PPC reklama – jak na to?

PPC reklama je velmi oblíbeným marketingovým kanálem jak u velkých společností, tak u menších firem, které nemají dostatek financí a velkým společnostem v mnoha marketingových kanálech prakticky nemohou konkurovat. PPC reklama nabízí velmi přesné cílení, je možné ji okamžitě zapnout či vypnout a uživatelé okamžitě uvidí váš web ve výsledcích vyhledávání.

U nás v ČR jsou pro PPC kampaně nejčastěji využívány 3 systémy, a to Google Ads, Sklik a Facebook. Všechny tři systémy nabízí širokou škálu možností. V Googlu i Skliku je například možné nastavit kampaně ve vyhledávání, obsahové kampaně, nákupní kampaně atd. Na Facebooku není oproti Skliku a Googlu možné cílit na uživatele, kteří vyhledávají konkrétní klíčová slova, zato tato platforma nabízí velmi přesné cílení na základě zájmů, věku, pohlaví, vzdělání, nebo dokonce oboru zaměstnání, pokud tyto informace uživatelé vyplnili.

Jedním z nejvýkonnějších marketingových kanálů je PPC reklama. Jak na to? A jak vypadají PPC reklamy? Pokud vám chybí čas nebo dostatek zkušeností k efektivní správě PPC reklam, neváhejte nás kontaktovat. Náš tým PPC specialistů se již PPC kampaním věnuje od roku 2007. Používáme nejmodernější nástroje, neustále sledujeme novinky v oblasti PPC a víme, které postupy opravdu fungují.

 

Chci nezávazně poptat

PPF
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
PPC reklama – jak na to?

Proč pro PPC reklamu zvolit SEO Consult?

  1. Vaše PPC kampaně připravíme a spustíme během 5 pracovních dnů.
  2. PPC kampaně denně optimalizujeme a pravidelně zasíláme reporty s průběžnými výsledky.
  3. Provedeme veškerá propojení a potřebná nastavení tak, abychom mohli kampaně co nejlépe optimalizovat a dosáhnout co nejlepších výsledků.
  4. Rádi se vám postaráme o online marketing od A do Z. Kromě PPC kampaní umíme také e-mailing, tvorbu webu, PR, správu sociálních sítí, zbožáky a další.

Jak to probíhá

  • Než spustíme první kampaně, založíme vám reklamní účty, které budou patřit výhradně vám a ke kterým budete mít kdykoliv neomezený přístup.
  • Pokud již máte vlastní účet, zdarma pro vás zpracujeme PPC audit a identifikujeme případné nedostatky kampaní, které brání získání vyššího počtu konverzí.
  • U PPC kampaní neplatíte za zobrazení, ale až za proklik na reklamu.
  • Systémy pro PPC kampaně se neustále mění a nabízejí čím dál více možností. Neustále sledujeme novinky v oblasti PPC a ty, které u konkrétních klientů dávají smysl, přímo aplikujeme v kampaních.

Jak postupujeme při nastavení a správě PPC kampaní?

Než se pustíme do samotného nastavení PPC kampaní, připravíme vše potřebné. Pokud ještě nemáte vlastní PPC účet, pomůžeme vám s jeho založením. PPC účet bude patřit pouze vám a budete k němu mít kdykoliv přístup.

Provedeme také veškerá potřebná propojení a nastavení. Zkontrolujeme i nastavení Google Analytics. Díky tomuto nástroji budeme moci efektivně sledovat splnění cílů kampaní a získáme cenná data pro lepší optimalizaci.

Seznámíme se s vašimi produkty či službami a společně s vámi stanovíme cíle, kterých mají PPC kampaně dosahovat. Provedeme podrobnou analýzu klíčových slov a zvolíme relevantní klíčová slova, se kterými budeme pracovat v rámci PPC kampaní.

Napíšeme poutavé a relevantní inzertní texty, nastavíme PPC kampaně a na denní bázi se budeme věnovat optimalizaci s cílem snížit cenu za proklik a zvýšit počet konverzí.

Jedním z nejvýkonnějších marketingových kanálů je PPC reklama. Jak na to i jak vypadají PPC reklamy, které jsou skutečně efektivní, ví náš zkušený tým PPC specialistů. Přenechte správu vašich PPC kampaní nám a my se postaráme o to, aby váš web skutečně vydělával.

Ceník

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates Partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

Spolupracovat s firmou SEO consult se nám vyplatilo. Díky optimalizaci pro vyhledávače jsme získali spoustu nových zákazníků.

Petr Mašlej, imos-development.cz
IMOS development, a.s.
Zobrazit více

Investovali jsme do reklamy služeb na Facebook.com, kterou nám zajistila firma PPC Profits. Reklama zvedla návštěvnost profilu a stránek o 200% a znamenala pro náš profil zvednutí sledovanosti o cca 100%. Doporučujeme.

Zuzana Janove, Seesame
Dr. Oetker
Zobrazit více

Optimalizace pro vyhledávače od SEO consult  můžeme jen doporučit. Díky ní se naší firmě významně zvedl obrat.

Jaromír R. Stemberg, alfaucetni.cz
Alfa ucetni
Zobrazit více

Naprostá spokojenost s dodanými službami. S firmou SEO consult je příjemná, skvělá a rychlá spolupráce. Můžu každému jen doporučit.

Martin Lebeda, avitsmart.cz
AVITSmart
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
Ecomail
Mailchimp