Audit PPC reklamy

Nejste spokojeni s dosavadním správcem vaší PPC reklamy? Zdá se vám, že vaše PPC reklama Google Ads či Sklik nedosahuje takových výkonů, jaké byste si představovali? Pokud hledáte způsob, jak zvýšit efektivitu svých PPC kampaní a snížit cenu za konverzi, pak je naše služba Audit PPC reklamy pro vás tím pravým. Zkušení PPC specialisté ze SEO Consult provedou detailní analýzu vašich PPC kampaní v Google Ads, Sklik, Microsoft Ads, na Facebooku, TikToku a dalších PPC platformách, identifikují oblasti, které lze zlepšit, a navrhnou úpravy, které zvýší vaše výnosy.

Audit PPC reklamy zahrnuje širokou škálu analýz, včetně analýzy klíčových slov, obsahu reklam, cílových stránek, měření konverzí a dalších faktorů ovlivňujících výkon vašich PPC kampaní. Výsledkem bude podrobná zpráva s konkrétními doporučeními, která vám pomohou optimalizovat vaše reklamy a dosáhnout lepších výsledků.

Chci nezávazně poptat

PPF
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
Audit PPC reklamy

5 důvodů, proč se o nejlepší PPC audit postará SEO Consult:

  1. V oblasti PPC máme dlouholeté zkušenosti – kampaně spravujeme již déle než 15 let a dobře víme, kde se nejčastěji dělají chyby snižující výkon PPC kampaní.
  2. Máme dlouholeté zkušenosti i se službami Google Nákupy a Seznam Nákupy. Zjistíme, jak zlepšit vaše kampaně, abyste získali více zákazníků.
  3. Neustále sledujeme vývoj technologií v oboru PPC reklamy, takže s námi budete vždy o krok napřed před vaší konkurencí.
  4. Kromě PPC reklamy se pohybujeme také ve všech dalších oblastech online marketingu, takže dokážeme zajistit, aby se jednotlivé součásti vašeho marketingového mixu vzájemně podporovaly.
  5. Audit PPC reklamy vám vyhotovíme zcela bezplatně a zašleme vám jej do 5 pracovních dnů od objednání.
  6. Audit je zcela nezávazný. Po jeho obdržení se sami rozhodnete, zdali budete chtít pokračovat ve spolupráci.  

Jak to probíhá?

  • Ze všeho nejdříve zhodnotíme potenciál vašich aktuálních PPC kampaní – zdali je v současné PPC kampani prostor pro vyšší zisky a snížení nákladů. 
  • Zkontrolujeme, zda jsou vaše klíčová slova správně zvolena a zda odpovídají tomu, co lidé hledají. Identifikujeme klíčová slova, která by měla být přidána nebo odebrána z vašich reklamních kampaní.
  • Váš PPC účet důkladně zkontrolujeme z hlediska struktury účtu, rozpočtu, ceny za proklik i měření konverzí, nastavení remarketingu, kvality reklam či relevance cílové stránky.

Audit PPC reklamy poskytujeme v rámci celé ČR, osobně se můžeme sejít v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Liberci, Olomouci, Ústí nad Labem, Hradci Králové, Českých Budějovicích nebo Pardubicích.

Pro bližší informace prosím, využijte nezávaznou poptávku nebo volejte na 775 646 333.

Co o nás říkají naši zákazníci

Děkujeme Vám za příkladnou spolupráci, bezvadnou komunikaci a reálně dosažené výsledky, které předčily naše očekávání.

Dalibor Škrábek, Noe´s, s.r.o.
Nestlé Česko s.r.o.
Zobrazit více

Napište nám

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik