PPC reklama pro TikTok 

Propagujte vaši firmu na TikToku – tato sociální síť a současně reklamní platforma nabízí řadu reklamních formátů, včetně videí ve feedu, značkových hashtagů a značkových efektů, díky kterým lze vytvářet poutavé a interaktivní reklamy, které osloví vaše zákazníky. TikTok je jedna z nejrychleji rostoucích sociálních platforem současné doby. Díky tomu, že jde o poměrně nové reklamní médium, není zde ještě tak vysoká konkurence jako na jiných PPC platformách, jako je například Facebook. Díky tomu zde můžete snadno a poměrně levně oslovit obrovské množství lidí.

PPC reklamě na TikToku se věnujeme již od začátku této sociální sítě, takže máme dostatek zkušeností, s jejichž pomocí vám dokážeme přivést solventní zákazníky, kteří mají zájem o vaše produkty či služby. 

Ačkoli je TikTok relativně mladá sociální síť, velmi rychle se stal jednou z nejoblíbenějších platforem sociálních médií. Má obrovskou uživatelskou základnu, která se každým dnem rozrůstá, což pro firmy, jako je ta vaše, představuje jedinečnou příležitost, jak oslovit vysoce angažované publikum a navázat s ním kontakt.  

TikTok již dávno není jen médium pro mladé lidi. Najdete zde uživatele všech věkových skupin, z nichž se mohou stát vaši zákazníci. O kvalitě TikToku jako reklamního média vypovídá i fakt, že se ostatní sociální sítě, jako je například Instagram, snaží styl TikToku napodobit.  

Jednou z hlavních výhod reklamy na TikToku jsou kreativní nástroje a funkce, které umožňují provozovat nejrůznější „výzvy“, které mají neuvěřitelný dosah a dokáží oslovit velké množství uživatelů. To vám může pomoci odlišit se od konkurence a upoutat pozornost potenciálních zákazníků

Další výhodou reklamy na TikToku jsou možnosti cílené PPC reklamy. Pomocí těchto nástrojů můžete oslovit konkrétní skupiny uživatelů na základě faktorů, jako je věk, poloha a zájmy. Je tak možné lépe přizpůsobit své marketingové úsilí a zajistit, aby reklamní kampaně zasáhly správné lidi ve správný čas. 

PPF
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
Reklama na TikToku

Proč zvolit pro TikTok reklamu právě SEO Consult?

  1. Vytvoříme pro vás promyšlenou strategii propagace vaší firmy na TikToku, která vám umožní získat nové zákazníky, zůstat v kontaktu s těmi stávajícími a navíc zvýšit povědomí o vaší firmě mezi širokou veřejností. 
  2. Pomůžeme vám vytvořit pro váš TikTok účet zajímavý video obsah, který uživatele zaujme a přiměje jej k interakci s vaší firmou. Vytipujeme pro vás správnou cílovou skupinu a tu poté oslovíme optimalizovanou kampaní. 
  3. Nastavíme pro vás reklamní kampaně na TikToku s pomocí různých reklamních formátů, které tato sociální síť nabízí, a budeme je kontinuálně optimalizovat, abychom zjistili, který je pro vaše podnikání nejpřínosnější.
  4. Reklamě na sociálních sítích se věnujeme už od roku 2008 a reklamě na TikToku od jeho vzniku v roce 2016. Za tu dobu jsme realizovali stovky reklamních kampaní a nasbírali spoustu zkušeností. 

Jak probíhá PPC reklama na TikToku

  • Pomocí placených kampaní na TikToku oslovíme zákazníky z vaší cílové skupiny. TikTok má k dispozici pestrou paletu nástrojů, které nám pomohou dostat vaše reklamy k zákazníkům. 
  • TikTok má v ČR velice širokou uživatelskou základnu a počet jeho aktivních uživatelů neustále roste. Mezi těmito lidmi jsou vaši budoucí zákazníci. 
  • Reklamou na TikToku oslovíme uživatele ve všech fázích nákupního cyklu, od lidí, kteří zatím jen shánějí informace, až po ty, co již vědí, co chtějí a jsou odhodláni k nákupu. 
  • Kampaně na TikToku jsou velmi efektivní a nepříliš drahé. Vysoké efektivity dosahují zejména díky detailním statistikám, které umožnují kampaně optimalizovat. 

Jak postupujeme, aby se vám PPC reklama na TikToku vyplácela? 

1. Nejdříve důkladně analyzujeme váš produkt či službu, vaši cílovou skupinu a získáme informace o vaší konkurenci.   

2. Navrhneme strategii cílení na jednotlivé segmenty publika a způsoby komunikace s danou cílovou skupinou. 

3. Společně stanovíme hlavní cíle a klíčové metriky výkonu vaší PPC kampaně na TikToku. 

4. Jakmile kampaň nastavíme a spustíme, budeme ji průběžně optimalizovat, abychom ji vyladili na maximální výkon.  

Cena za nastavení PPC reklamy na TikToku se pohybuje v rozmezí 2 500 – 9 000 Kč bez DPH. 

Reklamu na TikToku poskytujeme v rámci celé ČR, osobně se můžeme sejít v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Liberci, Olomouci, Ústí nad Labem, Hradci Králové, Českých Budějovicích nebo Pardubicích.

Pro přesnou cenovou kalkulaci, prosím, využijte nezávaznou poptávku nebo volejte na 775 646 333.

Chci nezávazně poptat

Co o nás říkají naši zákazníci

Děkujeme Vám za příkladnou spolupráci, bezvadnou komunikaci a reálně dosažené výsledky, které předčily naše očekávání.

Dalibor Škrábek, Noe´s, s.r.o.
Nestlé Česko s.r.o.
Zobrazit více

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik