Správa PPC reklamy

Aby vaše PPC reklamy slavily úspěch, je nezbytné je průběžně optimalizovat. My v SEO consult se správě PPC reklamy věnujeme již déle než 15 let a své práci dokonale rozumíme. Naši odborníci promění vaše PPC kampaně ve skutečný stroj na peníze – díky efektivní správě PPC reklamy vám zajistíme snížení nákladů, zvýšení poptávky po vašich produktech či službách a přivedeme na váš web více koupěchtivých zákazníků.

PPF
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
Správa PPC reklamy

5 důvodů, proč si pro správu PPC reklamy vybrat SEO consult:

  1. PPC reklamě opravdu rozumíme – jsme držitelé uznávané certifikace Google Ads a každému novému klientovi zajistíme do začátku kredit 1 000 Kč. 
  2. Správě PPC kampaní se věnujeme již déle než 15 let a dobře víme, jak na to – kde být opatrný a kde naopak přitlačit pro větší efektivitu PPC reklamy.
  3. Průběžně se vzděláváme a sledujeme žhavé trendy v oboru online marketingu a PPC reklamy, abychom vám pomohli být vždy o krok napřed.
  4. Vaši PPC kampaň bude mít celou dobu na starost váš osobní konzultant, se kterým můžete kdykoliv probrat všechny aspekty vaší PPC kampaně.
  5. Zakládáme si na transparentnosti – budete mít neomezený přístup ke svému účtu a po celou dobu vás budeme informovat, jak si vaše PPC kampaně vedou.

Jak to probíhá?

  • Provedeme analýzu vašich kampaní a zjistíme, zda postačí je jen trochu vylepšit, nebo bude lepší je vypnout a vytvořit jinak a efektivněji.
  • Váš rozpočet na PPC kampaně hlídáme neustále za vás. Díky tomu se nám daří snížit cenu za prokliky na nejnižší možnou úroveň.
  • Propojíme vaši PPC kampaň s Google Analytics. Díky pečlivé analýze výkonu budou vaše PPC kampaně efektivnější a zisky vyšší. 
  • Každý měsíc pro vás vytvoříme detailní měsíční report s přesným rozpisem prací, které jsme pro vás zajistili. Vždy budete přesně vědět, za co platíte. 
  • Na správu PPC reklamy pohlížíme komplexně – snažíme se, aby fungovala v synergii s ostatními součástmi marketingové strategie a přinesla maximální zisk.

Podívejte se na naši případovou studii, která vám vše znázorní nejlépe.

Ceník

Správa PPC reklamy... 2 000–9 000 Kč bez DPH/měsíc.

Záleží však na vašich konkrétních potřebách, aktuálním stavu, velikosti vaší firmy a dalších faktorech. Služby i ceny jsou u nás individuální a na míru, proto se nám pro přesnější cenovou nabídku ozvěte.

Chci nezávazně poptat

Co o nás říkají naši zákazníci

Investovali jsme do reklamy služeb na Facebook.com, kterou nám zajistila firma PPC Profits. Reklama zvedla návštěvnost profilu a stránek o 200% a znamenala pro náš profil zvednutí sledovanosti o cca 100%. Doporučujeme.

Zuzana Janove, Seesame
Dr. Oetker
Zobrazit více

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik