SEO konzultant/ka pro digitální agenturu

Máme příjemný tým lidí, spoustu zajímavých projektů, žádné píchačky, dobré finanční ohodnocení. Jediné, co nyní potřebujeme, je další SEO konzultant/ka– někdo, kdo se bude starat o SEO pro vybrané klienty naší digitální agentury a kdo nebude váhat pracovat na různých projektech. Budeš to Ty?

Co bys o nás měl/a vědět:

Jsme digitální agentura, která se od roku 2008 specializuje na SEO a tvorbu a správu PPC reklamy. Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme zdokonalili efektivní e-mailový marketing a nabízíme našim klientům komplexní služby, které zahrnují podrobný audit, nastavení, správu vyhledávačů a optimalizaci konverzního poměru webových stránek. Zabýváme se také tvorbou webových stránek včetně obsahu a hravě zvládneme i zahraniční online marketing. Náš tým se skládá ze zkušených odborníků na online marketing – PPC konzultantů, CRO/UX konzultantů, PR manažerů, konzultantů sociálních médií, e-mailových specialistů, SEO konzultantů, tvůrců odkazů a copywriterů.

Naším hlavním cílem je zvýšit zisky našich klientů. Proto neprovádíme složité a zbytečně drahé analýzy, ale zaměřujeme se na skutečné obchodní výsledky. Vytváříme strategie, které fungují, a dáváme našim klientům to nejlepší. To je také důvod, proč se na nás obracejí všechny druhy internetových obchodů a firem, od malých a začínajících až po zavedené společnosti. Pokud se k nám připojíš, najdeš mezi klienty společnosti jako Nestlé, VUT, Dr. Oetker, PPF, Adidas, Skřivánek a další.

Co Tě čeká?

 • Kompletní tvorba SEO strategie pro širokou škálu klientů – takže se rozhodně nebuš nudit.
 • Každodenní analýzou klíčových slov si procvičíš svoje mozkové závity.
 • Čekají Tě i SEO audity, které nám umožňují doporučit nejlepší řešení pro potřeby našich klientů.
 • Své zkušenosti a kreativitu uplatníš při navrhování on-page faktorů.
 • Pověříme Tě také komplexním budováním odkazového profilu, včetně přípravy strategie.
 • Svěříme Ti i obsahový marketing, pro který budeš nejen připravovat strategie, ale také je realizovat.

Co od Tebe očekáváme?

 • Našim klientům chceme nabízet jen ty nejlepší služby, a proto hledáme toho nejlepšího kolegu/kolegyni. Víme, že nikdo není dokonalý, takže nehledáme supermana, ale potřebujeme, abys měl/a alespoň jeden rok zkušeností v SEO.
 • U nás jsme zvyklí vzájemně si důvěřovat, ale ne nadarmo se říká "důvěřuj, ale prověřuj". Proto Tě musíme požádat, abys prokázal/a výsledky své dosavadní práce.
 • Očekáváme také, že budeš samostatný/á, houževnatý/á a odhodlaný/á – pro úspěch našeho klienta uděláme cokoli.
 • Neměl by Ti chybět týmový duch a nadšení pro práci. Chceme, aby ses připojil/a k našemu týmu a spolupracoval/a s námi na dosahování vynikajících výsledků a spokojenosti zákazníků.
 • A samozřejmě počítáme s tím, že budeš dodržovat termíny a budeš ochoten/ochotná pracovat.

Co Ti můžeme nabídnout za dobře odvedenou práci?

 • Kromě zajímavých zkušeností se zajímavými klienty nabízíme i zajímavé finanční ohodnocení na základě Tvých zkušeností.
 • Nepoužíváme žádné píchačky a nikdo po Tobě nebude chtít, abys byl/a na místě ve správný čas. Svou pracovní dobu si můžeš přizpůsobit svému vlastnímu rozvrhu.
 • Poskytneme Ti vynikající zázemí pro práci. Budeš pracovat s nejnovějšími nástroji a aplikacemi.
 • Zajistíme Ti také pravidelná školení, aby ses mohl/a dále rozvíjet a prohlubovat své znalosti jako SEO konzultant/ka.
 • Za kvalitní výsledky nabízíme i další bonusy, o kterých Ti rádi povíme na osobní schůzce.

Kdy můžeš začít?

Nastoupit můžeš klidně hned zítra, ale pokud máš nějaké závazky, v případě potřeby na Tebe klidně počkáme. Vše závisí na dohodě.

Pokud jsi dočetl/a až sem a myslíš si, že jsi ten pravý člověk, který se může stát dalším členem našeho úžasného týmu jako SEO konzultant/ka, zavolej nám na číslo 775 646 333 nebo nám prosím pošli svůj životopis na adresu info@seoconsult.cz a nezapomeň v něm popsat projekty, na kterých jsi v minulosti pracoval/a (stručný popis, cíle, výsledky) – bez těchto informací Tě bohužel nemůžeme do výběrového řízení zařadit.

 

Všechny pracovní pozice

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
Ecomail
Mailchimp