Projektový/á manažer/ka pro digitální agenturu

Chceš pracovat v online marketingu, kde budeš obklopen/a profesionály ve svém oboru? Znáš význam pojmů jako SEO, PPC, CRO, e-mail marketing nebo vyhledávač zboží, aniž by ses musel/a ptát Wikipedie? Chceš se v těchto oblastech ještě zdokonalit? Líbí se Ti vidina práce s nejmodernějšími nástroji, možnost co nejlépe řídit svůj čas a zapojit se do zajímavých klientských projektů? Pak nás neváhej kontaktovat – možná máme volné místo právě pro Tebe.

Něco o nás

V oblasti online marketingu působíme od roku 2008 a po letech zkušeností se dá směle říci, že jsme odborníci na slovo vzatí. Nevěnujeme se pouze SEO a PPC, ale nabízíme také celou řadu online marketingových služeb, které zahrnují audit, budování a správu značkových vyhledávačů, optimalizaci webových stránek/e-shopů pro konverze nebo tvorbu webových stránek včetně obsahu. Zvládáme také mezinárodní online marketing. Náš skutečně profesionální tým se skládá z PPC konzultantů, CRO/UX konzultantů, PR konzultantů, konzultantů sociálních médií, e-mailových specialistů, SEO konzultantů, tvůrců odkazů a copywriterů.

Naším hlavním zaměřením je zvýšit zisky našich klientů. Zapomeň tedy na složité a předražené analýzy – naším cílem jsou skutečné obchodní výsledky. Vytváříme efektivní strategie a děláme pro naše klienty maximum. Proto se na nás obracejí e-shopy a firmy všeho druhu, od malých a začínajících až po známé giganty. Pokud se k nám přidáš, čekají na tebe klienti z firem jako Nestlé, VUT, Dr. Oetker, PPF, Adidas nebo Skřivánek.

Co Tě čeká pokud se rozhodneš přidat se k nám ?

 • Tvoje každodenní práce bude zahrnovat přípravu a realizaci návrhů pro nové zákazníky.
 • Budeš se také starat o naše stávající místní i mezinárodní klienty a pomáhat jim rozvíjet jejich podnikání. Budeš připravovat strategické návrhy pro rozvoj jejich podnikání.
 • Čeká Tě aktivní komunikace se všemi klienty, posílání zpráv a informování o průběhu jejich projektů.
 • Pověříme Tě vedením týmu konzultantů, kterým zároveň budeš dobrým partnerem, na kterého se mohou kdykoli obrátit.
 • Budeš kontaktní osobou v případě problémů s termíny a kvalitou práce – našim klientům nabízíme jen to nejlepší a Ty bys to měl/a zajistit.

Co od Tebe čekáme?

 • Hledáme lidi, pro které je online marketing víc než jen definice, kterou najdeš na Wikipedii. Abys u nás mohl/a pracovat, musíš mít alespoň 1 rok zkušeností z reklamní nebo digitální agentury.
 • Musíš se orientovat v různých oblastech online marketingu (SEO, PPC, sociální média, e-mail, vyhledávače zboží), protože přesně těmito obory se zabýváme.
 • Bohužel nemáme čas ani prostor držet Tě za ruku a tlačit Tě do každé akce. Nezbytnou podmínkou je proto samostatnost, odolnost a motivace.
 • Potřebujeme také, aby ses nebál/a komunikovat, ať už osobně, nebo po telefonu. Musíš mít také alespoň úroveň B1 v angličtině.
 • Očekáváme, že jako manažer/ka budeš brát svou práci vážně a budeš vystupovat jako skutečný profesionál.
 • Nesmí Ti chybět týmový duch a nadšení pro práci. S ostatními členy týmu musíš vycházet co nejlépe. V naší společnosti jsou všichni na jedné lodi, která směřuje k jedinému cíli, kterým je dosažení výsledků a spokojenosti zákazníků.
 • Je samozřejmé, že od Tebe očekáváme dodržování termínů.

Co Ti za Tvou práci nabídneme?

 • Kromě zajímavé práce se zajímavými klienty nabízíme také nadstandardní finanční ohodnocení na základě Tvých zkušeností.
 • Píchačky u nás neznáme – nikdo po Tobě nebude chtít, aby ses dostavil/a v přesný čas. Svou pracovní dobu si můžeš rozvrhnout, jak budeš chtít.
 • Poskytneme Ti dobré pracovní zázemí. Budeš pracovat s nejnovějšími nástroji a aplikacemi – dáme Ti také mobil a notebook.
 • U nás můžeš své znalosti dále rozvíjet, zajistíme Ti pravidelná školení, abys mohl/a dále prohlubovat své vědomosti.
 • Nabízíme Ti také možnost příležitostně pracovat z domova. A pokud se nebudeš cítit dobře, nemusíš hned odjíždět k lékaři – u nás máš nárok na zdravotní volno.
 • Za dobře odvedenou práci pro Tebe máme další bonusy, o kterých Ti rádi povíme osobně.

Kdy budeš moci obsadit uvolněné místo?

Dveře jsou pro Tebe otevřené ihned, ale chápeme, že ne vždy je možné nastoupit okamžitě. Pokud o práci u nás máš zájem, rádi počkáme.

Pokud Tě naše nabídka zaujala, neváhej nám dát vědět. Zavolej nám na telefonní číslo 775 646 333 nebo nám o sobě pošli pár slov na e-mail info@seoconsult.cz – ideálně připoj i svůj životopis a popiš své dosavadní zkušenosti. Budeme se na Tebe těšit!

Všechny pracovní pozice

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
Ecomail
Mailchimp