Konzultant/ka sociálních médií

Pro digitální agenturu SEO consult hledáme konzultanta/ku sociálních médií – možná právě Tebe?

Považuješ se za profesionála/profesionálku v oblasti sociálních médií? Víš, jak je spravovat kampaně a jak měřit jejich úspěšnost, umíš vytvářet dlouhodobé sociální strategie a chtěl/a bys své dovednosti uplatnit v rostoucí digitální agentuře s jedinečnou firemní kulturou, skvělými kolegy a spoustou výhod? Pak nám dej vědět – možná hledáme právě Tebe

Díky našim dlouholetým zkušenostem máme ve svém portfoliu řadu významných klientů a stále přibývají noví. Proto hledáme do našeho týmu nového člena, který by pod svá křídla převzal všechna sociální média. Mohl/a bys to být právě Ty!

Výhody této pozice

Jako konzultant sociálních médií budeš mít spoustu příležitostí ukázat svou kreativitu a pracovat s mnoha velkými i malými klienty. Budeš mít klíčovou roli při rozhodování o správě sociálních médií, o reklamních kampaních a jejich optimalizaci. Staneš po boku týmu skvělých kolegů a budeš pracovat v moderní kanceláři (po domluvě můžeš zůstat doma, pokud Ti bude home office lépe vyhovovat). Dáme Ti k dispozici moderní pracovní nástroje a jako bonus i zajímavé finanční ohodnocení (od 33 000 do 45 000 korun) v závislosti na Tvých zkušenostech. Můžeš očekávat také mnoho dalších výhod.

 • Pracovní dobu si můžeš flexibilně přizpůsobit svým potřebám.
 • Můžeš se rozhodnout, zdali budeš pracovat v naší moderní kanceláři v Brně-Králově Poli, kam se snadno dostaneš autem nebo veřejnou dopravou, nebo zda raději zůstaneš doma či v kavárně.
 • K dispozici budeš mít nejen mobilní telefon a notebook, ale také nejmodernější nástroje a aplikace, které Ti budou při Tvých aktivitách velmi nápomocné.
 • Poskytneme Ti také pravidelná školení, aby ses mohl/a dále rozvíjet a prohlubovat své znalosti.
 • Pokud se nebudeš cítit dobře, není třeba hned uhánět k lékaři – můžeš využít zdravotní volno.
 • Máme pro Tebe i další bonusy, které můžeme probrat osobně, pokud budeš mít o pozici zájem.
 • Můžeš se také těšit na skvělý tým, všichni jsme totiž na jedné lodi, takže vzájemná podpora a spolupráce je samozřejmostí.

Něco o nás

V oblasti online marketingu působíme již od roku 2008 a během těchto let jsme nashromáždili spoustu zkušeností, které z nás dělají skutečné odborníky. Pro naše zákazníky zajišťujeme nejen SEO a PPC, ale nabízíme také celou škálu online marketingových služeb, které zahrnují audity, zbožové vyhledávače, optimalizaci webových stránek či online obchodů pro získání maximální konverze, popřípadě i tvorbu webových stránek a zajištění jejich obsahu. Věnujeme se také mezinárodnímu online marketingu. Náš tým na slovo vzatých profesionálů a profesionálek zahrnuje PPC konzultanty, CRO/UX konzultanty, PR manažery, konzultanty sociálních médií, e-mailové specialisty, SEO konzultanty, tvůrce odkazů i copywritery.

Naším hlavním zaměřením je zvýšit zisky našich klientů. Nesnažíme se proto tvořit pouze složité a předražené analýzy - naším cílem jsou skutečné, hmatatelné obchodní výsledky, které zákazníci poznají na výši svého zisku. Vytváříme efektivní marketingové strategie a děláme pro naše zákazníky maximum. To je také jeden z hlavních důvodů, proč se na nás obracejí e-shopy a firmy všeho druhu, od malých a začínajících podniků až po velké a slavné firmy. Pokud se k nám přidáš, čekají na Tebe klienti z firem jako Nestlé, VUT, Dr. Oetker, PPF, Adidas či Skřivánek.

Co bude Tvou pracovní náplní?

 • Tvá každodenní práce bude zahrnovat komunikaci s klienty a vytváření obsahu pro jejich sociální média.
 • Budeš pravidelně kontrolovat profily klientů na sociálních sítích a spravovat je podle stanovených požadavků.
 • Převezmeš zodpovědnost za návrh strategie obsahu a jeho prezentaci na sociálních sítích.
 • V rámci své každodenní práce budeš spolupracovat s grafikem na tvorbě atraktivního obsahu.
 • Budeš také analyzovat chování lidí na sociálních sítích a doporučovat změny.
 • Tvým úkolem bude také podílet se na dalších činnostech a akcích souvisejících s digitálním prostředím.
 • Budeš kontaktní osobou, která dohlíží nejen na kvalitu práce, ale také na úspěšnost marketingu všech našich klientů na sociálních sítích.

Co od Tebe očekáváme?

 • Hledáme někoho, kdo má na víc než publikování příspěvků na Facebooku. Hledáme někoho, kdo se sociálními médii živí. Potřebujeme, abys nám ukázal/a, že víš, o čem tato pozice je, a že se ve světě sociálních médií umíš pohybovat jako ryba ve vodě.
 • Požadujeme, abys byl/a co nejsamostatnější, vytrvalý/á a zvládal/a pracovat pod tlakem.
 • Potřebujeme také, aby Ti nedělalo problém komunikovat, ať už osobně, nebo po telefonu. Jelikož máme i zahraniční klientelu, potřebujeme, abys měl/a znalost angličtiny alespoň na úrovni B1.
 • Očekáváme také, že svou práci konzultanta/ky budeš brát skutečně vážně a budeš se chovat jako opravdový profesionál/ka.
 • Neměl by Ti chybět ani týmový duch a pracovitost. Pokud je to možné, měl/a bys být komunikativní a s ostatními členy týmu dobře vycházet. V naší společnosti všichni táhneme za jeden provaz a naším jediným cílem je dosahovat dokonalých výsledků a spokojenosti zákazníků.
 • Samozřejmě počítáme s tím, že Ti není cizí dodržování termínů.

Kdy můžeš nastoupit?

Dveře jsou pro Tebe stále otevřené, ale chápeme, že ne vždy je možné takový krok provést ze dne na den. Takže se neboj: pokud máš o práci u nás zájem, počkáme na Tebe.

Pokud se Ti náš přístup líbí a myslíš, že bys mohl/a být pro náš tým přínosem, dej nám vědět. Zavolej nám na číslo 775 646 333 nebo pošli pár slov o sobě na adresu info@seoconsult.cz - nejlépe spolu s životopisem a popisem svých zkušeností. Těšíme se na Tvou odpověď.

 

 

Všechny pracovní pozice

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
Ecomail
Mailchimp