání. Pro účinnou optimalizaci pro vyhledavače doporučujeme spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates Partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

Vážím si osobního přístupu a výsledků!

Oleg Yakhin, autobubny.cz
Autobubny
Zobrazit více

Se službami SEO consult jsem velice spokojen. Již po pár dnech od nového SEO nastavení se navýšily konverze a zaznamenáváme větší odezvu v podobě nových poptávek. Tedy mohu určitě doporučit!

TopSexDolls
TopSexDolls
Zobrazit více

Oceňujeme osobní přístup a skvělé výsledky!

Hana Borovcová, ckconti.cz
CK CONTI s.r.o.
Zobrazit více

Digitální agenturu SEO consult jsme oslovili kvůli SEO auditu a strategii. Svůj úkol splnili na jedničku - doporučujeme.

Kopel Filip, spilepe.eu
Spi lepe
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
Ecomail
Mailchimp