Prodafi.cz - případová studie

S firmou Prodafi.cz spolupracujeme již od března 2022. Před zahájením spolupráce čelila firma Prodafi.cz několika výzvám. Hlavním problémem byla nízká viditelnost ve vyhledávačích, což ovlivňovalo počet návštěvníků na webu a množství získaných zakázek. Kromě toho se Prodafi.cz potýkala s konkurencí v oblasti vyklízení nemovitostí, což znamenalo, že bylo nutné získat výhodu nad konkurenty a oslovit cílovou skupinu potenciálních zákazníků. Cílem naší spolupráce bylo proto zvýšit návštěvnost a tržby na webu klienta pomocí SEO a PPC reklamy Google Ads a Seznam Sklik. I přesto, že v tomto segmentu trhu panuje značná konkurence, daří se nám úspěšně zvyšovat všechny výše zmíněné parametry.

Prodafi.cz je firma, která se zaměřuje na vyklízení nemovitostí v Praze a okolí. Mezi jejich služby patří i vyklízení pozůstalosti, včetně případné sanace bytu po zemřelém, desinfekce, deodorizace, úklid, odvoz starého nábytku či suti, odstranění holubího trusu a další činnosti související s vyklízením nemovitostí.

Prodafi - logo
Prodafi

 

Průběh naší spolupráce s firmou Prodafi.cz

Ze všeho nejdříve jsme provedli analýzu klíčových slov a identifikovali ty, které jsou pro služby vyklízení nemovitostí nejrelevantnější. Následně byla optimalizována webová stránka Prodafi.cz s důrazem na zjištěná klíčová slova, což pomohlo zlepšit organické umístění ve vyhledávačích. Další částí optimalizačního procesu je kontinuálně probíhající získávání kvalitních zpětných odkazů z autoritativních webů. Toho dosahujeme tvorbou vysoce relevantních článků, obsahujících klíčová slova týkající se vyklízení nemovitostí, a jejich následné publikaci na webech s vysokou návštěvností a doménovou autoritou. 

Paralelně s SEO byly spuštěny také PPC kampaně na platformách Google Ads a Sklik. Byly identifikovány relevantní klíčová slova a vytvořeny cílené reklamní inzeráty, které zajistily firmě  Prodafi.cz rychlé výsledky a okamžitě zvýšily viditelnost webu. Byly vytvořeny reklamní skupiny zaměřené na klíčová slova týkající se vyklízení nemovitostí, vyklízení pozůstalosti a dalších činností, které Prodafi.cz poskytuje. 

PPC kampaně jsou průběžně monitorovány a optimalizovány na základě výkonu klíčových slov, konverzního poměru a ROI (Return on Investment). To umožnuje identifikovat nejefektivnější strategie a rozpoznat, která klíčová slova generují nejvyšší množství kvalitních návštěvníků. 

Prodafi graf
Prodafi graf 2

Výsledky spolupráce

Díky kombinaci SEO a PPC strategií se Prodafi.cz podařilo dosáhnout významných výsledků. Zlepšení SEO vedlo ke zvýšení organické návštěvnosti webu. Webová stránka Prodafi.cz se posunula na vyšší pozice ve výsledcích vyhledávání pro klíčová slova spojená s vyklízením nemovitostí, což znamenalo zvýšení počtu organických návštěvníků a zvýšení počtu zakázek. Počet zakázek rostl také díky PPC reklamám Google Ads a Sklik. Díky cíleným reklamám a optimalizaci kampaní se podařilo získat nové zákazníky, což vedlo ke zvýšení konverzního poměru. Současně se nám díky optimalizaci podařilo snížit cenu za proklik a podíl nákladů na obratu.

Celkově je strategie SEO a PPC pro firmu Prodafi.cz úspěšná. Díky optimalizaci webu a efektivním PPC kampaním se podařilo zvýšit počet návštěvníků, získat více zákazníků a posílit pozici firmy na trhu vyklízení nemovitostí. 

Co plánujeme pro nejbližší budoucnost

Naším cílem je dále optimalizovat nastavení PPC reklamy, tak abychom dosahovali co nejnižší ceny za proklik a co nejvyššího konverzního poměru. Plánujeme také zvyšovat viditelnost webu Prodafi.cz ve výsledcích vyhledávání, a to především na klíčová slova s vysokým komerčním potenciálem. Za tím účelem plánujeme pokračovat v tvorbě vysoce relevantního obsahu založeného na klientových klíčových slovech a publikování tohoto obsahu na stránkách s vysokou návštěvností, které jsou zároveň vyhledávači skvěle hodnoceny.

Otázky a odpovědi

  • Jste spokojeni s dosavadním průběhem naší spolupráce? Spokojeni sme maximálně, rychlá komunikace, žádný problém.
  • Jaký největší přínos vidíte v naší spolupráci? Narůstající počet zakázek z SEO a placené reklamy
  • Doporučili byste naše služby i dalším lidem? Ano, vřele doporučujeme
Daniel Fibinger
Daniel Fibinger

Zobrazit všechny studie

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
Ecomail
Mailchimp
Brno
Praha

Pojďme probrat váš byznys

Napište nám a my se vám obratem ozveme.

PPF
Dr. Oetker
VUT
Adidas
Nestlé
TÜV SÜD
SUEZ
Skrivanek
UNIS
Roche

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů