Optimalizace pro vyhledávače Brno

Již řadu let poskytujeme komplexní služby SEO, díky kterým pomáháme našim zákazníkům zviditelnit webové stránky ve výsledcích vyhledávání. Díky SEO bude váš web lépe dohledatelný a zvýší se tak vaše tržby.

Česky
Naše SEO má prokazatelné výsledky.
Umíme účinně cílit na zákazníky v Brně.
Máme bohaté zkušenosti s lokálním SEO.
Naše SEO má dlouhodobý efekt.

Máte zájem o SEO v Brně? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč zvolit pro SEO v Brně SEO Consult?
K optimalizaci pro vyhledávače využíváme nejmodernější nástroje.
Víme, které postupy opravdu fungují.
Neustále monitorujeme aktuální stav a zasíláme průběžné reporty.
Detailně známe lokální trh.

Optimalizace pro vyhledávače cílená na Brno se skládá z několika základních kroků, které zahrnují analýzu současného stavu, analýzu klíčových slov, linkbuilding a obsahovou analýzu webu.

Analýza současného stavu

Než se pustíme do samotné optimalizace vašeho webu, zhodnotíme jeho aktuální stav a zjistíme, jak si stojí ve výsledcích vyhledávání na související klíčová slova.

Analýza klíčových slov

Součástí SEO s cílením na Brno je také podrobná analýza klíčových slov, která je nezbytným předpokladem pro účinné cílení na zákazníky v zadané lokalitě. Navrhneme nejvhodnější klíčová slova, na která budeme váš web dále optimalizovat.

Linkbuilding

V rámci budování odkazů pak zajistíme pouze kvalitní a relevantní zpětné odkazy, které vašemu webu opravdu přinesou užitek.

Obsahová analýza webu a SEO správa

Posoudíme také účinnost samotného obsahu webu, jeho uživatelskou přívětivost a použitelnost a zajistíme případné úpravy tak, aby byl váš web atraktivnější jak pro uživatele, tak pro vyhledávače. Pravidelně budeme monitorovat průběžné výsledky, na jejichž základě budeme web dále optimalizovat.

Kolik vás bude SEO cílené na Brno stát?

Pro účinnou optimalizaci doporučujeme spolupráci v minimální délce 4 až 6 měsíců. Cena za SEO služby cílené na Brno se odvíjí od aktuálního stavu webu i velikosti konkurence v daném oboru podnikání.

Pro malé eshopy a stránky s úzkým zaměřením 3 000 - 5 000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro střední eshopy a stránky s širším zaměřením 5 000 - 8 000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8 000 Kč bez DPH za měsíc.

Služby SEO poskytujeme také pro Prahu, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice a Ostravu.

Vyjádření klientů

S firmou se mi velmi dobře spolupracovalo, ochota, poradenství a vstřícnost k zákazníkovi byly na velmi dobré úrovni, taktéž okamžité řešení problémů. Profesionální přístup. Velmi rád zase v budoucnu využiji. Ať se daří.
Jindřich Staveník, Sunpro, http://sunpro.cz
S firmou mám výbornou zkušenost. Mohu doporučit.
Pavel Dvořák, Tourist Point, http://touristpoint.cz/
Musím velice vyzdvihnout poradenství od SEO Consult, neboť mi hodně pomohl a poradil s e-shopem. Pokud budete hledat někoho na SEO i, tak jeho společnost mohu jenom doporučit. Škoda, že takových lidí není více. Děkuji moc.
Miroslav Harapes, Harapes.cz, http://www.harapes.cz/
Chtěl bych poděkovat firmě Seo Consult, se kterou jsem spolupracoval na SEO i naší webové prezentace. Výsledky jsou prokazatelné a já mohu tuto společnost vřele doporučit. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat
Filip Zielinský, www.3mont.cz, http://3mont.cz/
Se společností SEO Consult spolupracujeme od roku 2016 na optimalizaci našich webových stránek a zlepšení pozic v rámci webových vyhledávačů. Po několika týdnech jsme zaznamenali positivní posun, který se s přibývajícím časem dále zlepšuje. Spolupráci s touto firmou můžeme s čistým svědomím doporučit i dalším společnostem.
Marek Midonski, MITKO s.r.o., http://www.mitkoforevents.cz/
Profesionálně odvedená práce od SEO Consult nám přinesla mnoho nových zákazníků. SEO Consult doporučujeme jako agenturu, která vám díky optimalizaci pro vyhledávače zvýší tržby!
Ing. Aziz Subhan, BUCHARA s.r.o., http://www.buchara.cz/