Pro digitální agenturu SEO consult hledáme konzultanta sociálních médií – možná právě Tebe?

Považuješ se za profesionála v oblasti sociálních médií? Víš, jak je spravovat kampaně a jak měřit jejich úspěšnost, umíš vytvářet dlouhodobé sociální strategie a máš manažerské schopnosti, které bys rád/a uplatnil/a v rostoucí digitální agentuře s jedinečnou firemní kulturou, skvělými kolegy a spoustou výhod? Pak nám dej vědět – možná hledáme právě Tebe

Díky našim dlouholetým zkušenostem máme ve svém portfoliu řadu významných klientů a stále přibývají noví. Proto hledáme do našeho týmu nového člena, který by pod svá křídla převzal všechna sociální média. Mohl/a bys to být právě Ty!

Výhody této pozice

Jako konzultant sociálních médií budeš mít spoustu příležitostí ukázat svou kreativitu a pracovat s mnoha velkými i malými klienty. Budeš mít klíčovou roli při rozhodování o správě sociálních médií, o reklamních kampaních a jejich optimalizaci. Staneš po boku týmu skvělých kolegů a budeš pracovat v moderní kanceláři (po domluvě můžeš zůstat doma, pokud Ti bude home office lépe vyhovovat). Dáme Ti k dispozici moderní pracovní nástroje a jako bonus i zajímavé finanční ohodnocení (od 33 000 do 45 000 korun) v závislosti na Tvých zkušenostech. Můžeš očekávat také mnoho dalších výhod.

 • Pracovní dobu si můžeš flexibilně přizpůsobit svým potřebám.
 • Můžeš se rozhodnout, zdali budeš pracovat v naší moderní kanceláři v Brně-Králově Poli, kam se snadno dostaneš autem nebo veřejnou dopravou, nebo zda raději zůstaneš doma či v kavárně.
 • K dispozici budeš mít nejen mobilní telefon a notebook, ale také nejmodernější nástroje a aplikace, které Ti budou při Tvých aktivitách velmi nápomocné.
 • Poskytneme Ti také pravidelná školení, aby ses mohl/a dále rozvíjet a prohlubovat své znalosti.
 • Pokud se nebudeš cítit dobře, není třeba hned uhánět k lékaři – můžeš využít zdravotní volno.
 • Máme pro Tebe i další bonusy, které můžeme probrat osobně, pokud budeš mít o pozici zájem.
 • Můžeš se také těšit na skvělý tým, všichni jsme totiž na jedné lodi, takže vzájemná podpora a spolupráce je samozřejmostí.

Něco o nás

V oblasti online marketingu působíme již od roku 2008 a během těchto let jsme nashromáždili spoustu zkušeností, které z nás dělají skutečné odborníky. Pro naše zákazníky zajišťujeme nejen SEO a PPC, ale nabízíme také celou škálu online marketingových služeb, které zahrnují audity, zbožové vyhledávače, optimalizaci webových stránek či online obchodů pro získání maximální konverze, popřípadě i tvorbu webových stránek a zajištění jejich obsahu. Věnujeme se také mezinárodnímu online marketingu. Náš tým na slovo vzatých profesionálů zahrnuje PPC konzultanty, CRO/UX konzultanty, PR manažery, konzultanty sociálních médií, e-mailové specialisty, SEO konzultanty, tvůrce odkazů i copywritery.

Naším hlavním zaměřením je zvýšit zisky našich klientů. Nesnažíme se proto tvořit pouze složité a předražené analýzy - naším cílem jsou skutečné, hmatatelné obchodní výsledky, které zákazníci poznají na výši svého zisku. Vytváříme efektivní marketingové strategie a děláme pro naše zákazníky maximum. To je také jeden z hlavních důvodů, proč se na nás obracejí e-shopy a firmy všeho druhu, od malých a začínajících podniků až po velké a slavné firmy. Pokud se k nám přidáš, čekají na Tebe klienti z firem jako Nestlé, VUT, Dr. Oetker, PPF, Adidas či Skřivánek.

Co bude Tvou pracovní náplní?

 • Tvá každodenní práce bude zahrnovat komunikaci s klienty a vytváření obsahu pro jejich sociální média.
 • Budeš pravidelně kontrolovat profily klientů na sociálních sítích a spravovat je podle stanovených požadavků.
 • Převezmeš zodpovědnost za návrh strategie obsahu a jeho prezentaci na sociálních sítích.
 • V rámci své každodenní práce budeš spolupracovat s grafikem na tvorbě atraktivního obsahu.
 • Budeš také analyzovat chování lidí na sociálních sítích a doporučovat změny.
 • Tvým úkolem bude také podílet se na dalších činnostech a akcích souvisejících s digitálním prostředím.
 • Budeš kontaktní osobou, která dohlíží nejen na kvalitu práce, ale také na úspěšnost marketingu všech našich klientů na sociálních sítích.

Co od Tebe očekáváme?

 • Hledáme někoho, kdo má na víc než publikování příspěvků na Facebooku. Hledáme někoho, kdo se sociálními médii živí. Potřebujeme, abys nám ukázal/a, že víš, o čem tato pozice je, a že se ve světě sociálních médií umíš pohybovat jako ryba ve vodě.
 • Očekáváme, že budeš schopen/schopna se orientovat v různých oblastech online marketingu (SEO, PPC, sociální média, e-mail, zbožové vyhledávače), protože to jsou témata, kterým se nejvíc věnujeme.
 • Požadujeme, abys byl/a co nejsamostatnější, vytrvalý/á a zvládal/a pracovat pod tlakem.
 • Potřebujeme také, aby Ti nedělalo problém komunikovat, ať už osobně, nebo po telefonu. Jelikož máme i zahraniční klientelu, potřebujeme, abys měl/a znalost angličtiny alespoň na úrovni B1.
 • Očekáváme také, že svou práci konzultanta/ky budeš brát skutečně vážně a budeš se chovat jako opravdový profesionál.
 • Neměl by Ti chybět ani týmový duch a pracovitost. Pokud je to možné, měl/a bys být komunikativní a s ostatními členy týmu dobře vycházet. V naší společnosti všichni táhneme za jeden provaz a naším jediným cílem je dosahovat dokonalých výsledků a spokojenosti zákazníků.
 • Samozřejmě počítáme s tím, že Ti není cizí dodržování termínů.

Kdy můžeš nastoupit?

Dveře jsou pro Tebe stále otevřené, ale chápeme, že ne vždy je možné takový krok provést ze dne na den. Takže se neboj: pokud máš o práci u nás zájem, počkáme na Tebe.

Pokud se Ti náš přístup líbí a myslíš, že bys mohl/a být pro náš tým přínosem, dej nám vědět. Zavolej nám na číslo 775 646 333 nebo pošli pár slov o sobě na adresu info@seoconsult.cz - nejlépe spolu s životopisem a popisem svých zkušeností. Těšíme se na Tvou odpověď.

 

 

Všechny pracovní pozice

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik