Optimalizace pro vyhledávače

Optimalizace pro vyhledávače, SEO, Search Engine Optimisation. Říkejte tomu, jak chcete, tohle zvládáme na jedničku. Zkrátka a dobře, dostaneme vaše stránky do předních pozic vyhledávačů. Nikdo totiž nepoleze na 18. stránku výsledků v Googlu, aby vás tam našel. Díky tomu se můžete těšit na nové relevantní návštěvníky a zvýšení tržeb. Nabízíme SEO s prokazatelnými, dlouhodobými výsledky.

PPF
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
Optimalizace pro vyhledávače

Proč zvolit optimalizaci webu od SEO Consult

  1. Naši specialisté se této oblasti věnují již od roku 2008 a jejich znalosti a zkušenosti sahají i do dalších odvětví internetového marketingu. Dostane se vám tak komplexní služby.
  2. Kromě dlouholetých zkušeností a znalostí máme k dispozici také nejmodernější nástroje.
  3. Díky našemu zásahu se můžete těšit na zvýšení návštěvnosti – váš web bude totiž skutečně vidět.

Jak to probíhá

  • Naše SEO má dlouhodobý efekt.
  • Účinně cílíme na potenciální zákazníky.
  • Učiníme váš web přehlednějším a poutavějším.
  • Neustále monitorujeme aktuální stav.

Chci nezávazně poptat

Optimalizace webových stránek pro vyhledávače je proces, který se skládá z několika kroků, které společně tvoří efektivní strategii SEO: SEO audit, analýza klíčových slov, zpětné odkazy a následnou SEO správu. Postaráme se vám o všechny dílčí složky!

Analýza současného stavu – SEO audit

Hned na začátku si projdeme váš web, zhodnotíme jeho aktuální podobu a navrhneme vhodné úpravy. Zjistíme aktuální pozice vašich stránek v hlavních fulltextových vyhledávačích a poradíme vám, jak odstranit případné nedostatky v rámci SEO auditu.

Analýza klíčových slov

Znalost relevantních klíčových slov (analýza klíčových slov) je nezbytným předpokladem pro účinné cílení na zákazníky prostřednictvím webových vyhledávačů. Vytvoříme pro vás přehled vhodných klíčových slov, která následně použijeme při optimalizaci webu pro vyhledávače.

Účinný linkbuilding - SEO správa

Dostaneme váš web do povědomí internetových uživatelů a fulltextových vyhledávačů. Naším cílem je vytvářet pouze smysluplné zpětné odkazy, které k vám přivedou nové návštěvníky a současně vás dostanou na přední pozice výsledků Googlu nebo Seznamu.

Obsahová analýza webu

Otestujeme použitelnost webu z pohledu potenciálních návštěvníků a posoudíme účinnost textového obsahu. Případnými úpravami zajistíme, že se návštěvník bude na webových stránkách chovat přesně podle vašich představ.

Kolik stojí SEO

Cena za naše služby se odvíjí od míry konkurence ve vašem oboru podnikání a stavu vašeho webu. Účinná optimalizace pro vyhledávače vyžaduje spolupráci trvající alespoň 4 - 6 měsíců.

  • Pro malé eshopy a stránky s úzkým zaměřením 3 000 - 5 000 Kč bez DPH za měsíc.
  • Pro střední eshopy a stránky s širším zaměřením 5 000 - 8 000 Kč bez DPH za měsíc.
  • Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8 000 Kč bez DPH za měsíc.

Přesnou cenu vám sdělíme po provedení detailní analýzy. Pro její vypracování nám pošlete nezávaznou poptávku nebo volejte na číslo 775 646 333.

Přečtěte si úspěšné případové studie.

Chci nezávazně poptat

Co o nás říkají naši klienti?

S odvedenou optimalizací jsme byli velmi spokojeni. Díky SEO optimalizaci se zvýšily konverze o 47 % 

Kamil Ščerba, Hotel České Žleby
HotCZ, s.r.o.
Zobrazit více

Napište nám

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik