PPC systém

PPC systémy jsou jedny z nejpoužívanějších nástrojů výkonnostního marketingu. Stále nejrozšířenějším z nich je Google Ads, dále pak Facebook a v České republice je stále hojně využíván také český Sklik.

PPC je zkratka pro Pay Per Click a znamená, že v daných systémech neplatíte za zobrazení reklamy, ale až za proklik na ni. PPC systémy nabízejí širokou škálu typů reklam, a to jak ve vyhledávací, tak v obsahové síti. Prakticky pro každý obor podnikání je zde možné najít ideální variantu, která bude přinášet výsledky.

Nevíte si rady s volbou ideálního mixu PPC systémů a typů reklam? Rádi se postaráme o vaše kampaně od A do Z. Výsledky kampaní pravidelně monitorujeme a věnujeme se jejich optimalizaci tak, aby vám přinesly co nejvyšší tržby. Ve světě onlinu se pohybujeme již od roku 2007, neustále sledujeme nejnovější trendy a pracujeme s nejmodernějšími nástroji. Díky této kombinaci jsme již pomohli stovkám klientů.

 

Chci nezávazně poptat

PPF
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
PPC systém

Proč pro PPC reklamu zvolit SEO Consult?

  1. Náš tým PPC specialistů dokonale zná jednotlivé PPC systémy a ví, které typy kampaní jsou vhodné pro dosažení vašich cílů.
  2. S kampaněmi pracujeme maximálně efektivně. Denně sledujeme efektivitu jednotlivých klíčových slov, sestav, reklam, publik atd.
  3. Pravidelně posíláme reporty výsledků kampaní a komunikujeme s vámi další postup.
  4. Čerpání vašeho rozpočtu máme 100% pod kontrolou a využíváme na maximum strategie, které zvýší vaše tržby.

Jak to probíhá

  • Pokud ještě nemáte účty v daných PPC systémech, rádi je pro vás založíme a provedeme další související nastavení. Tyto účty budou patřit pouze vám a budete k nim mít přístup kdykoliv.
  • Nastavíme Google Analytics tak, abychom efektivitu jednotlivých kampaní mohli sledovat v souvislosti s návštěvností webu a věnovat se maximálně efektivně optimalizaci vycházející z konkrétních dat.
  • Pokud již máte účet s běžícími kampaněmi, s jejichž výsledky nejste spokojeni, rádi pro vás zdarma zpracujeme PPC audit.
  • Kromě PPC kampaní se věnujeme i SEO, CRO, zbožákům, PR, správě sociálních sítí, tvorbě webu atd.

Co nabízí jednotlivé PPC systémy?

Google Ads

Google Ads například nabízí možnosti klasických textových inzerátů, které se zobrazují nad organickými výsledky ve vyhledávání na základě shody klíčových slov zadaných vyhledávajícími uživateli do vyhledávače. Další a velmi oblíbenou možností jsou kampaně v Google Nákupech (tzv. PLA), které jsou jasnou volbou pro pokrytí inzerce širokého portfolia produktů z e-shopů. Uživatelům, kteří si již prohlíželi konkrétní produkty, je možné připomínat se pomocí remarketingu nebo dynamického remarketingu. Možné je ale také budovat brand pomocí videokampaní nebo bannerových reklam v obsahové síti. V rámci obsahové sítě by neměla chybět nativní reklama, která kombinuje obrázek, logo a text.

Sklik

Sklik, stejně jako Google, nabízí možnosti textových inzerátů ve výsledcích vyhledávání, kde je možné zvolit si nadpis, cílovou URL i popisky. Na rozdíl od Google Ads zde však chybí různá rozšíření, která pomáhají zatraktivnit dané reklamy a zaujmout ještě větší plochu ve vyhledávání. I v rámci Skliku je možné zapnout produktové kampaně, které se v tomto případě budou zobrazovat ve výsledcích zboží.cz. V Skliku je rovněž možné nastavit bannerové kampaně v obsahové síti a reklamu, která kombinuje obrázek, logo a text.

Facebook

Zapomínat bychom neměli ani na Facebook. Tato sociální síť nabízí velmi přesné cílení a kromě kampaní zaměřených na návštěvnost webu je zde možné propagovat samotné příspěvky, jejichž organický dosah je již v dnešní době prakticky mizivý. Velmi oblíbené jsou také produktové kampaně, které propagují zboží z katalogu a Lead Ads kampaně pro získání leadů, se kterými je možné dále pracovat.

Nevíte si rady s nastavením PPC kampaní nebo na ně nemáte dostatek času? Kontaktujte nás. Rádi vám pomůžeme!

Kolik stojí PPC?

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

510 015 136

info@seoconsult.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates Partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

Spolupráce se  SEO consult se nám velice osvědčila, doporučujeme.

Durdík Petr, bivs.cz
Bankovní institut vysoká škola, a.s.
Zobrazit více

S PPC reklamou od SEO consult jsem velice spokojen.

Lukáš Rippl, pantravnik.cz
Pan Trávník
Zobrazit více

S firmou Seo Consult jsme spokojeni. Poskytovaná PPC reklama má prokazatelné výsledky a vydělává nám.

Lenka Maloňová, vican.wine
Vican.wine
Zobrazit více

Se společností SEO consult se nám skvěle spolupracovalo. Jednoznačně doporučujeme.

UNIS
UNIS
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
Ecomail
Mailchimp