Kariéra

Kariéra

Chceš pracovat pro skvělé klienty a pomáhat jim s marketingem, který přináší viditelné výsledky? Přidej se k týmu SEO Consult!

Připoj se k nám při boření mýtů

O práci existuje mnoho pověstí.... Určitě jsi je slyšel/a i ty: Například to, že do práce se chodí jen proto, aby byly peníze na živobytí, že kdo nedře jak mezek, nevydělá si slušné peníze a podobně. V našem případě tomu ale tak není. Nejde nám o to lidi zaměstnávat, ale umožnit jim dělat to, co je baví, tehdy, když chtějí, v prostředí, kde se cítí dobře. A samozřejmě také za odpovídající finanční odměnu.

 

Náš tým tvoří profesionálové a profesionálky, kteří mají rádi svůj obor, a jejich práce je pro ně koníčkem i smyslem života. Do práce nechodí proto, že musí, ale protože ji milují. Chodí tam, kde se cítí dobře, jsou obklopeni podobně smýšlejícími kolegy, mají k dispozici prostředí vybavené nejmodernějšími technologiemi a s nadšením pracují na projektech, které pro ně nejsou povinnostmi, ale výzvami.

 

Výzvami, které pomáhají našim zákazníkům dosáhnout vrcholu v jejich podnikání. V naší společnosti se nechlubíme, jak jsme dobří, ale naopak naši zákazníci chválí nás za svůj úspěch, který je i naším úspěchem. Díky jejich růstu totiž rosteme i my. Naším cílem je jediné: vylepšit podnikání našich zákazníků a zvýšit jejich zisk.

 

Pokud máš odvahu vystoupat s námi až na vrchol, pak neváhej a přidej se k nám. Hledáme někoho, kdo ví, co chce, a je ochoten si jít za svým cílem. Hledáme parťáka/parťačku, který se nebojí vytyčit směr a vytrvat až do cíle. V našem týmu chceme jen ty nejlepší, takové, kteří nechodí do práce jen proto, aby zaplatili složenky. Chceme ty, kteří jsou odhodlaní naplno se do toho opřít a společně s námi budovat něco nového. Ty, kteří s námi budou přijímat výzvy, bořit všechny mýty a ukazovat světu, čeho lze dosáhnout, když s nadšením a vášní děláš to, co tě baví.

 

Láká tě připojit se k nám na naší cestě za horizont? Podívej se na volné pozice a vyber si tu, která ti nejlépe sedne. A pokud si stále nejsi stoprocentně jist/a, zda jsme pro tebe ti praví, podívej se na zkušenosti našich kolegů a kolegyň: možná najdeš odpovědi na to, co tě ještě zajímá.

Projektový/á manažer/ka pro digitální agenturu

Chceš pracovat v online marketingu, kde budeš obklopen/a profesionály ve svém oboru? Znáš význam pojmů jako SEO, PPC, CRO, e-mail marketing nebo vyhledávač zboží, aniž by ses musel/a ptát Wikipedie? Chceš se v těchto oblastech ještě zdokonalit? Líbí se Ti vidina práce s nejmodernějšími nástroji, možnost co nejlépe řídit svůj čas a zapojit se do zajímavých klientských projektů? Pak nás neváhej kontaktovat – možná máme volné místo právě pro Tebe.
Zobrazit více

SEO konzultant/ka pro digitální agenturu

Máme příjemný tým lidí, spoustu zajímavých projektů, žádné píchačky, dobré finanční ohodnocení. Jediné, co nyní potřebujeme, je další SEO konzultant/ka– někdo, kdo se bude starat o SEO pro vybrané klienty naší digitální agentury a kdo nebude váhat pracovat na různých projektech. Budeš to Ty?
Zobrazit více

PPC konzultant/konzultantka – senior

Jsou pro Tebe PPC reklamy vášní a koníčkem a rád/a bys své schopnosti naplno předvedl/a? Pak neváhej a ozvi se nám. Právě totiž hledáme parťáka či parťačku do našeho týmu na pozici PPC konzultanta/konzultantky.
Zobrazit více

Proč se přidat k SEO Consult?

Jsme specialisté na online marketing. Myslíme si, že své práci opravdu rozumíme – SEO a PPC děláme už od roku 2008 a za tu dobu jsme nasbírali spoustu zkušeností. Specializujeme se na SEO – optimalizaci pro vyhledávače a PPC – nastavení a správu PPC reklamy. Poskytujeme ale také komplexní služby internetového marketingu, staráme se o správu sociálních sítí, vytváříme a spravujeme efektivní e-mailingové kampaně, poskytujeme komplexní služby auditu, nastavení a správy vyhledávačů zboží a našim klientům můžeme pomoci také s CRO – optimalizací konverzního poměru webových stránek či e-shopů. Zabýváme se také public relations a obsahovým marketingem a můžeme vám pomoci proniknout na zahraniční trhy. Těm, kteří se svým podnikáním teprve začínají, zajistíme i samotný vývoj webu

 

Náš tým skutečných profesionálů a profesionálek zahrnuje PPC konzultanty, CRO/UX konzultanty, PR manažery, konzultanty sociálních médií, specialisty na e-mailing, SEO konzultanty, tvůrce odkazů a copywritery. Tito lidé přinášejí do své práce nejen jedinečné znalosti a zkušenosti, ale také nadšení: každý pracuje sám za sebe, ale zároveň pracujeme všichni za jednoho. Jsme tým a můžeme se jeden na druhého spolehnout.

Flexibilní pracovní doba

Flexibilní pracovní doba

Můžete si přizpůsobit pracovní dobu svým potřebám, což zahrnuje možnost začínat nebo končit práci v různou dobu, což vám umožní lépe harmonizovat práci s osobními závazky.

Rychlý růst

Rychlý růst

Jsme jednou z nejrychleji rostoucích digitálních agentur v Česku, a tím vám poskytujeme inspirující prostředí pro růst a kariérní rozvoj. Můžete očekávat pravidelnou zpětnou vazbu a podporu pro váš kariérní postup.

Firemní vybavení

Firemní vybavení

Každý zaměstnanec na plný úvazek obdrží firemní notebook a mobil s neomezeným tarifem, což vám umožní pracovat efektivně a být kdekoli online.

Jazykové kurzy

Jazykové kurzy

Nabízíme individuální jazykové kurzy, které vám pomohou zdokonalit vaše jazykové dovednosti a komunikovat s klienty a kolegy na globální úrovni.

Bonusový systém

Bonusový systém pro projektové manažery

Projektoví manažeři mají přístup k atraktivnímu bonusovému systému, který odměňuje vynikající výsledky a vedení projektů k úspěchu.

Bez výkazu

Není potřeba vykazovat timesheety

U nás na plný úvazek se nemusíte zabývat zdlouhavým vykazováním času. Důvěřujeme našim zaměstnancům a soustředíme se na výsledky.

Přátelský kolektiv

Přátelský kolektiv

V naší agentuře panuje přátelská a podporující atmosféra. Můžete se těšit na spolupráci s kolegy, kteří jsou ochotní vám pomoci a sdílet své znalosti.

Odborná školení

Odborná školení

Každé tři měsíce pořádáme odborná školení v oblasti PPC, SEO a dalších digitálních dovedností, abychom vám pomohli udržet krok s nejnovějšími trendy a technologiemi.

Možnost home office

Možnost home office

U nás na plný úvazek máte možnost pracovat z domova, což vám poskytuje flexibilitu a pohodlí, pokud to situace dovoluje.

Neomezené sick days

Neomezené sick days

Nemusíte se stresovat o počet nemocenských dnů. Nabízíme vám neomezené sick days, abyste se mohli plně zotavit, když jste nemocní.

Výběr klientů

Výběr klientů

Máte možnost si vybírat klienty, se kterými chcete pracovat, což vám umožňuje zaměřit se na projekty, které vás skutečně zajímají a inspirují vás.

Nadprůměrné platové ohodnocení

Nadprůměrné platové ohodnocení

Naše platové podmínky patří mezi nadprůměrné v oblasti digitálních agentur, což vám poskytuje motivaci a odměnu za vaši tvrdou práci.

Velká míra kompetencí a zodpovědnosti

Velká míra kompetencí a zodpovědnosti

V naší agentuře na plný úvazek dáváme zaměstnancům širokou paletu kompetencí a zodpovědností, což vám umožňuje rozvíjet se a růst ve svém oboru. Máte možnost pracovat na různorodých projektech a rozvíjet své dovednosti.

Růst společně s firmou

Růst společně s firmou

Jako digitální agentura neustále rosteme, a tím vám poskytujeme příležitost růst společně s námi. Můžete se aktivně podílet na rozvoji firmy a být součástí dynamického a inovativního týmu, který se neustále vyvíjí. Vaše práce a nápady mají skutečný dopad na úspěch firmy.

Stravenky pro vaše pohodlí

Stravenky pro vaše pohodlí

Nabízíme firemní stravenky pro zajištění vašeho pohodlí a pohody během pracovního dne.

Vánoční atmosféra

Vánoční atmosféra

Rádi si užíváte pohodovou vánoční atmosféru? Pak jste na správném místě! U nás můžete o Vánocích pracovat na 20% a z pohodlí domova. Nemusíte si vybírat  na svátky dovolenou. Přidejte se k našemu kreativního týmu a užijte si svátky bez stresu!

Dovolená bez stresu

Dovolená bez stresu

Jste projektový manažer a rádi byste zažili dovolenou bez stresu? V naší digitální agentuře to není problém! Zatímco budete odpočívat, vaši práci převezmou kolegové a po návratu se budete moci s věnovat jen e-mailům. Tak na co ještě čekáte? Dopřejte si dovolenou bez starostí!

Žádné zbytečné přesčasy

Žádné zbytečné přesčasy

Hledáte práci v digitální agentuře, kde se nedělají zbytečné přesčasy? Pak jste tady správně! V průměru 10 z 12 měsíců v roce u nás pracujeme standardní pouze pracovní dobu.  Přesčas je cca 2 měsíce v roce, maximálně 6 hodin, které si navíc můžete vybrat.

Vlastimil

Práce v agentuře SEO consult.cz je skvělá. Oceňuji zde hlavně možnost uplatnit mé dovednosti v oboru online marketingu v tvůrčím prostředí stejně smýšlejících kolegů. Spolu tvoříme tým, jehož hlavním cílem je spokojenost klientů.

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
Ecomail
Mailchimp