PPC reklama Pardubice

PPC reklama vám přinese okamžitou návštěvnost webu. Rádi pro vás nastavíme PPC kampaně v Pardubicích a zajistíme, že váš web bude opravdu vidět na předních pozicích na Googlu i Seznamu.

PPC reklama je velmi oblíbeným marketingovým kanálem. Nabízí totiž spoustu nesporných výhod, které oceňují jak malé, tak střední a velké firmy.

Po spuštění PPC kampaní jsou první výsledky viditelné prakticky ihned. Návštěvnost webu se znatelně zvýší a při správné práci s klíčovými slovy a texty reklam je zde vysoká pravděpodobnost konverze. V případě kampaní ve vyhledávání je totiž reklama zobrazena uživatelům, kteří přímo hledají daný produkt či službu.

PPC reklama je také přesně měřitelná, poměrně levná a inzerenti mají plnou kontrolu nad jejím rozpočtem.

PPC systémy však neustále oznamují různé změny a aktualizace, a proto je třeba neustále sledovat nejnovější trendy a dané oblasti se věnovat na denní bázi. Nechte nastavení a správu PPC kampaní v Pardubicích na nás. Naši specialisté se PPC kampaním věnují již řadu let, pracují s nejmodernějšími nástroji, neustále sledují nejnovější trendy a ví, jaké postupy skutečně fungují.

Nastavíme pro vás efektivní PPC kampaně na míru vašemu podnikání, které vám budou vydělávat.

PPF
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
PPC reklama Pardubice

Proč PPC reklama v Pardubicích se SEO Consult?

  1. Na první PPC reklamy v Pardubicích získáte kredit ve výši 1000 Kč
  2. Reklamy běží na vašem vlastním PPC účtu
  3. Víme, jak efektivně cílit na uživatele v Pardubicích
  4. Reklamy pravidelně monitorujeme a optimalizujeme

Jak to probíhá

  • Vaše PPC reklamy v Pardubicích spustíme do 5 pracovních dnů
  • Neustále sledujeme trendy v PPC, které využijeme ve váš prospěch
  • Na PPC kampaně se specializujeme už od roku 2007
  • Neplatíte za zobrazení reklam, ale za proklik na web

Jak postupujeme při nastavení a správě PPC reklamy v Pardubicích?

PPC reklamy cílené na Pardubice poběží na vašem vlastním účtu, nad kterým budete mít absolutní kontrolu. PPC účet vám rádi založíme, případně zpracujeme PPC audit vašich stávajících kampaní, s jejichž výkonem nejste spokojeni.

Na cílových webových stránkách nastavíme analytiku (pomocí Google Analytics), abychom mohli sledovat výkon PPC kampaní v kontextu s návštěvností webu.

Zpracujeme podrobnou analýzu klíčových slov a zvolíme sadu klíčových slov, na která je vhodné vaše PPC reklamy efektivně cílit.

Všechny PPC kampaně pravidelně monitorujeme a vyhodnocujeme. Na základě zjištěných informací pracujeme na optimalizaci kampaní tak, aby dosahovaly co nejlepších výsledků.

Kolik stojí PPC reklama v Pardubicích?

Cena za nastavení a správy PPC reklamy závisí na mnoha faktorech, zejména na objemu PPC kampaní. Pro konkrétní cenovou nabídku nás prosím kontaktujte.

1) PPC audit pro vás zpracujeme zdarma.

2) Nastavení nových kampaní pro menší e-shopy a firmy: 2 500 – 4 000 Kč bez DPH.

3) Nastavení nových kampaní pro webové stránky a e-shopy s větším rozsahem služeb a produktů: 4 000 – 10 000 Kč bez DPH.
Cena za správu PPC reklamy (kampaně) ve vyhledávací síti: 2 000 - 9 000 Kč bez DPH/měsíčně.

Chci nezávazně poptat

Co o nás říkají klienti?

Investovali jsme do reklamy služeb na Facebook.com, kterou nám zajistila firma PPC Profits. Reklama zvedla návštěvnost profilu a stránek o 200% a znamenala pro náš profil zvednutí sledovanosti o cca 100%. Doporučujeme.

Zuzana Janove, Seesame
Dr. Oetker
Zobrazit více

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik