Správa PPC reklamy

Aby vaše PPC reklamy slavily úspěch, je nezbytné je průběžně optimalizovat. My v SEO consult se správě PPC reklamy věnujeme již déle než 15 let a své práci dokonale rozumíme. Naši odborníci promění vaše PPC kampaně ve skutečný stroj na peníze – díky efektivní správě PPC reklamy vám zajistíme snížení nákladů, zvýšení poptávky po vašich produktech či službách a přivedeme na váš web více koupěchtivých zákazníků.

PPF
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
Správa PPC reklamy

5 důvodů, proč si pro správu PPC reklamy vybrat SEO consult:

  1. PPC reklamě opravdu rozumíme – jsme držitelé uznávané certifikace Google Ads a každému novému klientovi zajistíme do začátku kredit 1 000 Kč. 
  2. Správě PPC kampaní se věnujeme již déle než 15 let a dobře víme, jak na to – kde být opatrný a kde naopak přitlačit pro větší efektivitu PPC reklamy.
  3. Průběžně se vzděláváme a sledujeme žhavé trendy v oboru online marketingu a PPC reklamy, abychom vám pomohli být vždy o krok napřed.
  4. Vaši PPC kampaň bude mít celou dobu na starost váš osobní konzultant, se kterým můžete kdykoliv probrat všechny aspekty vaší PPC kampaně.
  5. Zakládáme si na transparentnosti – budete mít neomezený přístup ke svému účtu a po celou dobu vás budeme informovat, jak si vaše PPC kampaně vedou.

Chci nezávazně poptat

Jak to probíhá?

  • Provedeme analýzu vašich kampaní a zjistíme, zda postačí je jen trochu vylepšit, nebo bude lepší je vypnout a vytvořit jinak a efektivněji.
  • Váš rozpočet na PPC kampaně hlídáme neustále za vás. Díky tomu se nám daří snížit cenu za prokliky na nejnižší možnou úroveň.
  • Propojíme vaši PPC kampaň s Google Analytics. Díky pečlivé analýze výkonu budou vaše PPC kampaně efektivnější a zisky vyšší. 
  • Každý měsíc pro vás vytvoříme detailní měsíční report s přesným rozpisem prací, které jsme pro vás zajistili. Vždy budete přesně vědět, za co platíte. 
  • Na správu PPC reklamy pohlížíme komplexně – snažíme se, aby fungovala v synergii s ostatními součástmi marketingové strategie a přinesla maximální zisk.

Podívejte se na naši případovou studii, která vám vše znázorní nejlépe.

Ceník

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

510 015 136

info@seoconsult.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates Partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají naši zákazníci

Investovali jsme do reklamy služeb na Facebook.com, kterou nám zajistila firma PPC Profits. Reklama zvedla návštěvnost profilu a stránek o 200% a znamenala pro náš profil zvednutí sledovanosti o cca 100%. Doporučujeme.

Zuzana Janove, Seesame
Dr. Oetker
Zobrazit více

Se společností SEO consult se nám skvěle spolupracovalo. Jednoznačně doporučujeme.

UNIS
UNIS
Zobrazit více

S odvedenými službami od SEO consult jsme byli velmi spokojeni. Díky nastavení a správě PPC reklamy se výrazně zvýšil počet našich zákazníků.

SUEZ
SUEZ
Zobrazit více

Spolupracovat s firmou SEO consult se nám vyplatilo. Díky optimalizaci pro vyhledávače jsme získali spoustu nových zákazníků.

Petr Mašlej, imos-development.cz
IMOS development, a.s.
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
Ecomail
Mailchimp