Facebook správa

Objevte kouzlo této sociální sítě a využijte jejích výhod pro vaši firmu. Již více než polovina české populace má profil na Facebooku. Buďte pomocí Facebooku blíže svým zákazníkům, informujte je o vašich eventech, novinkách, nebo s nimi přímo komunikujte a buďte jim jednoduše blíž.

Chcete-li být blíže svým zákazníkům, jsou právě sociální sítě ideálním řešením. A Facebook stále patří mezi největší z nich. Vytváření firemních stránek na Facebooku i jejich správě se náš tým věnuje již řadu let. Pomůžeme vám spravovat váš firemní Facebook profil na profesionální úrovni.

PPF
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
Facebook správa

Proč zvolit pro Facebook správu SEO Consult?

  1. Naši odborníci mají se správou firemních profilů na Facebooku řadu let zkušeností.
  2. Pomocí Facebooku můžete snadno a rychle poskytovat zákaznický servis za minimum nákladů.
  3. O všem, co děláme, vás budeme pravidelně informovat.
  4. Neustále monitorujeme aktuální stav a věnujeme se optimalizaci.

Jak to probíhá

  • Získáte další prodejní kanál.
  • Díky Facebooku budete moci být v těsném kontaktu s vašimi zákazníky.
  • Rádi pro vás napíšeme poutavé texty, které zaujmou vaši cílovou skupinu.
  • Díky neustálému měření dat budete mít přehled, co vaše uživatele skutečně zajímá.

Jak bude probíhat správa Facebooku pod vedením specialistů ze SEO Consult?

Je důležité být tam, kde jsou vaši zákazníci. A právě Facebook je stále nejrozšířenější sociální sítí nejen v ČR, ale i ve světě.

• V první řadě s vámi probereme vaše očekávání, společně stanovíme cíle a seznámíme se s vaším oborem. Poté pro vás vytvoříme novou firemní stránku na Facebooku nebo převezmeme tu stávající.

• V případě, že již svou firemní stránku na Facebooku máte založenou, provedeme její základní analýzu a navrhneme případná zlepšení.

• Zanalyzujeme také vaši konkurenci a zjistíme její slabé i silné stránky.

• Dalším nezbytným krokem je vytvoření efektivní strategie a obsahového plánu. Vytvoříme pro vás atraktivní příspěvky, kterými oslovíme správné publikum. Vybrané příspěvky zpropagujeme tak, aby je viděla širší skupina relevantních uživatelů, která se zajímá o podobné produkty či služby.

Zajistíme pro vás pravidelnou publikaci příspěvků a budeme neustále monitorovat jejich úspěšnost.

• Přivedeme na vaše stránky relevantní fanoušky, které bude váš obsah zajímat.

Budeme vám pravidelně zasílat detailní zprávy o úspěšnosti jednotlivých příspěvků i propagovaných reklam, takže budete neustále v obraze.

Firemní stránka na Facebooku bude samozřejmě patřit vám a budete k ní mít neomezený přístup.

• Správu firemního profilu na Facebooku poskytujeme jak malým, tak středním i větším firmám.

 

Proč by měla být správa Facebooku součástí vaší marketingové strategie?

Díky Facebooku získáte další prodejní kanál. Navíc i placené příspěvky na Facebooku vypadají prakticky stejně, jako klasické organické příspěvky. V případě, že tedy budete své příspěvky propagovat, nejedná se o rušivou reklamu. Propagované příspěvky zkrátka snadno zapadnou mezi ostatní obsah.

Pokud se k Facebooku přistupuje správně a firemní stránce je věnována dostatečná pozornost, v blízké době se investice do této sociální sítě projeví na počtu poptávek.

Investujete pravidelně do PPC reklamy v Google Ads nebo na Skliku? Pak vám doporučujeme zvážit i placené kampaně na Facebooku. V rámci PPC kampaní na Facebooku můžete velmi přesně oslovit publikum dle zájmů, demografických i geografických údajů, ale také dle úrovně vzdělání nebo konkrétního zaměstnání. Velkou výhodou je také možnost zpětného oslovení uživatelů, kteří navštívili váš web nebo reagovali na příspěvky na vašem profilu.

Nemáte s Facebookem zkušenosti a nevíte, jak na to? Nebo nemáte dostatek času, abyste se mohli vašemu firemnímu profilu dostatečně věnovat? Svěřte Facebook správu našemu týmu odborníků, který se postará o dosažení stanovených cílů.

 

Chci nezávazně poptat

Co o nás říkají klienti?

Na spolupráci se SEO consult se nám líbila zejména rychlá komunikace, dodržování termínů a výborné výsledky.

Poradenské centrum Alfons
Poradenské centrum Alfons
Zobrazit více

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik