Co je to PPC reklama?

Možná, že jste tento výraz již několikrát slyšeli, ale ptáte se: PPC reklama – co je to? PPC reklama je velmi oblíbeným marketingovým kanálem, který je oblíbený hned z několika důvodů. Ten první, jak už napovídá samotný název, spočívá v platbě za reklamu. PPC totiž znamená platba za proklik. Inzerenti tedy za reklamu platí až ve chvíli, kdy na ni oslovený uživatel klikne.

PPC reklamu je možné spravovat hned v několika platformách. U nás v České republice mezi nejpoužívanější z nich bezesporu patří Google Ads, Facebook a český Sklik. Klasické reklamy ve vyhledávání, které nabízí Sklik a Google Ads, oslovují uživatele na základě jimi vyhledávaných klíčových slov. Velmi oblíbené jsou také kampaně v obsahové síti, které cílí na uživatele na základě tematických zájmů. Tento typ kampaní nabízí Google Ads, Sklik i Facebook.

Velkou výhodou PPC kampaní je velmi vysoká pravděpodobnost konverze a poměrně nízká cena při srovnání s ostatními kanály. Víte, co je to PPC reklama, ale nemáte kapacitu na její efektivní správu? Náš tým PPC specialistů se postará o vaše kampaně tak, aby přinášely co nejlepší výsledky. Rádi se Vám postaráme o Vaši PPC kampaň. Co to je a co obnáší naši konzultanti vědí na výbornou. I když budete hledat na Googlu nebo v jiném vyhledávači klíčové slovo PPC reklama návod, pravděpodobně během několika hodin do problematiky PPC tak, abyste ji mohli spravovat skutečně efektivně, neproniknete. Vsaďte na bohaté zkušenosti našich konzultantů s nastavením a správou PPC. 

Chci nezávazně poptat

PPF
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
Co je to PPC reklama?

Proč pro PPC reklamu zvolit SEO Consult?

  1. Náš tým PPC specialistů se PPC kampaním věnuje již řadu let.
  2. Reklamní účty vlastníte vy a máte k nim neustále přístup.
  3. Máte-li už ve vašem účtu běžící kampaně, ale nepřinášejí požadované výsledky, rádi pro vás zpracujeme PPC audit.
  4. Kampaně monitorujeme na denní bázi a neustále je vylepšujeme tak, aby dosahovaly stanovených cílů.

Jak to probíhá

  • Vaše PPC reklamy spustíme do 5 pracovních dnů.
  • Pravidelně vám budeme zasílat přehledné reporty.
  • Neplatíte za zobrazení reklamy, ale až za kliknutí uživatele na vaši reklamu.
  • Kromě kampaní na Facebooku, v Skliku a v Google Ads se věnujeme také ostatním systémům, jako je RTB, Etarget a další.

Jak postupujeme při nastavení a správě PPC reklamy?

Víme, co je to PPC reklama a jaké kroky jsou třeba k tomu, aby skutečně přinášela požadované výsledky.

Než se pustíme do samotného nasazování PPC kampaní, stanovíme si s vámi cíle kampaní. Pokud ještě nemáte svůj vlastní Google Ads či Sklik účet, rádi vám ho založíme, případně pomůžeme se založením firemní stránky na Facebooku, která je předpokladem ke spuštění PPC reklamy na této sociální síti. Nastavíme Vám zkrátka od A do Z Vaši efektivní PPC kampan. Víme, co to je a jak PPC funguje. Vynaložíme maximální úsilí, aby Vaše PPC kampaně byly maximálně efektivní. 

Pokud nemáte, založíme vám také Google Analytics pro přesnější sledování výkonnosti jednotlivých kampaní. Účet Google Analytics propojíme s účtem Google Ads, což nám umožní ještě lépe optimalizovat jednotlivé kampaně a dosahovat co nejlepších výsledků.

V případě, že již vlastníte PPC účet, ale kampaně v nich neběží dle vašich představ, zdarma pro vás provedeme PPC audit a odhalíme nedostatky stávajících kampaní.
Připravíme pro vás podrobnou analýzu klíčových slov, která odhalí obchodně nejzajímavější klíčová slova pro váš byznys.

Připravíme pro vás několik variant poutavých reklamních textů, které vám zašleme ke schválení.

Po nasazení jednotlivých kampaní pravidelně sledujeme jejich výkon a optimalizujeme je dle jejich výkonu. Populárnější inzeráty, které vám přináší více konverzí, podpoříme a kampaně, které nejsou tak výkonné, upozadíme nebo vypneme. Po celou dobu správy se snažíme získat co nejvíce konverzí za co nejnižší cenu.

Náš tým specialistů pro vás nasadí klasické kampaně ve vyhledávání, nákupní kampaně, dynamické kampaně ve vyhledávání, kombinované reklamy, klasické bannery v obsahové síti, videokampaně a další. U každého projektu vyhodnocujeme, které typy kampaní v konkrétním daném případě dávají smysl.

Kolik stojí PPC reklama?

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

510 015 136

info@seoconsult.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates Partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají naši klienti?

Spolupráce s firmou SEO Consult je perfektní. Komunikace funguje skvěle, vše nám vždy vysvětlí, práce je odvedená včas a hlavně vidíme výsledky. Pokud se rozhodujete mezi více firmami, tak z vlastní zkušenosti můžu říci, že SEO Consult jsou nejlepší a také cena je příznivá.

Markéta Gojdová, JOYin, s.r.o.
Joyin s.r.o.
Zobrazit více

Vaše služby z oblasti internetového marketingu mně zvedly násobně obrat e-shopu Colorika.sk. Spolupráci doporučuji.

Boris Semizorov, Colorika.sk
Colorika
Zobrazit více

Chtěl bych Vám poděkovat za Vaše vynikající a profesionální služby v oblasti SEO. Rychlá komunikace, snaha okamžitě vyřešit problém. Stavíte se ke klientům podobně jako my, tedy zcela profesionálně a především tak, že co se dohodne, tak to platí a to je v dnešní době unikum. Jsme rádi, že jsme si mezi tou obrovskou konkurencí (sice až na třetí pokus) našli právě Vás.

Marian Marko, ODNESTO.cz s.r.o.
Odnesto.cz s.r.o.
Zobrazit více

Profesionálně odvedená práce od SEO Consult nám přinesla mnoho nových zákazníků. SEO Consult doporučujeme jako agenturu, která vám díky optimalizaci pro vyhledávače zvýší tržby!

Ing. Aziz Subhan, BUCHARA s.r.o.
Buchara s.r.o.
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
Ecomail
Mailchimp