Kontakty

Mobil: +420 775 646 333
Telefon: +420 299 141 466
E-mail: info@seoconsult.cz
Skype: seo-consult.cz
Adresa: Srbská 2741/53
  Brno 612 00
   
  Bulharská 996/20
  Praha 101 00
Obchodní údaje: Digiadvert s.r.o.
  Rostislavovo náměstí 3043/14
  Brno, 612 00
  IČ: 06696775
  DIČ: CZ06696775

Klikněte na obrázek pro přenesení na mapu, kde uvidíte přesnou polohu

Navigovat

 

Česky

Jednatel

tomas-cupr

Zajišťuje chod firmy, navrhuje úspěšné marketingové strategie pro firmy Imos, VUT, Adidas, PPF, Nestlé atd. V online marketingu se pohybuje přes 12 let.

PPC konzultant

Ing. Tomáš Fojtík

Zkušenosti v oblasti online marketingu Tomáš sbíral napříč odvětvími u různě velkých klientů. Díky tomu dokáže připravit kampaně na míru jak startupům, tak velkým korporacím. Tomáš se specializuje převážně na výkonnostní PPC reklamu na Facebook, Seznam a Google. Vašim kampaním se věnuje na denní bázi a optimalizuje je tak, aby dosahovaly co nejlepších výsledků.

Marketingový konzultant

Jana Filípková

Vytváření kampaní se věnuje už přes 4 roky. Specializuje se na reklamy pro Google, Seznam a Facebook, a to jak pro malé společnosti zabývající se službami, tak větší klienty, které provozují svůj byznys na e-shopových platformách. Snaží se klientům vždy poskytnout ideální řešení vytvářené jim přímo na míru.

Projektový manažer

marek-novak

Marek Novák

Připravuje celkový koncept kampaně včetně strategické přípravy tak, aby byla co nejefektivnější. Následně reviduje kampaň, aby odpovídala parametrům a nastaveným cílům. S Markem také budete nejvíce komunikovat, bude vás informovat o kampani, zasílat reporty a řešit veškeré vaše dotazy. Marek navrhuje úspěšné strategie nejen pro malé e-shopy a živnostníky, ale i pro velké hráče, jako Imos, VUT, Adidas a další.Na Marka se můžete obrátit sedm dní v týdnu, odpoví vám ihned.

SEO konzultant

Petr Hádek

Petr má více než 8 let zkušeností v oblasti SEO. Pracoval již na více než 70 úspěšných projektech.

Social media manažer, Copywriter

jiri-hron

Jiří Hron Dis.

Vystudoval obor aplikace výpočetní techniky v ekonomice. Jako bývalý redaktor připravuje především obsahovou náplň pro facebookové stránky klientů. Zajišťuje veškerou komunikaci s fanoušky a vymýšlení kreativních nápadů. Jirkovou specialitou jsou sociální sítě, získávání fanoušků pomocí PPC reklamy, ale i obsahový marketing pro Vaše stránky. Jirka je v PPC profits třetím rokem a má za sebou desítky úspěšných kampaní.

SEO konzultant

tomas-uhlir

Tomáš Uhlíř

Tomáš má osm let zkušeností s optimalizací webu pro vyhledávače. Pracoval pro národní i nadnárodní korporace, ale kvalitní služby poskytuje i malým živnostníkům a firmám. Tomáš každý den posunuje Vaši kampaň kupředu, aby nestagnovala.

Konzultant zbožových vyhledávačů

Ivana vystudovala obor Systémové inženýrství a informatika na VŠ v Pardubicích. V online marketingu se pohybuje přes 7 let. Zabývá se auditem a správou PPC kampaní a zbožových srovnávačů. Je certifikovanou specialistkou Google Ads a vlastní také certifikát specialista Heureky.

PPC konzultant

kristyna-stara

Kristýna Stará

Je certifikovaným správcem PPC kampaní (Google Ads Qualified). Má zkušenosti především z oblasti e-commerce a podpory prodeje na internetu. Pracovala na projektech velkých, středních i malých internetových obchodů. Specializuje se na PPC reklamu na Facebook, Seznam a Google. Kristina každý den posunuje vaši kampaň kupředu, aby nestagnovala.

Copywriter, Linkbuilder

martina-rosenkrancova

Martina Rosenkrancová

Má na starosti především psaní poutavých textů, které prodávají. Připravuje texty inzerátů pro PPC reklamy na Facebook, Seznam a Google.

Copywriter, korektor

katerina-romanova

Kateřina Romanová

Věnuje se zejména tvorbě PR článků, článků na blogy a dalších textů, které podpoří prodej. Také opravuje a přepisuje již hotové texty, jež potřebují vylepšit. Katka dbá na to, aby Vaše texty byly gramaticky správné, věcné a zároveň zajímavé a čtivé.

Copywriter

vlastimil-malik

Vlastimil Malík

Vlastimil se věnuje copywritingu, tvorbě PR článků a marketingových textů. Má dlouholeté zkušenosti s vytvářením obsahu pro e-shopy, magazíny a weby. Napíše pro vás odborné články na nejrůznější témata od fashionu až po pneumatiky, psaní se věnuje již od roku 2001.

PPC konzultant

Michal vystudoval vysokou školu s ekonomickým zaměřením, kde se při studiu věnoval on-line marketingu. Toto odvětví ho velmi uchvátilo a rozhodl se v něm profesně pokračovat. Momentálně se může ohlédnout za menšími, ale i velkými projekty, na kterých se úspěšně podílel. Svoji pozornost již věnoval několika e-shopům, které potřebovaly pomoci se získáváním zákazníků a navyšováním prodejů. Zároveň se však podílel i na brandových kampaních pro české banky. Michal Vám tedy může pomoci s PPC kampaněmi na Googlu, Skliku a Facebooku.