Chcivyklidit.cz - případová studie

Naše spolupráce s firmou ChciVyklidit.cz se datuje již od září roku 2021. Firma nás oslovila s cílem zvýšit návštěvnost svého webu a počet získaných zakázek. Díky vysoké konkurenci čelila firma ChciVyklidit.cz výzvám spojeným s nízkou viditelností ve vyhledávačích, což negativně ovlivňovalo počet návštěvníků na webu a realizovaných zakázek. Cílem naší spolupráce bylo zlepšit pozici firmy ChciVyklidit.cz ve vyhledávačích pomocí SEO a PPC reklamy v Google Ads a Seznam Sklik,  zvýšit návštěvnost a získat více zakázek.

Firma ChciVyklidit.cz se zabývá vyklízením nemovitostí a následným odvozem odpadu po celém území České republiky (Praha a okolí, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, západní Čechy, východní Čechy, severní Čechy, Morava). Zajišťují také úklid a sanaci po živelných katastrofách, jako jsou požáry, povodně apod. I přesto, že konkurence v tomto oboru je opravdu velká, během naší spolupráce se nám povedlo dosáhnout výrazných výsledků.

Chcivyklidit.cz logo
Chcivyklidit.cz

 

Strategie a průběh spolupráce s firmou ChciVyklidit.cz

Po důkladné analýze konkurence a klíčových slov s komerčním potenciálem jsme se zaměřili na optimalizaci webové stránky ChciVyklidit.cz. Byla identifikována klíčová slova související s vyklízením nemovitostí a byla provedena optimalizace obsahu a struktury webu. Poté jsme navázali kontakt s relevantními webovými stránkami, které se zabývají podobnými tématy a mají vysokou návštěvnost a doménovou autoritu. Oslovili jsme je s nabídkou publikování tematických článků na jejich stránkách, které obsahovaly odkazy na ChciVyklidit.cz. Tím získáme kvalitní zpětné odkazy ze stránek s relevantním obsahem, které pomáhají webu ChcivVyklidit.cz zvýšit organické umístění ve výsledcích vyhledávání a přivést na web nové zákazníky.

Paralelně se SEO jsme spustili PPC kampaně na platformách Google Ads a Seznam Sklik. Nalezli jsme vhodná klíčová slova a vytvořili cílené reklamní inzeráty, které oslovují cílovou skupinu potenciálních zákazníků. PPC kampaně umožnily okamžité zvýšení viditelnosti webu ChciVyklidit.cz a přilákaly nové návštěvníky. V průběhu spolupráce jsme neustále monitorovali výkon klíčových slov, konverzní poměr a ROI (Return on Investment) PPC kampaní. To nám umožnilo identifikovat nejefektivnější strategie a optimalizovat kampaně, aby generovaly co nejvíce kvalitních návštěvníků.

Chcivyklidit.cz graf
Chcivyklidit.cz graf 2

Výsledky spolupráce

Díky kombinaci SEO a PPC strategií se firmě ChciVyklidit.cz podařilo dosáhnout významného zlepšení v návštěvnosti a počtu zakázek. Zlepšení SEO vedlo ke zvýšení organického provozu na webu, jelikož se web ChciVyklidit.cz posunul na vyšší pozice ve výsledcích vyhledávání pro klíčová slova spojená s vyklízením nemovitostí. Tím došlo ke zvýšení počtu organických návštěvníků a zároveň k nárůstu počtu zakázek.

PPC kampaně na platformách Google Ads a Seznam Sklik přinesly také významné výsledky. Cílené reklamní inzeráty oslovily správnou cílovou skupinu a přilákaly nové zákazníky na web ChciVyklidit.cz. Díky neustálé optimalizaci kampaní jsme dosáhli nižší ceny za proklik a zvýšili konverzní poměr, což přispělo k efektivnímu využití reklamního rozpočtu.

V průběhu naší spolupráce se počet návštěvníků na webu ChciVyklidit.cz výrazně zvýšil, což vedlo ke zvýšení počtu zakázek. Díky efektivní kombinaci SEO a PPC strategií firma ChciVyklidit.cz posílila svou pozici na trhu vyklízení nemovitostí a získala konkurenční výhodu.

Co plánujeme v budoucnosti

Pro další rozvoj firmy ChciVyklidit.cz plánujeme pokračovat v optimalizaci webové stránky a zlepšovat organické umístění ve vyhledávačích. Budeme sledovat trendy a klíčová slova s vysokým komerčním potenciálem a pravidelně aktualizovat obsah webu tak, aby odpovídal potřebám a očekáváním cílové skupiny zákazníků.

V oblasti PPC kampaní budeme nadále monitorovat výkon klíčových slov a optimalizovat kampaně, aby byly co nejefektivnější a generovaly co nejvíce kvalitních návštěvníků. Zvažujeme také rozšířit reklamní strategii na další relevantní kanály a přilákat ještě více potenciálních zákazníků.

Otázky a odpovědi

 

  • Jste spokojeni s dosavadním průběhem naší spolupráce? Spokojeni sme maximálně, rychlá komunikace, žádný problém. 
  • Jaký největší přínos vidíte v naší spolupráci? Narůstající počet zakázek z SEO a placené reklamy
  • Doporučili byste naše služby i dalším lidem? Ano, vřele doporučujeme
Daniel Fibinger
Daniel Fibinger

Zobrazit všechny studie

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik
Brno
Praha

Pojďme probrat váš byznys

Napište nám a my se vám obratem ozveme.

PPF
Dr. Oetker
VUT
Adidas
Nestlé
TÜV SÜD
SUEZ
Skrivanek
UNIS
Roche