PPC reklama Sklik cena

Hledáte-li skutečně konverzní online kanál, PPC reklama je ve většině případů jasnou volbou! Navíc, na Skliku jsou uživatelé charakterističtí tím, že neporovnávají možnosti tak jako vyhledávající uživatelé na Googlu. Proto je zde u některých produktů konverzní poměr ještě vyšší než v případě PPC kampaní v rámci Google Ads. PPC reklama je navíc velmi dobře měřitelná, kdykoliv ji můžete zapnout nebo vypnout a máte maximálně pod kontrolou, jaký text vyhledávající uživatel uvidí.

Pravdou je, že mnoho firem investuje pouze do PPC kampaní na Googlu. Nicméně, ani na Sklik bychom neměli zapomínat. V některých případech totiž může přinést dokonce lepší výsledky než Google. Uživatelé Skliku jsou úplně jiní než uživatelé Googlu. Jedná se o velmi specifickou cílovou skupinu, která velmi často provede konverzi na první dobrou. Tito uživatelé totiž nechtějí prohledávat spoustu webů a srovnávat, kde si lépe vyberou. Ve vyhledavači zadávají konkrétní dotaz a jsou spokojeni, když na něj dostanou vyhovující odpověď.

Prodáváte-li služby či produkty, které by mohly zaujmout uživatele na Seznamu (typicky lidé z venkova, spíše starší cílová skupina), ideální je PPC reklama v Skliku. Cena této služby rovněž není vysoká a konverzní poměr v některých případech bývá vyšší než na Googlu.

Česky
Náš tým specialistů má řadu let zkušeností s PPC kampaněmi nejen na Skliku.
Založíme vám PPC účet, který bude patřit pouze vám, a budete k němu mít kdykoliv přístup.
Platíte až za kliknutí na reklamu, nikoliv za její zobrazení.
Podrobně zanalyzujeme váš produkt či službu a navrhneme efektivní PPC reklamy, které budou přinášet výsledky.

Máte zájem o PPC reklamu? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč pro správu PPC reklamy na Skliku zvolit SEO Consult?
Používáme nejmodernější nástroje a víme, jaké postupy opravdu fungují.
PPC kampaně denně kontrolujeme a pravidelně se věnujeme optimalizaci.
Naším cílem je přivést na váš web relevantní uživatele, kteří se skutečně zajímají o váš produkt. Výsledky naší práci zasíláme v pravidelných reportech.
Před spuštěním kampaní nastavíme Google Analytics tak, abychom získali maximum informací o efektivitě jednotlivých kampaní a mohli s nimi ještě více pracovat.

Jak u nás probíhá nastavení a správa PPC kampaní v Skliku?

Než se pustíme do samotných PPC kampaní, založíme pro vás PPC účet, který bude patřit pouze vám a budete k němu mít kdykoliv přístup. V případě, že již účet v Skliku máte, zdarma pro vás zpracujeme PPC audit, díky kterému odhalíme případné nedostatky současných kampaní.

Seznámíme se s vašimi produkty a společně stanovíme cíle, kterých chcete dosáhnout. Navrhneme kampaně, které jsou vhodné pro dosažení stanovených cílů.

Nastavíme Google Analytics tak, abychom mohli efektivitu PPC kampaní sledovat v souvislosti s návštěvností webu a získali maximum dat pro následnou optimalizaci. Provedeme další potřebná nastavení, v případě potřeby vytvoříme cíle typu konverze a vygenerujeme konverzní kód, který je pro správné měření třeba vložit na váš web. Vytvoříme také remarketingové publikum pro zpětné oslovování zákazníků, kteří již navštívili váš web či konkrétní stránky na webu.

Pečlivě zvolíme vhodná klíčová slova, která identifikujeme pomocí podrobné analýzy klíčových slov. V souvislosti s klíčovými slovy a vašimi produkty sepíšeme atraktivní inzertní texty, které vaše zákazníky skutečně zaujmou.

Veškeré inzeráty nasadíme do reklamního účtu, kampaně budeme pravidelně sledovat a věnovat se optimalizaci.

PPC reklama Sklik cena

Cena za PPC reklamu v Skliku se odvíjí od velikosti webu a počtu služeb či produktů.

Pro menší e-shopy a firmy: 2500–4000 Kč bez DPH.

Pro webové stránky a e-shopy s větším rozsahem služeb a produktů: 4000–10 000 Kč bez DPH.

Vyjádření klientů

S firmou se mi velmi dobře spolupracovalo, ochota, poradenství a vstřícnost k zákazníkovi byly na velmi dobré úrovni, taktéž okamžité řešení problémů. Profesionální přístup. Velmi rád zase v budoucnu využiji. Ať se daří.
Jindřich Staveník, Sunpro, http://sunpro.cz
Reliable partner :) for many years.
Jure Babarovic, Hrvaska.net, http://www.hrvaska.net
S firmou Seo Consult jsme spokojeni. Poskytovaná PPC reklama má prokazatelné výsledky a vydělává nám.
Lenka Maloňová, vican.wine
S firmou SEO Consult jsme velmi spokojeni. Spolupráce se osvědčila a přinesla pozitivní výsledky. Doporučujeme.
Lukáš Kosík, Výcvikové obojky, https://www.elektronicke-vycvikove-obojky.com/
Chtěl bych poděkovat firmě Seo Consult, se kterou jsem spolupracoval na SEO i naší webové prezentace. Výsledky jsou prokazatelné a já mohu tuto společnost vřele doporučit. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat
Filip Zielinský, www.3mont.cz, http://3mont.cz/