SEO studio nebo SEO agentura?

SEO zahrnuje širokou škálu úprav na vašem webu, které zajistí, že vaše stránky budou atraktivní jak pro uživatele, tak pro vyhledavače. Na internetu najdete různá SEO studia, která vám pomohou identifikovat nedostatky bránící k lepší pozici webu pro vyhledavače. Nicméně, člověk s nedostatkem zkušeností z oblasti SEO většinou neví, jak s nimi dále pracovat. Chcete, aby byl váš web ve vyhledávání skutečně vidět? Uvítali byste, kdyby váš web navštěvovali relevantní uživatelé, u kterých je vyšší pravděpodobnost konverze? Svěřte vaše SEO do rukou profesionálů! Naši SEO konzultanti mají řadu let zkušeností, neustále sledují nejnovější trendy a vědí, jaké postupy opravdu fungují.

PPF
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
SEO studio nebo SEO agentura?

Proč si objednat SEO služby od SEO Consult?

  1. Víme, které SEO postupy opravdu fungují.
  2. Naše SEO má prokazatelné výsledky.
  3. Navrhneme vám úpravy, které mají vliv na pozici vašeho webu ve vyhledávání.
  4. Zajistíme vám pouze kvalitní zpětné odkazy.

Jak to probíhá

  • Naše SEO má dlouhodobý efekt.
  • Váš web bude optimalizován podle nejnovějších trendů.
  • Neustále monitorujeme aktuální stav.
  • Pracujeme s nejmodernějšími nástroji.

Chci nezávazně poptat

Jak postupujeme při optimalizaci webu pro vyhledavače?

Optimalizace pro vyhledavače se skládá z několika důležitých kroků. Než se pustíme do optimalizace vašeho webu, zpracujeme podrobný SEO audit, který nám pomůže zjistit slabá místa bránící k lepším výsledkům vašeho webu ve vyhledávání. Dále zpracujeme analýzu klíčových slov, se kterou pak dále pracujeme po celou dobu optimalizace.

SEO audit

Mít graficky vyladěný web naplněný obsahem dnes nestačí. Pokud si přejete, aby se vaše webové stránky zobrazovaly na předních pozicích ve vyhledávání, je třeba kontinuálně pracovat na SEO. Velmi často se setkáváme s tím, že majitelé webů využívají SEO studio a optimalizaci webu se pak snaží řešit svépomocí. Nicméně, efektivní SEO obnáší několik na sebe navazujících kroků, ve kterých je důležité neudělat chybu.

Než ale začneme optimalizovat váš web pro vyhledavače, potřebujeme zjistit, jak si aktuálně stojí ve výsledcích vyhledávání. K tomu nám slouží SEO audit. V rámci tohoto auditu se zaměříme na přehlednost navigační struktury webu, rychlost načítání stránek, objednávkový proces, kontaktní formulář, práci s klíčovými slovy atd.

Pomocí SEO auditu identifikujeme slabá místa, na kterých je nutné zapracovat, aby se pozice vašeho webu z pohledu vyhledávání zlepšila. Zjistíme také, na jakých pozicích ve vyhledávání se váš web zobrazuje na důležitá klíčová slova.

Analýza klíčových slov

Nedílnou součástí úspěšné SEO strategie je také analýza klíčových slov. Tato analýza nám pomůže identifikovat klíčová slova a fráze, na které má smysl váš web optimalizovat. S výsledky analýzy klíčových slov pracujeme po celou dobu optimalizace.

Efektivní linkbuilding

Nemalý podíl na umístění webu ve výsledcích vyhledávání mají také zpětné odkazy. Zajistíme pro vás pouze kvalitní a relevantní zpětné odkazy. Naším cílem je dostat na váš web relevantní uživatele, u kterých je vysoká pravděpodobnost konverze.

Obsahová strategie

V posledních letech vyhledavače přikládají čím dál větší důraz kvalitnímu a relevantnímu obsahu. Zhodnotíme proto efektivitu obsahové stránky vašeho webu a případně navrhneme úpravy, které pomohou k lepším výsledkům ve vyhledávání. Naši copywriteři pro vás také mohou napsat poutavé texty odpovídající požadavkům SEO.

Kolik stojí naše SEO služby?

Cena za naše SEO služby se odvíjí od mnoha faktorů, a to např. od velikosti konkurence, velikosti webu atd. Pro přesnou cenovou kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat. Aby optimalizace pro vyhledavače byla maximálně efektivní, doporučujeme spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

510 015 136

info@seoconsult.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates Partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají naši klienti?

Spolupracovat s firmou SEO consult se nám vyplatilo. Díky optimalizaci pro vyhledávače jsme získali spoustu nových zákazníků.

Petr Mašlej, imos-development.cz
IMOS development, a.s.
Zobrazit více

Naprostá spokojenost s dodanými službami. S firmou SEO consult je příjemná, skvělá a rychlá spolupráce. Můžu každému jen doporučit.

Martin Lebeda, avitsmart.cz
AVITSmart
Zobrazit více

Během naší spolupráce se o 30 procent zvýšil počet zákazníků, kteří k nám přicházejí z PPC reklam na Google a Seznamu. Služby firmy SEO consult proto rozhodně doporučujeme.

Tomáš Minařák, EDEL - nábytek, spol. s.r.o.
EDEL - nábytek, spol. s.r.o.
Zobrazit více

S firmou Seo Consult jsme spokojeni. Poskytovaná PPC reklama má prokazatelné výsledky a vydělává nám.

Lenka Maloňová, vican.wine
Vican.wine
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
Ecomail
Mailchimp