Kontakty

Mobil: +420 775 646 333
Telefon: +420 299 141 466
E-mail: info@seo-consult.cz
Skype: seo-consult.cz
Adresa: Srbská 2741/53
  Brno 612 00
   
  Bulharská 996/20
  Praha 101 00
Obchodní údaje: Digiadvert s.r.o.
  Rostislavovo náměstí 3043/14
  Brno, 612 00
  IČ: 06696775
  DIČ: CZ06696775

Klikněte na obrázek pro přenesení na mapu, kde uvidíte přesnou polohu

Navigovat

 

Česky

Jednatel

tomas-cupr

Zajišťuje chod firmy, navrhuje úspěšné marketingové strategie pro firmy Imos, VUT, Adidas, PPF, Nestlé atd. V online marketingu se pohybuje přes 12 let.

PPC konzultant

Ing. Tomáš Fojtík

Zkušenosti v oblasti online marketingu Tomáš sbíral napříč odvětvími u různě velkých klientů. Díky tomu dokáže připravit kampaně na míru jak startupům, tak velkým korporacím. Tomáš se specializuje převážně na výkonnostní PPC reklamu na Facebook.com, Seznam.cz a Google.cz. Vašim kampaním se věnuje na denní bázi a optimalizuje je tak, aby dosahovaly co nejlepších výsledků.

Projektový manažer

marek-novak

Marek Novák

Připravuje celkový koncept kampaně včetně strategické přípravy tak, aby byla co nejefektivnější. Následně reviduje kampaň, aby odpovídala parametrům a nastaveným cílům. S Markem také budete nejvíce komunikovat, bude vás informovat o kampani, zasílat reporty a řešit veškeré vaše dotazy. Marek navrhuje úspěšné strategie nejen pro malé e-shopy a živnostníky, ale i pro velké hráče, jako Imos, VUT, Adidas a další.Na Marka se můžete obrátit sedm dní v týdnu, odpoví vám ihned.

SEO konzultant

Petr Hádek

Petr má více než 8 let zkušeností v oblasti SEO. Pracoval již na více než 70 úspěšných projektech.

Social media manažer, Copywriter

jiri-hron

Jiří Hron Dis.

Vystudoval obor aplikace výpočetní techniky v ekonomice. Jako bývalý redaktor připravuje především obsahovou náplň pro facebookové stránky klientů. Zajišťuje veškerou komunikaci s fanoušky a vymýšlení kreativních nápadů. Jirkovou specialitou jsou sociální sítě, získávání fanoušků pomocí PPC reklamy, ale i obsahový marketing pro Vaše stránky. Jirka je v PPC profits třetím rokem a má za sebou desítky úspěšných kampaní.

SEO konzultant

tomas-uhlir

Tomáš Uhlíř

Tomáš má osm let zkušeností s optimalizací webu pro vyhledávače. Pracoval pro národní i nadnárodní korporace, ale kvalitní služby poskytuje i malým živnostníkům a firmám. Tomáš každý den posunuje Vaši kampaň kupředu, aby nestagnovala.

Konzultant zbožových vyhledávačů

Ivana vystudovala obor Systémové inženýrství a informatika na VŠ v Pardubicích. V online marketingu se pohybuje přes 7 let. Zabývá se auditem a správou PPC kampaní a zbožových srovnávačů. Je certifikovanou specialistkou Google Adwords a vlastní také certifikát specialista Heureky.

PPC konzultant

kristyna-stara

Kristýna Stará

Je certifikovaným správcem PPC kampaní (Google AdWords Qualified). Má zkušenosti především z oblasti e-commerce a podpory prodeje na internetu. Pracovala na projektech velkých, středních i malých internetových obchodů. Specializuje se na PPC reklamu na Facebook.com, Seznam.cz, Google.cz. Kristina každý den posunuje vaši kampaň kupředu, aby nestagnovala.

Copywriter, Linkbuilder

martina-rosenkrancova

Martina Rosenkrancová

Má na starosti především psaní poutavých textů, které prodávají. Připravuje texty inzerátů pro PPC reklamy na Facebook.com, Seznam.cz, Google.cz.

PPC konzultant

Luboš Lacina

Spravuje kampaně již pátým rokem, specializuje se na Google Adwords a Sklik, kampaně spravuje hlavně pro weby poskytující služby, například hotely, lékaře a právníky.

Copywriter, korektor

katerina-romanova

Kateřina Romanová

Věnuje se zejména tvorbě PR článků, článků na blogy a dalších textů, které podpoří prodej. Také opravuje a přepisuje již hotové texty, jež potřebují vylepšit. Katka dbá na to, aby Vaše texty byly gramaticky správné, věcné a zároveň zajímavé a čtivé.

Copywriter

vlastimil-malik

Vlastimil Malík

Vlastimil se věnuje copywritingu, tvorbě PR článků a marketingových textů. Má dlouholeté zkušenosti s vytvářením obsahu pro e-shopy, magazíny a weby. Napíše pro vás odborné články na nejrůznější témata od fashionu až po pneumatiky, psaní se věnuje již od roku 2001.

PPC konzultant

Ing. Lenka Svobodová

Věnuje se tvorbě a správě PPC s chutí a osobním přístupem. Její doménou jsou menší a střední weby a e-shopy. Zpracuje pro vás také analýzu již stávajících PPC a odhalí, co by vám pomohlo více vydělávat. Lenka je certifikovaným Google partnerem pro Vyhledávací síť.

PPC konzultant

Michal vystudoval vysokou školu s ekonomickým zaměřením, kde se při studiu věnoval on-line marketingu. Toto odvětví ho velmi uchvátilo a rozhodl se v něm profesně pokračovat. Momentálně se může ohlédnout za menšími, ale i velkými projekty, na kterých se úspěšně podílel. Svoji pozornost již věnoval několika e-shopům, které potřebovaly pomoci se získáváním zákazníků a navyšováním prodejů. Zároveň se však podílel i na brandových kampaních pro české banky. Michal Vám tedy může pomoci s PPC kampaněmi na Googlu, Skliku a Facebooku.