PPC reklama Google Ads a Sklik

PPC reklama bezesporu patří mezi nejoblíbenější online kanály. Umožňuje totiž oslovit uživatele v různých fázích nákupního cyklu, slibuje slušný konverzní poměr, zpravidla platíte až za proklik, nikoliv za zobrazení, a navíc si ji díky relativně nízké ceně mohou dovolit i malé a střední firmy.

Klasické reklamy ve vyhledávání, které se uživatelům zobrazují na základě klíčových slov, jsou zobrazovány nad organickými výsledky ve vyhledávání a vzhledem k tomu, že uživatelé daný produkt přímo vyhledávají, jsou velmi relevantní. Nejčastější je u nás PPC reklama v Google Ads a Skliku, dále je velmi oblíbený Facebook (který však neumožňuje cílení na klíčová slova, ale na zájmy).

Například PPC reklama v Google Ads zaznamenává čím dál více vylepšení. V Google Ads můžete nastavit například širokou škálu různých rozšíření, zvolit různé biding strategie, nebo si dokonce nechat od Googlu poradit v rámci doporučení, aby měla kampaň co nejlepší hodnocení. Je také možné propojit Google Ads s Google Analytics a sledovat efektivitu kampaní v souvislosti s návštěvností webu, nebo importovat cíle z Google Analytics do Google Ads a dané kampaně ještě lépe a efektivněji optimalizovat.

PPC reklama v Google Ads i Skliku umožňuje spuštění klasických kampaní ve vyhledávání, DSA kampaní, remarketingu, produktových kampaní, videokampaní nebo bannerových kampaní v obsahové síti.

Nevíte si rady s nastavením a správou PPC kampaní, nebo vám na péči o vaše kampaně nezbývá dostatek času? Svěřte vaše PPC reklamy našemu týmu zkušených PPC specialistů, kteří se danému oboru věnují již řadu let. Uděláme maximum pro to, aby vám vaše PPC kampaně vydělávaly. Kromě klasických PPC vám rádi pomůžeme také s e-mailingem, PPC reklamou na Facebooku a Instagramu, CRO, tvorbou webu nebo PR.

Česky
Pokud ještě nemáte vlastní PPC účet, rádi vám ho založíme. Tento účet samozřejmě bude patřit výhradně vám a budete k němu mít kdykoliv přístup.
Pokud již máte vlastní PPC účty, ale nejste spokojeni se stavem současných kampaní, rádi pro vás zdarma zpracujeme PPC audit.
Napíšeme pro vás kvalitní reklamní texty, které upoutají pozornost relevantních uživatelů.
Nastavíme také webovou analytiku, abychom mohli efektivitu kampaní sledovat v souvislosti s návštěvností webu a konkrétní kampaně ještě lépe optimalizovat.

Máte zájem o PPC reklamu? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč pro nastavení a správu PPC reklamy zvolit SEO Consult?
Neustále sledujeme nejnovější trendy, používáme nejmodernější nástroje.
Vaše PPC reklamy spustíme do 5 pracovních dnů. Kampaně pravidelně sledujeme a optimalizujeme.
S nastavením i správou PPC kampaní máme řadu let zkušeností.
Kromě PPC kampaní se věnujeme také e-mailingu, optimalizaci pro vyhledávače, PR, CRO, tvorbě webu atd.

Jak postupujeme při nastavení a správě PPC reklamy v Google Ads a Skliku?

PPC reklama v Skliku a v Google Ads je bezesporu velmi efektivní součástí online propagace, která je vhodná jak pro velké, tak pro malé a střední firmy.

Než se pustíme do nastavení a správy vašich PPC kampaní, založíme vám PPC účty, které budou patřit výhradně vám. Zaměříme se také na správné nastavení cílů, kterých má PPC kampaň dosahovat, zkontrolujeme propojení Google Ads s Google Analytics, automatické tagování kampaní v Skliku atd. Případně vám s nastavením pomůžeme. Vytvoříme pro vás také poutavé a relevantní texty, které zaujmou vaše zákazníky.

Svěřte své PPC kampaně našemu týmu PPC specialistů. Kromě PPC kampaní se vám rádi postaráme také o PPC reklamy na Facebooku a Instagramu, PR, tvorbu webu, SEO, CRO, e-mailing a další.

Ceny za nastavení PPC reklamy v Google Ads a v Skliku:

Pro menší e-shopy a firmy: 2 500 – 4 000 Kč bez DPH.

Pro webové stránky a e-shopy s větším rozsahem služeb a produktů: 4 000 – 10 000 Kč bez DPH.

Vyjádření klientů

S firmou se mi velmi dobře spolupracovalo, ochota, poradenství a vstřícnost k zákazníkovi byly na velmi dobré úrovni, taktéž okamžité řešení problémů. Profesionální přístup. Velmi rád zase v budoucnu využiji. Ať se daří.
Jindřich Staveník, Sunpro, http://sunpro.cz
Musím velice vyzdvihnout poradenství od SEO Consult, neboť mi hodně pomohl a poradil s e-shopem. Pokud budete hledat někoho na SEO i, tak jeho společnost mohu jenom doporučit. Škoda, že takových lidí není více. Děkuji moc.
Miroslav Harapes, Harapes.cz, http://www.harapes.cz/
Se společností SEO Consult jsme byli velice spokojeni. Od komunikace po realizaci zakázky. Výsledky práce se dostavily opravdu rychle a společnost SEO Consult tak pomohla navýšení prodejů.
Štěpánka Eiseltová, tinky.cz, http://tinky.cz/