Moje-triko.cz - případová studie

S firmou Moje-triko.cz spolupracujeme dlouhodobě. Mezi hlavní cíle naší spolupráce patří zvýšení návštěvnosti webu Moje-triko.cz z vyhledávačů a sociálních sítí, a to jak prostřednictvím organické návštěvnosti, tak prostřednictvím placené PPC reklamy a e-mailingu.

Moje-triko.cz je online firma specializující se na potisky a personalizaci triček. S více než desetiletou zkušeností v oboru, firma nabízí širokou škálu možností pro jedinečné a originální potisky na trička pro jednotlivce i firmy. Firma se pyšní kvalitními produkty a profesionálním přístupem ke každému zákazníkovi. Jejich webová stránka poskytuje snadný a intuitivní způsob objednávání potisků. Zákazníci mohou vybrat z různých stylů triček, barvy, velikosti a designů, nebo si mohou nechat vytvořit vlastní design dle svých představ.

Moje triko logo
Moje triko

 

Cíle spolupráce:

 • Zvýšit organickou návštěvnost na webových stránkách Moje-triko.cz prostřednictvím optimalizace pro vyhledávače (SEO).
 • Zlepšit konverzní poměr a zvýšit počet objednávek.
 • Zefektivnit PPC reklamní kampaně a maximalizovat jejich výkon pro rychlejší návratnost investice.
 • Získat nové zákazníky pomocí e-mail marketingové kampaně, zvýšit prodej triček a udržet stávající zákazníky angažované prostřednictvím personalizované komunikace.
 • Přestože v oboru potisku triček panuje velká konkurence, daří se nám všechny výše zmíněné parametry webu úspěšně zvyšovat.
Spolupráce
moje triko spolupráce

Průběh naší spolupráce s firmou Moje-triko.cz

SEO:

Hned na začátku naší spolupráce jsme provedli komplexní analýzu webových stránek Moje-triko.cz a zajistili výzkum klíčových slov relevantních pro jejich oblast podnikání. Na základě této analýzy jsme poté vypracovali strategii optimalizace stránek, která zahrnuje:

 • Technické SEO: Opravy chyb, optimalizace rychlosti načítání stránek, zlepšení struktury URL atd.
 • On-Page SEO: Optimalizace obsahu stránek, včetně meta tagů, nadpisů, klíčových slov a kvalitního obsahu s potřebnou hustotou klíčových slov.
 • Off-Page SEO: Budování kvalitního zpětného odkazového profilu prostřednictvím strategického získávání odkazů z relevantních a vysoce hodnocených  webových stránek. 

PPC reklamy:

V rámci PPC reklamy jsme se zaměřili na výběr správných klíčových slov s vysokým komerčním potenciálem a na vytvoření relevantních publik, založených na uživatelích, u kterých je vysoká pravděpodobnost nákupu. Vytvořili jsme komplexní a sofistikované  PPC kampaně pro vyhledávače a sociální sítě. Pomocí analýzy klíčových slov a demografických informací cílového publika byly vytvořeny cílené reklamní skupiny, atraktivní reklamní texty a grafika, které zaujaly uživatele a motivovaly je k návštěvě webových stránek Moje-triko.cz. Reklamy byly optimalizovány a testovány pro dosažení nejlepších výsledků a maximální návratnosti investice.

E-mailing

Na začátku e-mailingu jsme segmentovali zákazníky na základě jejich preferencí, jako jsou styly triček, oblíbené designy nebo častost nákupu. Tím jsme zajistili posílání relevantních e-mailů s nabídkami, které osloví specifické zájmy a potřeby každého zákazníka. Sestavili jsme sekvenci automaticky odesílaných, personalizovaných e-mailů s nabídkami triček a designů, které by je mohly zajímat. Tím vytvoříme zákazníkům pocit, že jim nabízíme přesně to, co hledají. V e-mailech pravidelně sdílíme novinky ze světa módy a designu triček s potiskem. Představujeme aktuální trendy, inspirujeme zákazníky a představujeme jim nové designy, které právě přibyly do kolekce firmy Moje-triko.cz. Tím udržujeme zákazníky informované o nejnovějších nabídkách a podněcujeme jejich zájem o nákup.

Monitorování a analýza:

Pravidelně monitorujeme vývoj organického provozu, pozice ve vyhledávání, míru konverze a výkonnost PPC kampaní. Na základě těchto dat provádíme kontinuální analýzu výsledků a identifikujeme oblasti, které vyžadují další optimalizaci a zdokonalení. To zahrnuje úpravy klíčových slov, obsahu stránek, reklamních kampaní a dalších faktorů ovlivňujících úspěch webu Moje-triko.cz

Výsledky spolupráce

Zvýšená organická návštěvnost: Díky strategické optimalizaci webových stránek a správnému využití klíčových slov se organický provoz na stránkách Moje-triko.cz výrazně zvýšil. Stránka se umístila na vyšších pozicích ve výsledcích vyhledávání pro relevantní klíčová slova, což vede k vyšší viditelnosti a nárůstu návštěvnosti. Díky optimalizaci obsahu stránek a vylepšenému uživatelskému zážitku se zvýšila také míra konverze. Návštěvníci se častěji stávají zákazníky a provádějí více objednávek.

Efektivní správa PPC kampaní vede také  ke zvýšení návratnosti investic do reklamy. Nižší náklady na kliknutí a vyšší konverzní poměr zlepšily celkovou efektivitu PPC reklamy.

Díky strategii e-mail marketingu se podařilo e-shopu Moje-triko.cz získat nové zákazníky, zvýšit prodej triček s potiskem a udržet stávající zákazníky angažované. Personalizovaná komunikace pomohla vytvořit silný vztah se zákazníky a podpořit jejich loajalitu ke značce.

Co plánujeme do budoucna

Naším hlavním cílem je neustále optimalizovat všechny marketingové kanály, abychom dosáhli ještě nižších cen za proklik a současně udrželi co nejvyšší konverzní poměr. Budeme se věnovat také zvyšování pozic webu Moje-triko.cz ve výsledcích vyhledávání pro klíčová slova s vysokým komerčním potenciálem. Pro dosažení tohoto cíle pracujeme na tvorbě článků s vysoce relevantním obsahem, který se zaměřuje na klíčová slova, která vyhledávají lidé s potenciálním zájmem o nákup triček. Tímto způsobem plánujeme dále zvyšovat online přítomnost webu Moje-triko.cz, zvýšit povědomí o jeho značce a přitáhnout více kvalitní návštěvnosti.

Odpovědi na dotazy:

 • Jste spokojeni s dosavadním průběhem naší spolupráce? ano
 • Jaký největší přínos vidíte v naší spolupráci? máme práci :)
 • Doporučili byste naše služby i dalším lidem? ano a už jsem Vás i doporučil
Daniel Hoffmann
Daniel Hoffmann

Zobrazit všechny studie

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
Ecomail
Mailchimp
Brno
Praha

Pojďme probrat váš byznys

Napište nám a my se vám obratem ozveme.

PPF
Dr. Oetker
VUT
Adidas
Nestlé
TÜV SÜD
SUEZ
Skrivanek
UNIS
Roche

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů