PPC specialista Brno

PPC kampaně jsou jedním z nejvýkonnějších online kanálů, který si navíc mohou dovolit nejen velké, ale i střední a malé firmy. Je pouze na vás, kolik budete v PPC systémech utrácet. Díky PPC kampaním také snadno oslovíte zákazníky ve všech fázích nákupního cyklu. Jsou velmi dobře měřitelné a dávají nám širokou škálu možností optimalizace.

Náš PPC specialista v Brně se postará o vaše kampaně od A do Z, ať už budete chtít oslovit uživatele, kteří se nacházejí v úzkém geografickém okruhu, nebo tisíce kilometrů od vás.

Naši PPC specialisté velmi dobře znají specifika jednotlivých PPC systémů (u nás typicky Google Ads a Sklik), a vědí, jaké postupy a typy reklam jsou vhodné právě pro váš byznys.

Svěřte své PPC kampaně našim PPC specialistům v Brně, kteří vědí, jak vám efektivně zvýšit tržby a snížit náklady na reklamu. Rádi se postaráme o vaše PPC kampaně od A do Z. Nastavíme pro vás textové, produktové a obsahové kampaně, videokampaně, remarketing a další.

 

PPF
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
PPC specialista Brno

Proč pro PPC kampaně zvolit SEO Consult?

  1. V případě, že již máte založené účty v jednotlivých PPC systémech, ale nejste spokojeni s výsledky kampaní, které v daných systémech běží, rádi pro vás zdarma zpracujeme PPC audit a navrhneme efektivní strategii s ohledem na stanovené cíle.
  2. Pokud ještě vlastní účet nemáte, založíme vám ho. PPC účet bude patřit pouze vám a budete k němu mít přístup kdykoliv.
  3. PPC kampaně pravidelně optimalizujeme a testujeme. Pravidelně vám budeme zasílat reporty s výsledky našich prací.
  4. Rádi se vám postaráme nejen o PPC kampaně, ale také o SEO, tvorbu webu, PR, e-mailing, správu sociálních sítí, CRO, zbožové srovnávače atd.

Jak to probíhá

  • Vaše PPC reklamy připravíme a spustíme do 5 pracovních dnů.
  • Zvolíme vhodnou strategii a typy reklam, které jsou vhodné pro dosažení vašich cílů.
  • Neustále sledujeme nejnovější trendy a používáme nejmodernější nástroje.
  • Neplatíte za zobrazení reklamy, platíte až ve chvíli, kdy potenciální zákazník na reklamu klikne.

Jak naši PPC specialisté postupují při nastavení a správě PPC kampaní?

Než se pustíme do nastavení a správy vašich PPC kampaní, naši specialisté vám založí účty v PPC systémech, které budeme pro reklamu používat. Tyto účty budou patřit výhradně vám a budete k nim mít kdykoliv neomezený přístup.

Pokud již vlastní PPC účty máte, ale s reklamami, které v nich běží, nejste zcela spokojeni, zdarma pro vás zpracujeme PPC audit a navrhneme efektivní řešení, které povede k dosažení vašich cílů.

Provedeme také veškerá důležitá nastavení, jako například propojení Google Analytics s Google Ads, kontrolu nastavení měření elektronického obchodu v Google Analytics, vyloučení platebních bran z odkazujících zdrojů, případné propojení s kanálem YouTube, zapnutí automatického tagování v Skliku, nastavení konverzí atd.

V dalším kroku zpracujeme podrobnou analýzu klíčových slov, která nám pomůže zvolit vhodná klíčová slova pro co nejrelevantnější cílení textových inzerátů. Vytvoříme také poutavé texty, které zaujmou vaše potenciální i stávající zákazníky. Inzertní texty s vámi samozřejmě budeme konzultovat.

Na denní bázi se pak věnujeme optimalizaci kampaní tak, abychom postupně dosahovali čím dál lepších výsledků za co nejnižší ceny.

Nemáte dostatek času na nastavení a správu vlastních PPC kampaní? Náš PPC specialista v Brně se postará o vaše kampaně od A do Z.

Kolik stojí služby PPC specialisty v Brně od SEO Consult?

Pro menší e-shopy a firmy: 2 500 – 4 000 Kč bez DPH.

Pro webové stránky a e-shopy s větším rozsahem služeb a produktů: 4 000 – 10 000 Kč bez DPH.

Chci nezávazně poptat

Co o nás říkají klienti?

Zpracování SEO a PPC reklamy od firmy SEO consult pro nás znamenalo nejen více návštěvníků, ale také rostoucí tržby.

Martin Šumník, Okna Triogas s.r.o.
Okna Triogas s.r.o.
Zobrazit více

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik