PPC specialista Praha

PPC kampaně bezesporu patří mezi nejvýkonnější online kanály. Jsou oblíbené nejen pro svou rozumnou cenu, díky které si je mohou dovolit i střední a menší firmy, ale také pro velmi přesnou měřitelnost efektivity jednotlivých reklam, sestav, klíčových slov, úspěšnosti prodeje konkrétních produktů, pro přesné cílení a maximální kontrolu nad rozpočtem jednotlivých kampaní.

Základem každé úspěšné PPC strategie je spolehlivý PPC specialista, který velmi dobře zná dané PPC systémy (u nás typicky Google Ads a Sklik), a který ví, jaké postupy a typy reklam jsou vhodné právě pro váš byznys.
Nemáte dostatek času či znalostí a zkušeností na nastavení a správu PPC kampaní? Vsaďte na naše PPC specialisty, kteří mají v oblasti PPC řadu let zkušeností. Naši PPC specialisté se seznámí s vaším oborem podnikání, společně s vámi pak stanovíme cíle, kterých bychom měli dosáhnout a zvolíme efektivní strategii i vhodné typy kampaní pro váš byznys.

Svěřte své PPC kampaně našim PPC specialistům v Praze, kteří vědí, jak vám efektivně zvýšit tržby a snížit náklady na reklamu. Nastavíme pro vás textové, produktové a obsahové kampaně, videokampaně a další.

Chci nezávazně poptat

PPF
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
PPC specialista Praha

Proč pro PPC kampaně zvolit SEO Consult?

  1. V případě, že již máte založené účty v jednotlivých systémech, ale se současnými kampaněmi nejste spokojeni, zdarma pro vás provedeme PPC audit. PPC účty vlastníte vy a máte k nim kdykoliv přístup.
  2. PPC kampaně pravidelně optimalizujeme – testujeme efektivitu jednotlivých klíčových slov, reklam, sestav, pracujeme se strategiemi nabídek, rozšířeními reklam atd.
  3. Každý náš PPC specialista se na PPC a výkonové kampaně zaměřuje již řadu let. Na vašich kampaních budou pracovat seniorní specialisté, kteří velmi dobře znají specifika jednotlivých PPC systémů.
  4. Rádi se vám postaráme nejen o PPC kampaně, ale také o SEO, tvorbu webu, PR, e-mailing, správu sociálních sítí, CRO, zbožové srovnávače atd.

Jak to probíhá

  • Vaše PPC reklamy spustíme do 5 pracovních dnů.
  • Společně s vámi stanovíme cíle, kterých bychom měli dosáhnout a zvolíme efektivní PPC strategii.
  • Víme, které postupy v PPC skutečně fungují, a neustále sledujeme nejnovější trendy.
  • Neplatíte za zobrazení reklamy, ale až za kliknutí.

Jak naši PPC specialisté postupují při nastavení a správě PPC kampaní?

Před samotným nastavením a správou kampaní se seznámíme s vaším oborem podnikání, pokud ještě nemáte, založíme vám PPC účty, které budou patřit výhradně vám. Pokud již vlastní PPC účty máte, rádi pro vás zpracujeme podrobný PPC audit a navrhneme efektivní strategii pro dosažení stanovených cílů.

V dalším kroku zpracujeme podrobnou analýzu klíčových slov a vytvoříme poutavé texty, které zaujmou vaše potenciální i stávající zákazníky. Inzertní texty s vámi samozřejmě budeme konzultovat.

Provedeme také veškerá potřebná propojení a nastavení systémů, abychom mohli kampaně co nejefektivněji sledovat a optimalizovat. Zkontrolujeme například nastavení Google Analytics, měření cílů, propojení s Google Ads, automatické tagování v Skliku atd.

Na denní bázi se pak věnujeme optimalizaci kampaní tak, abychom postupně dosahovali čím dál lepších výsledků.

Naši PPC specialisté v Praze se vám rádi postarají o PPC kampaně od A do Z. Svěřte své PPC kampaně nám a my uděláme maximum pro to, abychom dosáhli stanovených cílů za co nejnižší ceny.

Kolik stojí služby PPC specialisty v Praze od SEO Consult?

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

510 015 136

info@seoconsult.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates Partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

Investovali jsme do reklamy služeb na Facebook.com, kterou nám zajistila firma PPC Profits. Reklama zvedla návštěvnost profilu a stránek o 200% a znamenala pro náš profil zvednutí sledovanosti o cca 100%. Doporučujeme.

Zuzana Janove, Seesame
Dr. Oetker
Zobrazit více

Spolupráce s firmou SEO Consult je perfektní. Komunikace funguje skvěle, vše nám vždy vysvětlí, práce je odvedená včas a hlavně vidíme výsledky. Pokud se rozhodujete mezi více firmami, tak z vlastní zkušenosti můžu říci, že SEO Consult jsou nejlepší a také cena je příznivá.

Markéta Gojdová, JOYin, s.r.o.
Joyin s.r.o.
Zobrazit více

Během spolupráce se SEO consult se zvýšil počet zákazníků, kteří k nám přicházejí z PPC reklam na Google a Seznamu. Služby firmy SEO consult rozhodně doporučujeme.

Julia Burová, tekute-tapety.cz
Tekuté tapety
Zobrazit více

Naprostá spokojenost s dodanými službami. S firmou SEO consult je příjemná, skvělá a rychlá spolupráce. Můžu každému jen doporučit.

Martin Lebeda, avitsmart.cz
AVITSmart
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
Ecomail
Mailchimp