Jak na SEO analýzu webu?

Přejete si, aby se váš web umisťoval na předních pozicích ve výsledcích vyhledávání? Uvítali byste, kdyby váš web navštěvovali relevantní uživatelé, kteří se opravdu zajímají o vaše produkty či služby? Pak je pro vás SEO webu klíčovou záležitostí. Než se však pustíte do samotné optimalizace pro vyhledavače, doporučujeme provést SEO audit neboli analýzu, která vám pomůže odhalit případné nedostatky bránící k lepšímu umístění vašeho webu ve vyhledávání. Jak na SEO analýzu? Na co byste se při analýze měli zaměřit?

Faktorů, které ovlivňují výsledky ve vyhledávání, je celá řada. Naši SEO konzultanti vám rádi pomohou zjistit případné nedostatky na vašem webu. Náš tým má řadu let zkušeností a ví, jak dělat SEO analýzu webu. Svěřte své SEO nám a buďte ve výsledcích vyhledávání skutečně vidět.

Česky
pracujeme pro vás podrobnou SEO analýzu webu a navrhneme efektivní strategii, která vám pomůže dostat vaše stránky na vyšší pozice ve vyhledávání.
Pracujeme pouze s nejmodernějšími nástroji a víme, jaké postupy opravdu fungují.
Zaměříme se na technickou i obsahovou stránku vašeho webu.
Náš tým se optimalizaci webu pro vyhledavače věnuje již řadu let.

Máte zájem o SEO analýzu webu? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Jak na SEO analýzu webu? Se SEO Consult
SEO chápeme jako součást marketingového mixu a rádi se vám postaráme i o tvorbu webu, PPC reklamy, sociální sítě a další.
Pomůžeme vám s dílčími problémy nebo pro vás zajistíme správu SEO od A do Z.
Zjistíme, jak si váš web aktuálně vede ve výsledcích vyhledávání při zadání konkrétních klíčových slov, která souvisí s vaším byznysem.
Jednotlivé body analýzy s vámi projdeme a vysvětlíme vám, proč jsou námi navržené úpravy důležité.

Jak na SEO analýzu webu?

Náš tým zkušených specialistů ví, jak dělat SEO analýzu webu tak, aby z výstupů bylo možné navrhnout efektivní strategii, která povede k lepším výsledkům ve vyhledávání.

V první řadě se společně podíváme na cíle vašeho webu a stanovíme cílovou skupinu, na kterou by měl daný web cílit. Stanovíme také klíčová slova, na která by se měl váš web zobrazovat ve výsledcích vyhledávání. Zaměříme se jak na technickou, tak na obsahovou stránku vašeho webu.

Velmi důležitá je při SEO analýze webu homepage, ze které uživateli musí být jasné, jakou oblastí se váš web zabývá, jaké informace zde získá a jakou akci může v rámci webu provést.

Dále prověříme, jak je váš web čitelný nejen pro uživatele, ale také pro vyhledavače. Pokud není váš web viditelný pro vyhledávací roboty, nebude se zobrazovat ve výsledcích vyhledávání. Obsah pro uživatele by měl být jasně strukturovaný, doporučujeme používat nadpisy, tučné písmo u důležitých slov či vět atd. Zhodnotíme také efektivitu vašeho obsahu. Zejména v posledních letech se totiž Google čím dál více zaměřuje na kvalitu obsahu a jeho cílem je poskytovat uživatelům kvalitní a relevantní informace.

Nahlédneme také do Google Analytics a podíváme se, jak je na tom váš web s návštěvností z jednotlivých zdrojů, jaká je míra okamžitého opuštění, kolik průměrně času uživatelé tráví na vašem webu, zda máte v Google Analytics nastavené cíle atd. Podíváme se také na to, odkud uživatelé odcházejí.

Prověříme, že se váš web zobrazuje správně na mobilních zařízeních, a zhodnotíme rychlost načítání stránek. Zaměříme se na širokou škálu různých technických faktorů, které ovlivňují umístění vašeho webu ve výsledcích vyhledávání, a sepíšeme pro vás případné nedostatky, které doporučujeme odstranit.

 

 

Vyjádření klientů

S firmou se mi velmi dobře spolupracovalo, ochota, poradenství a vstřícnost k zákazníkovi byly na velmi dobré úrovni, taktéž okamžité řešení problémů. Profesionální přístup. Velmi rád zase v budoucnu využiji. Ať se daří.
Jindřich Staveník, Sunpro, http://sunpro.cz
Dlouho jsme hledali úspěšnou a kvalitní firmu na SEO, až jsme našli firmu SEO Consult, kterou vám můžeme s čistým svědomím doporučit na internetový marketing.
Chtěl bych poděkovat firmě Seo Consult, se kterou jsem spolupracoval na SEO i naší webové prezentace. Výsledky jsou prokazatelné a já mohu tuto společnost vřele doporučit. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat
Filip Zielinský, www.3mont.cz, http://3mont.cz/