Chceš pracovat pro skvělé klienty a pomáhat jim s marketingem, který přináší viditelné výsledky? Přidej se k týmu SEO Consult!

Připoj se k nám při boření mýtů

O práci existuje mnoho pověstí.... Určitě jsi je slyšel/a i ty: Například to, že do práce se chodí jen proto, aby byly peníze na živobytí, že kdo nedře jak mezek, nevydělá si slušné peníze a podobně. V našem případě tomu ale tak není. Nejde nám o to lidi zaměstnávat, ale umožnit jim dělat to, co je baví, tehdy, když chtějí, v prostředí, kde se cítí dobře. A samozřejmě také za odpovídající finanční odměnu.

 

Náš tým tvoří profesionálové, kteří mají rádi svůj obor, a jejich práce je pro ně koníčkem i smyslem života. Do práce nechodí proto, že musí, ale protože ji milují. Chodí tam, kde se cítí dobře, jsou obklopeni podobně smýšlejícími kolegy, mají k dispozici prostředí vybavené nejmodernějšími technologiemi a s nadšením pracují na projektech, které pro ně nejsou povinnostmi, ale výzvami.

 

Výzvami, které pomáhají našim zákazníkům dosáhnout vrcholu v jejich podnikání. V naší společnosti se nechlubíme, jak jsme dobří, ale naopak naši zákazníci chválí nás za svůj úspěch, který je i naším úspěchem. Díky jejich růstu totiž rosteme i my. Naším cílem je jediné: vylepšit podnikání našich zákazníků a zvýšit jejich zisk.

 

Pokud máš odvahu vystoupat s námi až na vrchol, pak neváhej a přidej se k nám. Hledáme někoho, kdo ví, co chce, a je ochoten si jít za svým cílem. Hledáme parťáka, který se nebojí vytyčit směr a vytrvat až do cíle. V našem týmu chceme jen ty nejlepší, takové, kteří nechodí do práce jen proto, aby zaplatili složenky. Chceme ty, kteří jsou odhodlaní naplno se do toho opřít a společně s námi budovat něco nového. Ty, kteří s námi budou přijímat výzvy, bořit všechny mýty a ukazovat světu, čeho lze dosáhnout, když s nadšením a vášní děláš to, co tě baví.

 

Láká tě připojit se k nám na naší cestě za horizont? Podívej se na volné pozice a vyber si tu, která ti nejlépe sedne. A pokud si stále nejsi stoprocentně jist/a, zda jsme pro tebe ti praví, podívej se na zkušenosti našich kolegů: možná najdeš odpovědi na to, co tě ještě zajímá.

Projektový manažer pro digitální agenturu

Chceš pracovat v online marketingu, kde budeš obklopen/a profesionály ve svém oboru? Znáš význam pojmů jako SEO, PPC, CRO, e-mail marketing nebo vyhledávač zboží, aniž by ses musel/a ptát Wikipedie? Chceš se v těchto oblastech ještě zdokonalit? Líbí se Ti vidina práce s nejmodernějšími nástroji, možnost co nejlépe řídit svůj čas a zapojit se do zajímavých klientských projektů? Pak nás neváhej kontaktovat – možná máme volné místo právě pro Tebe.
Zobrazit více

SEO konzultant pro digitální agenturu

Máme příjemný tým lidí, spoustu zajímavých projektů, žádné píchačky, dobré finanční ohodnocení. Jediné, co nyní potřebujeme, je SEO konzultant – někoho, kdo se bude starat o veškerou práci v oblasti SEO v naší digitální agentuře a kdo nebude váhat pracovat na různých projektech. Budeš to Ty?
Zobrazit více

PPC konzultant/konzultantka – senior

Jsou pro Tebe PPC reklamy vášní a koníčkem a rád/a bys své schopnosti naplno předvedl/a? Pak neváhej a ozvi se nám. Právě totiž hledáme parťáka či parťačku do našeho týmu na pozici PPC konzultanta/konzultantky.
Zobrazit více

Proč se přidat k SEO Consult?

Jsme specialisté na online marketing. Myslíme si, že své práci opravdu rozumíme – SEO a PPC děláme už od roku 2008 a za tu dobu jsme nasbírali spoustu zkušeností. Specializujeme se na SEO – optimalizaci pro vyhledávače a PPC – nastavení a správu PPC reklamy. Poskytujeme ale také komplexní služby internetového marketingu, staráme se o správu sociálních sítí, vytváříme a spravujeme efektivní e-mailingové kampaně, poskytujeme komplexní služby auditu, nastavení a správy vyhledávačů zboží a našim klientům můžeme pomoci také s CRO – optimalizací konverzního poměru webových stránek či e-shopů. Zabýváme se také public relations a obsahovým marketingem a můžeme vám pomoci proniknout na zahraniční trhy. Těm, kteří se svým podnikáním teprve začínají, zajistíme i samotný vývoj webu

 

Náš tým skutečných profesionálů zahrnuje PPC konzultanty, CRO/UX konzultanty, PR manažery, konzultanty sociálních médií, specialisty na e-mailing, SEO konzultanty, tvůrce odkazů a copywritery. Tito lidé přinášejí do své práce nejen jedinečné znalosti a zkušenosti, ale také nadšení: každý pracuje sám za sebe, ale zároveň pracujeme všichni za jednoho. Jsme tým a můžeme se jeden na druhého spolehnout.

Vlastimil

Práce v agentuře SEO consult.cz je skvělá. Oceňuji zde hlavně možnost uplatnit mé dovednosti v oboru online marketingu v tvůrčím prostředí stejně smýšlejících kolegů. Spolu tvoříme tým, jehož hlavním cílem je spokojenost klientů.

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik