Kontakty

Mobil: +420 775 646 333
Telefon: +420 299 141 466
E-mail: info@seo-consult.cz
Skype: ppc-profits.cz
Adresa: Advertum s.r.o.
  Veveří 39
  Brno 602 00
  Bulharská 996/20
  Praha 101 00
Obchodní údaje: Advertum s.r.o
  Veveří 39
  Brno 602 00
  IČ: 63494477
  DIČ: CZ63494477

Klikněte na obrázek pro přenesení na mapu, kde uvidíte přesnou polohu

Navigovat

Česky

Projekt manažer

Marek je osoba, se kterou bude komunikovat nejvíce. Celý projekt optimalizace webu pro vyhledávače řídí, kontroluje a reportuje a o něm. Marek Vám navrhne takovou strategii, která bude pro váš byznys co nejefektivnější.

SEO konzultant

Tomáš Uhlíř, Dis.

Tomáš má osm let zkušeností s optimalizací webu pro vyhledávače. Pracoval pro národní i nadnárodní korporace, ale kvalitní služby poskytuje i malým živnostníkům a firmám.

SEO konzultant

Petr Hádek

Petr má více než 8 let zkušeností v oblasti SEO. Pracoval již na více než 70 úspěšných projektech.

Social media manažer, Copywriter

Jiří Hron, Dis.

Jiří má na starosti především psaní poutavých textů, které prodávají. Jiří má zkušenosti i s psaním poutavých popisků pro eshopy.

Copywriter, Linkbuilder

Ing. Martina Rosenkrancová

Martina pro vaše weby buduje nejkvalitnější a nejrelevantnější zpětné odkazy a píše poutavé texty. Přímo se tak podílí na vašem úspěchu ve vyhledávačích.

Konzultant zbožových vyhledávačů

Ivana vystudovala obor Systémové inženýrství a informatika na VŠ v Pardubicích. V online marketingu se pohybuje přes 7 let. Zabývá se auditem a správou PPC kampaní a zbožových srovnávačů. Je certifikovanou specialistkou Google Adwords a vlastní také certifikát specialista Heureky.

Copywriter, korektor

Mgr. Kateřina Romanová

Věnuje se zejména tvorbě PR článků, článků na blogy a dalších textů, které podpoří prodej. Také opravuje a přepisuje již hotové texty, jež potřebují vylepšit. Katka dbá na to, aby Vaše texty byly gramaticky správné, věcné a zároveň zajímavé a čtivé.

PPC konzultant

Ing. Kristina Stará

Je certifikovaným správcem PPC kampaní (Google AdWords Qualified). Má zkušenosti především z oblasti e-commerce a podpory prodeje na internetu. Pracovala na projektech velkých, středních i malých internetových obchodů. Specializuje se na PPC reklamu na Facebook.com, Seznam.cz, Google.cz. Kristína každý den posunuje vaši kampaň kupředu, aby nestagnovala.

PPC konzultant

Luboš Lacina

Spravuje kampaně již pátým rokem, specializuje se na Google Adwords a Sklik, kampaně spravuje hlavně pro weby poskytující služby, například hotely, lékaře a právníky.

PPC konzultant

Ing. Lenka Svobodová

Věnuje se tvorbě a správě PPC s chutí a osobním přístupem. Její doménou jsou menší a střední weby a e-shopy. Zpracuje pro vás také analýzu již stávajících PPC a odhalí, co by vám pomohlo více vydělávat. Lenka je certifikovaným Google partnerem pro Vyhledávací síť.

PPC konzultant

Michal vystudoval vysokou školu s ekonomickým zaměřením, kde se při studiu věnoval on-line marketingu. Toto odvětví ho velmi uchvátilo a rozhodl se v něm profesně pokračovat. Momentálně se může ohlédnout za menšími, ale i velkými projekty, na kterých se úspěšně podílel. Svoji pozornost již věnoval několika e-shopům, které potřebovaly pomoci se získáváním zákazníků a navyšováním prodejů. Zároveň se však podílel i na brandových kampaních pro české banky. Michal Vám tedy může pomoci s PPC kampaněmi na Googlu, Skliku a Facebooku.