PPC specialista Praha

PPC kampaně bezesporu patří mezi nejvýkonnější online kanály. Jsou oblíbené nejen pro svou rozumnou cenu, díky které si je mohou dovolit i střední a menší firmy, ale také pro velmi přesnou měřitelnost efektivity jednotlivých reklam, sestav, klíčových slov, úspěšnosti prodeje konkrétních produktů, pro přesné cílení a maximální kontrolu nad rozpočtem jednotlivých kampaní.

Základem každé úspěšné PPC strategie je spolehlivý PPC specialista, který velmi dobře zná dané PPC systémy (u nás typicky Google Ads a Sklik), a který ví, jaké postupy a typy reklam jsou vhodné právě pro váš byznys.
Nemáte dostatek času či znalostí a zkušeností na nastavení a správu PPC kampaní? Vsaďte na naše PPC specialisty, kteří mají v oblasti PPC řadu let zkušeností. Naši PPC specialisté se seznámí s vaším oborem podnikání, společně s vámi pak stanovíme cíle, kterých bychom měli dosáhnout a zvolíme efektivní strategii i vhodné typy kampaní pro váš byznys.

Svěřte své PPC kampaně našim PPC specialistům v Praze, kteří vědí, jak vám efektivně zvýšit tržby a snížit náklady na reklamu. Nastavíme pro vás textové, produktové a obsahové kampaně, videokampaně a další.

PPF
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
PPC specialista Praha

Proč pro PPC kampaně zvolit SEO Consult?

  1. V případě, že již máte založené účty v jednotlivých systémech, ale se současnými kampaněmi nejste spokojeni, zdarma pro vás provedeme PPC audit. PPC účty vlastníte vy a máte k nim kdykoliv přístup.
  2. PPC kampaně pravidelně optimalizujeme – testujeme efektivitu jednotlivých klíčových slov, reklam, sestav, pracujeme se strategiemi nabídek, rozšířeními reklam atd.
  3. Každý náš PPC specialista se na PPC a výkonové kampaně zaměřuje již řadu let. Na vašich kampaních budou pracovat seniorní specialisté, kteří velmi dobře znají specifika jednotlivých PPC systémů.
  4. Rádi se vám postaráme nejen o PPC kampaně, ale také o SEO, tvorbu webu, PR, e-mailing, správu sociálních sítí, CRO, zbožové srovnávače atd.

Jak to probíhá

  • Vaše PPC reklamy spustíme do 5 pracovních dnů.
  • Společně s vámi stanovíme cíle, kterých bychom měli dosáhnout a zvolíme efektivní PPC strategii.
  • Víme, které postupy v PPC skutečně fungují, a neustále sledujeme nejnovější trendy.
  • Neplatíte za zobrazení reklamy, ale až za kliknutí.

Jak naši PPC specialisté postupují při nastavení a správě PPC kampaní?

Před samotným nastavením a správou kampaní se seznámíme s vaším oborem podnikání, pokud ještě nemáte, založíme vám PPC účty, které budou patřit výhradně vám. Pokud již vlastní PPC účty máte, rádi pro vás zpracujeme podrobný PPC audit a navrhneme efektivní strategii pro dosažení stanovených cílů.

V dalším kroku zpracujeme podrobnou analýzu klíčových slov a vytvoříme poutavé texty, které zaujmou vaše potenciální i stávající zákazníky. Inzertní texty s vámi samozřejmě budeme konzultovat.

Provedeme také veškerá potřebná propojení a nastavení systémů, abychom mohli kampaně co nejefektivněji sledovat a optimalizovat. Zkontrolujeme například nastavení Google Analytics, měření cílů, propojení s Google Ads, automatické tagování v Skliku atd.

Na denní bázi se pak věnujeme optimalizaci kampaní tak, abychom postupně dosahovali čím dál lepších výsledků.

Naši PPC specialisté v Praze se vám rádi postarají o PPC kampaně od A do Z. Svěřte své PPC kampaně nám a my uděláme maximum pro to, abychom dosáhli stanovených cílů za co nejnižší ceny.

Kolik stojí služby PPC specialisty v Praze od SEO Consult?

• Pro menší e-shopy a firmy: 2 500 – 4 000 Kč bez DPH.

• Pro webové stránky a e-shopy s větším rozsahem služeb a produktů: 4 000 – 10 000 Kč bez DPH.

Chci nezávazně poptat

Co o nás říkají klienti?

Investovali jsme do reklamy služeb na Facebook.com, kterou nám zajistila firma PPC Profits. Reklama zvedla návštěvnost profilu a stránek o 200% a znamenala pro náš profil zvednutí sledovanosti o cca 100%. Doporučujeme.

Zuzana Janove, Seesame
Dr. Oetker
Zobrazit více

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik