Obsahový marketing

Google se neustále snaží prosazovat kvalitní obsah, který má čím dál větší vliv na SEO. Klíčová slova již pro lepší pozici ve vyhledávání nestačí. Díky obsahovému marketingu bude váš web atraktivnější jak pro uživatele, tak pro vyhledávače. Zaměřte se na obsah a získejte vyšší pozornost zákazníků. Obsahovému marketingu se věnujeme již řadu let.

 

Česky
Internetovému marketingu se věnujeme již od roku 2008
Víme, jaké postupy opravdu fungují
Neustále sledujeme nejnovější trendy, které využijeme ve váš prospěch
Zhodnotíme stávající obsah a navrhneme případné změny

Máte zájem o obsahový marketing? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč pro obsahový marketing zvolit SEO Consult?
Vytvoříme vám obsahovou strategii, která opravdu funguje
Pomůžeme vám upravit obsah tak, aby byl atraktivní pro uživatele i vyhledávače
Pomůžeme vám využít obsah vašeho webu na maximum
Díky přesvědčivým textům získáte více zákazníků

Jak postupujeme při obsahovém marketingu?

Obsahový marketing je v dnešní době čím dál důležitější součástí SEO. Nejdříve provedeme analýzu obsahové stránky vašeho webu a navrhneme případné úpravy. Poté vytvoříme efektivní obsahovou strategii a napíšeme pro vás kvalitní a poutavé texty, které přitáhnou pozornost vašich zákazníků, a to jak na webu, tak na blogu či sociálních sítích. Pomůžeme vám využít obsah na vašem webu na maximum a pomocí propracovaných článků pro vás zajistíme kvalitní zpětné odkazy.

Oslovte uživatele internetu i vyhledávače texty, které pro ně budou atraktivní.

Kolik stojí obsahový marketing?

Cena obsahového marketingu se odvíjí od rozsahu služeb i náročnosti zpracovávaného tématu. Pro konkrétní cenovou nabídku nás proto neváhejte kontaktovat. Rádi vyjdeme vstříc také malým firmám a živnostníkům.

Vyjádření klientů

Chtěl bych poděkovat firmě Seo Consult, se kterou jsem spolupracoval na SEO i naší webové prezentace. Výsledky jsou prokazatelné a já mohu tuto společnost vřele doporučit. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat
Filip Zielinský, www.3mont.cz, http://3mont.cz/
Se společností SEO Consult spolupracujeme od roku 2016 na optimalizaci našich webových stránek a zlepšení pozic v rámci webových vyhledávačů. Po několika týdnech jsme zaznamenali positivní posun, který se s přibývajícím časem dále zlepšuje. Spolupráci s touto firmou můžeme s čistým svědomím doporučit i dalším společnostem.
Marek Midonski, MITKO s.r.o., http://www.mitkoforevents.cz/