SEO a PPC

SEO a PPC bezesporu patří mezi nejrozšířenější disciplíny online marketingu. Obě varianty přináší řadu výhod a pro maximálně efektivní online marketing byste měli investovat jak do SEO, tak do PPC.

SEO neboli optimalizace pro vyhledavače zahrnuje širokou škálu aktivit, které vedou k umístění vašeho webu na předních místech ve výsledcích vyhledávání. Za kliknutí na organický výsledek ve vyhledávání nic neplatíte, ale práce na optimalizaci bývá poměrně pracná. Navíc, výsledky práce na optimalizaci webu pro vyhledavače nejsou viditelné ihned. Změny ve výsledcích vyhledávání se většinou projeví až po několika měsících.

Oproti tomu návštěvy z PPC kampaní jsou na webu viditelné okamžitě. Prostřednictvím PPC kampaní si zkrátka zaplatíte pozici vašeho webu nad organickými výsledky ve vyhledávání. Při správném nastavení jsou reklamy zobrazovány relevantním uživatelům, kteří se zajímají o produkty či služby, které nabízíte. PPC kampaně ve vyhledávání jsou v ČR spouštěny zejména ve dvou systémech, a to v celosvětově rozšířeném Google Ads a v českém Skliku.

Hledáte spolehlivého partnera na správu SEO či PPC kampaní? Svěřte PPC a SEO našemu týmu, který má v oblasti online marketingu dlouhodobé zkušenosti.

 

Chci nezávazně poptat

PPF
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
SEO a PPC

Proč si pro SEO a PPC vybrat SEO Consult?

  1. Díky našim dlouholetým zkušenostem víme, které postupy opravdu fungují.
  2. Používáme nejmodernější nástroje, díky kterým dosahujeme ještě lepších výsledků.
  3. Zpracujeme pro vás podrobnou analýzu klíčových slov, která je velmi cenným podkladem jak pro SEO, tak pro PPC.
  4. Přivedeme na váš web relevantní uživatele, kteří mají zájem o vaše produkty či služby.

Jak to probíhá

  • Zastřešíme pro vás online marketing od A do Z. Kromě SEO a PPC se věnujeme také reklamě na Facebooku a Instagramu, správě sociálních sítí, tvorbě webu, CRO, zbožovým srovnávačům, PR nebo e-mailingu.
  • Založíme pro vás reklamní účty na Googlu a Skliku, které budou patřit vám a budete k nim mít kdykoliv neomezený přístup.
  • Zpracujeme pro vás podrobný SEO audit, který je cenným podkladem pro tvorbu efektivní SEO strategie.
  • Neustále monitorujeme aktuální stav a pravidelně se věnujeme optimalizaci.

Jak postupujeme při správě PPC a SEO?

Než se pustíme do optimalizace vašeho webu pro vyhledavače, zpracujeme podrobný SEO audit, který nám pomůže odhalit případné nedostatky bránící vašemu webu k lepší pozici ve výsledcích vyhledávání. Tento audit je cenným podkladem pro tvorbu efektivní SEO strategie. Pomocí podrobné analýzy klíčových slov pak identifikujeme vhodná klíčová slova, na která má smysl váš web optimalizovat. Dalším krokem je postupné odstraňování případných chyb, vylepšování technické stránky webu, tvorba efektivní obsahové strategie a následně poutavých textů, které odpovídají požadavkům SEO. V rámci SEO pro vás zajistíme pouze relevantní odkazy, které na váš web přivedou uživatele s vysokou pravděpodobností konverze.

Před spuštěním PPC kampaní pro vás v případě, že ještě nemáte, založíme reklamní účty, které budou patřit pouze vám. Pokud již reklamní účty máte, ale běží v nich kampaně, s jejichž výsledky nejste spokojeni, zdarma pro vás provedeme PPC audit. Nastavíme pro vás analytiku (Google Analytics), abychom mohli sledovat výkonnost kampaní v souvislosti s návštěvností webu. Připravíme analýzu klíčových slov a texty jednotlivých inzerátů, které po vašem schválení nasadíme. Na denní bázi sledujeme výkon kampaní a věnujeme se průběžné optimalizaci. Snažíme se snižovat cenu za proklik a upřednostňujeme inzeráty s vyšší relevancí, které vám přinesou více objednávek.

Kolik stojí správa SEO a PPC?

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

510 015 136

info@seoconsult.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates Partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

Děkujeme Vám za příkladnou spolupráci, bezvadnou komunikaci a reálně dosažené výsledky, které předčily naše očekávání.

Dalibor Škrábek, Noe´s, s.r.o.
Nestlé Česko s.r.o.
Zobrazit více

S firmou SEO consult se nám velice dobře spolupracovalo. Výborná a rychlá komunikace a díky SEO optimalizaci získaly naše stránky mnohem vyšší návštěvnost.

Jazyková škola Skřivánek
Skřivánek
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
Ecomail
Mailchimp