Jak na SEO analýzu webu?

Přejete si, aby se váš web umisťoval na předních pozicích ve výsledcích vyhledávání? Uvítali byste, kdyby váš web navštěvovali relevantní uživatelé, kteří se opravdu zajímají o vaše produkty či služby? Pak je pro vás SEO webu klíčovou záležitostí. Než se však pustíte do samotné optimalizace pro vyhledavače, doporučujeme provést SEO audit neboli analýzu, která vám pomůže odhalit případné nedostatky bránící k lepšímu umístění vašeho webu ve vyhledávání. Jak na SEO analýzu? Na co byste se při analýze měli zaměřit?

Faktorů, které ovlivňují výsledky ve vyhledávání, je celá řada. Naši SEO konzultanti vám rádi pomohou zjistit případné nedostatky na vašem webu. Náš tým má řadu let zkušeností a ví, jak dělat SEO analýzu webu. Svěřte své SEO nám a buďte ve výsledcích vyhledávání skutečně vidět.

Chci nezávazně poptat

PPF
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
Jak na SEO analýzu webu?

Jak na SEO analýzu webu? Se SEO Consult

  1. SEO chápeme jako součást marketingového mixu a rádi se vám postaráme i o tvorbu webu, PPC reklamy, sociální sítě a další.
  2. Pomůžeme vám s dílčími problémy nebo pro vás zajistíme správu SEO od A do Z.
  3. Zjistíme, jak si váš web aktuálně vede ve výsledcích vyhledávání při zadání konkrétních klíčových slov, která souvisí s vaším byznysem.
  4. Jednotlivé body analýzy s vámi projdeme a vysvětlíme vám, proč jsou námi navržené úpravy důležité.

Jak to probíhá

  • pracujeme pro vás podrobnou SEO analýzu webu a navrhneme efektivní strategii, která vám pomůže dostat vaše stránky na vyšší pozice ve vyhledávání.
  • Pracujeme pouze s nejmodernějšími nástroji a víme, jaké postupy opravdu fungují.
  • Zaměříme se na technickou i obsahovou stránku vašeho webu.
  • Náš tým se optimalizaci webu pro vyhledavače věnuje již řadu let.

Jak na SEO analýzu webu?

Náš tým zkušených specialistů ví, jak dělat SEO analýzu webu tak, aby z výstupů bylo možné navrhnout efektivní strategii, která povede k lepším výsledkům ve vyhledávání.

V první řadě se společně podíváme na cíle vašeho webu a stanovíme cílovou skupinu, na kterou by měl daný web cílit. Stanovíme také klíčová slova, na která by se měl váš web zobrazovat ve výsledcích vyhledávání. Zaměříme se jak na technickou, tak na obsahovou stránku vašeho webu.

Velmi důležitá je při SEO analýze webu homepage, ze které uživateli musí být jasné, jakou oblastí se váš web zabývá, jaké informace zde získá a jakou akci může v rámci webu provést.

Dále prověříme, jak je váš web čitelný nejen pro uživatele, ale také pro vyhledavače. Pokud není váš web viditelný pro vyhledávací roboty, nebude se zobrazovat ve výsledcích vyhledávání. Obsah pro uživatele by měl být jasně strukturovaný, doporučujeme používat nadpisy, tučné písmo u důležitých slov či vět atd. Zhodnotíme také efektivitu vašeho obsahu. Zejména v posledních letech se totiž Google čím dál více zaměřuje na kvalitu obsahu a jeho cílem je poskytovat uživatelům kvalitní a relevantní informace.

Nahlédneme také do Google Analytics a podíváme se, jak je na tom váš web s návštěvností z jednotlivých zdrojů, jaká je míra okamžitého opuštění, kolik průměrně času uživatelé tráví na vašem webu, zda máte v Google Analytics nastavené cíle atd. Podíváme se také na to, odkud uživatelé odcházejí.

Prověříme, že se váš web zobrazuje správně na mobilních zařízeních, a zhodnotíme rychlost načítání stránek. Zaměříme se na širokou škálu různých technických faktorů, které ovlivňují umístění vašeho webu ve výsledcích vyhledávání, a sepíšeme pro vás případné nedostatky, které doporučujeme odstranit.

Ceník

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

510 015 136

info@seoconsult.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates Partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

Pokud potřebujete získat nové zákazníky, agentura SEO consult vám pomůže stejně efektivně jako pomohla nám.

Jan Berenda, USA na míru s.r.o.
USA na míru s.r.o.
Zobrazit více

Firma SEO consult nám byla v oblasti SEO a PPC schopna poskytnout naprosto profesionální servis. Kladně hodnotíme zejména rozumné ceny a schopnost rychle přizpůsobovat řešení našim požadavkům.

Daniela Prádlo
Daniela Prádlo
Zobrazit více

Díky vaší správě SEO faktorů jsou nyní naše stránky mnohem efektivnější.

Jan Seidl, HVT interiery kuchyně s.r.o.
HVT interiery kuchyně s.r.o.
Zobrazit více

Spolupráce s vámi byla pro nás velice přínosná. Prodej našich produktů se zvýšil nad naše očekávání. Děkujeme a doporučujeme

Václav Luks, botyluks.cz
Botyluks
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
Ecomail
Mailchimp