PPC specialista

Základem každé úspěšné PPC strategie je spolehlivý PPC specialista, který se velmi dobře vyzná v PPC systémech a ví, které postupy fungují nejlépe. Pro skutečně efektivní PPC reklamu je nutné neustále sledovat nejnovější trendy a kampaním se věnovat na denní bázi. Je nutné zvolit vhodnou strategii, vybrat správné typy reklam, cílit na relevantní klíčová slova, poutavé texty, které inzerenty zaujmou a vyzvou k nákupu atd. Svěřte své PPC kampaně našim PPC specialistům, kteří vědí, jak vám efektivně zvýšit tržby a snížit náklady na reklamu.

PPC reklamu můžeme pokládat za jeden z nejvýkonnějších marketingových kanálů, který přináší hned řadu výhod. Je vhodný jak pro velké, tak pro menší firmy. Cena za kliknutí na reklamu je poměrně nízká, a proto si tento typ reklamy může dovolit prakticky každý. PPC reklama je navíc velmi dobře měřitelná a nabízí velmi přesné cílení.

Nemáte dostatek času či znalostí a zkušeností na nastavení a správu PPC kampaní? Vsaďte na naše PPC specialisty, kteří mají v oblasti PPC řadu let zkušeností, vědí, které postupy skutečně fungují, a navrhnou efektivní strategii vhodnou přímo pro vaše podnikání.

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
PPC specialista

Proč pro PPC kampaně zvolit SEO Consult?

  1. PPC účty vlastníte výhradně vy a máte k nim kdykoliv přístup.
  2. Každý náš PPC specialista se na PPC a výkonové kampaně zaměřuje již řadu let. Na vašich kampaních budou pracovat seniorní specialisté, kteří se vyznají v široké škále specifik různých typů kampaní a navrhnou nejvhodnější strategii přímo pro váš byznys.
  3. V případě, že již máte založené účty v jednotlivých systémech, ale nejste se současnými kampaněmi spokojeni, zdarma pro vás provedeme PPC audit.
  4. Kromě PPC kampaní se věnujeme i dalším oblastem online marketingu. Rádi vám pomůžeme například se SEO, tvorbou webu, PR, e-mailingem, správou sociálních sítí, CRO, zbožovými srovnávači atd.

Jak to probíhá

  • Vaše PPC reklamy spustíme do 5 pracovních dnů.
  • Neustále sledujeme nejnovější trendy a pracujeme s nejmodernějšími nástroji.
  • Víme, které postupy v PPC skutečně fungují.
  • Neplatíte za zobrazení reklamy, ale až za kliknutí.

Jak naši PPC specialisté postupují při nastavení a správě PPC kampaní?

Před samotným nastavením a správou kampaní se seznámíme s vaším oborem podnikání, zpracujeme podrobnou analýzu klíčových slov a stanovíme si s vámi KPI, kterých bychom se měli snažit dosáhnout.

Pokud ještě nemáte založené PPC účty, rádi vám je založíme. Tyto účty budou patřit výhradně vám a budete k nim mít kdykoliv přístup.

Provedeme také veškerá potřebná propojení a nastavení systémů, abychom mohli kampaně co nejefektivněji sledovat a optimalizovat.

Další velmi důležitou součástí efektivní PPC reklamy jsou inzertní texty, které zaujmou vaše zákazníky. Tyto inzertní texty s vámi samozřejmě zkonzultujeme.

Na denní bázi se věnujeme optimalizaci kampaní tak, abychom postupně dosahovali čím dál lepších výsledků. Pracujeme s vylučováním nerelevantních klíčových slov, vypínáme reklamy, sestavy či kampaně, které stojí peníze, ale nepřináší výsledky, a věnujeme se rozšiřování a testování reklam s cílem získat maximum dat pro správné rozhodování o dalším postupu v rámci PPC.

Pokud si nevíte rady s efektivním nastavením a správou PPC reklamy, nebo na ni nemáte dostatek času, svěřte své PPC kampaně našemu týmu PPC specialistů. Rádi se postaráme o vaše PPC kampaně od A do Z.

Kolik stojí PPC nastavení a správa od SEO Consult?

Pro menší e-shopy a firmy: 2 500 – 4 000 Kč bez DPH.

Pro webové stránky a e-shopy s větším rozsahem služeb a produktů: 4 000 – 10 000 Kč bez DPH.

 

 

Chci nezávazně poptat

Co o nás říkají klienti?

S PPC reklamou od SEO consult jsem velice spokojen.

Lukáš Rippl, pantravnik.cz
Pan Trávník
Zobrazit více