Jak vytvořit PPC reklamu?

PPC reklama je velmi oblíbeným online kanálem, a to hned z několika důvodů. Díky PPC reklamě je možné oslovit velmi relevantní zákazníky, a to v různých fázích nákupního cyklu. Existují zde široké možnosti optimalizace a ve většině případů platíte až za proklik na reklamu, nikoliv za její zobrazení. PPC reklama patří mezi nejefektivnější online kanály. PPC reklamu většinou nastavujeme v systémech, jako jsou Google Ads, český Sklik nebo Facebook, který ale umožňuje pouze cílení na lokalitu, pohlaví, věk či zájmy, nikoliv na klíčová slova, která bývají při vyhledávání produktů nejrelevantnější.

Jak vytvořit PPC reklamu tak, aby byla skutečně efektivní? Návodů na internetu najdete spoustu. Nicméně, efektivní PPC kampaně vyžadují nejen dostatek času, ale také znalostí a zkušeností. Pokud s PPC reklamou začínáte nebo na ni nemáte dostatek času, doporučujeme tuto oblast přenechat odborníkům.

Náš tým PPC specialistů se dané oblasti věnuje již řadu let. Neustále sledujeme nejnovější trendy i PPC novinky a perfektně známe možnosti i úskalí jednotlivých systémů. Víme, jaké postupy opravdu fungují, na co bychom si při nasazování, správě i optimalizaci PPC kampaní měli dávat pozor a jaké typy reklam jsou pro daný byznys vhodné. Kromě PPC kampaní se vám rádi postaráme také o SEO, e-mailing, PPC reklamy na Facebooku a Instagramu, CRO, PR, tvorbu webu a další.

Chci nezávazně poptat

PPF
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
Jak vytvořit PPC reklamu?

Proč pro nastavení a správu PPC reklamy zvolit SEO Consult?

  1. Vaše PPC reklamy spustíme do 5 pracovních dnů.
  2. Platíte za proklik na reklamu, nikoliv za její zobrazení.
  3. Přivedeme na váš web relevantní uživatele, kteří se skutečně zajímají o váš produkt.
  4. Náš tým PPC specialistů má s PPC kampaněmi řadu let zkušeností.

Jak to probíhá

  • Nemáte ještě vlastní PPC účet? Rádi vám ho založíme. Tento účet samozřejmě bude patřit výhradně vám a budete k němu mít kdykoliv neomezený přístup.
  • Pokud již vlastní PPC účet máte, ale nejste spokojeni se stavem současných kampaní, zdarma pro vás zpracujeme PPC audit, který odhalí případné rezervy běžících kampaní.
  • Nastavíme pro vás reklamní systémy i Google Analytics tak, aby byla efektivita kampaní co nejlépe měřitelná. Díky zmíněným nastavením budeme moci vaše kampaně ještě lépe optimalizovat.
  • Neustále sledujeme nejnovější trendy, pracujeme s nejnovějšími nástroji a využíváme pokročilé možnosti optimalizace. Naším cílem jsou maximálně efektivní kampaně, které budou dosahovat stanovených cílů za minimum nákladů.

Jak postupujeme při nastavení a správě PPC reklamy?

Díky našim letitým zkušenostem víme, jak vytvořit PPC reklamu tak, aby byla skutečně efektivní a přinesla vám co nejlepší výsledky za minimální náklady. Využíváme možností pokročilé optimalizace, pracujeme s publiky z Google Analytics a jednotlivé kampaně sledujeme v souvislosti s návštěvností webu i stanovenými cíli.

Než se pustíme do nastavení PPC kampaní a jejich následné správy, založíme vám vlastní PPC účet, který bude patřit výhradně vám (pokud ho tedy ještě nemáte). V případě, že již vlastní PPC účet máte a nejste spokojeni se současnými kampaněmi, zdarma pro vás zpracujeme podrobný PPC audit, který odhalí jejich případné rezervy.

Dále zpracujeme také podrobnou analýzu klíčových slov a navrhneme strategii, která bude pro váš byznys nejvhodnější. Zkontrolujeme měření cílů a celkové nastavení Google Analytics, případně vám pomůžeme se správným nastavením tak, aby byla efektivita jednotlivých kampaní jednoduše měřitelná v souvislosti s návštěvností webu. Toto nastavení nám pomůže ještě lépe a efektivněji optimalizovat vaše kampaně.

Vytvoříme relevantní a poutavé texty pro PPC reklamy a vaše kampaně nasadíme do 5 pracovních dnů. Optimalizaci kampaní se věnujeme na denní bázi a pravidelně zasíláme reporty.

O tom, jak vytvořit PPC reklamu, najdete na internetu nespočet příspěvků. Pro skutečně efektivní PPC kampaně, které přinášejí konverze za rozumné peníze, je však třeba dané systémy velmi dobře znát a mít s nimi dostatek zkušeností.

Svěřte své PPC kampaně našemu týmu PPC specialistů. Kromě PPC kampaní se vám rádi postaráme také o PPC reklamy na Facebooku a Instagramu, PR, tvorbu webu, SEO, CRO, e-mailing a další.

Ceny za nastavení PPC reklamy:

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

510 015 136

info@seoconsult.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates Partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

S odvedenými službami od SEO consult jsme byli velmi spokojeni. Díky nastavení a správě PPC reklamy se výrazně zvýšil počet našich zákazníků.

SUEZ
SUEZ
Zobrazit více

S poskytovanými službami jsme byli velice spokojeni, Jako partnera pro PPC reklamu můžeme SEO consult doporučit.

Daniel Misura, elektronickeobojky.sk
Elektronicke obojky
Zobrazit více

Chtěli bych Vám poděkovat za spolupráci. Spolupráce se SEO consult byla velmi efektivní a rychlá. Jsme velmi spokojeni a příště se určitě obrátíme opět na Vás.

Jaroslav Vavruška, doprava-vavruska.cz
Doprava Vavruška
Zobrazit více

Spolupráce se  SEO consult se nám velice osvědčila, doporučujeme.

Durdík Petr, bivs.cz
Bankovní institut vysoká škola, a.s.
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
Ecomail
Mailchimp