PPC reklama Pardubice

PPC reklama vám přinese okamžitou návštěvnost webu. Rádi pro vás nastavíme PPC kampaně v Pardubicích a zajistíme, že váš web bude opravdu vidět na předních pozicích na Googlu i Seznamu.

Česky
Vaše PPC reklamy v Pardubicích spustíme do 5 pracovních dnů
Neustále sledujeme trendy v PPC, které využijeme ve váš prospěch
Na PPC kampaně se specializujeme už od roku 2007
Neplatíte za zobrazení reklam, ale za proklik na web

Máte zájem o PPC reklamu v Pardubicích? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč PPC reklama v Pardubicích se SEO Consult?
Na první PPC reklamy v Pardubicích získáte kredit ve výši 1000 Kč
Reklamy běží na vašem vlastním PPC účtu
Víme, jak efektivně cílit na uživatele v Pardubicích
Reklamy pravidelně monitorujeme a optimalizujeme

Jak postupujeme při nastavení a správě PPC reklamy v Pardubicích?

PPC reklamy cílené na Pardubice poběží na vašem vlastním účtu, nad kterým budete mít absolutní kontrolu. PPC účet vám rádi založíme, případně zpracujeme PPC audit vašich stávajících kampaní, s jejichž výkonem nejste spokojeni.

Na cílových webových stránkách nastavíme analytiku (pomocí Google Analytics), abychom mohli sledovat výkon PPC kampaní v kontextu s návštěvností webu.

Zpracujeme podrobnou analýzu klíčových slov a zvolíme sadu klíčových slov, na která je vhodné vaše PPC reklamy efektivně cílit.

Všechny PPC kampaně pravidelně monitorujeme a vyhodnocujeme. Na základě zjištěných informací pracujeme na optimalizaci kampaní tak, aby dosahovaly co nejlepších výsledků.

Kolik stojí PPC reklama v Pardubicích?

Pro konkrétní cenovou nabídku nás prosím neváhejte kontaktovat. Naše služby jsou dostupné také menším firmám a živnostníkům.

Vyjádření klientů

Musím velice vyzdvihnout poradenství od SEO Consult, neboť mi hodně pomohl a poradil s e-shopem. Pokud budete hledat někoho na SEO i, tak jeho společnost mohu jenom doporučit. Škoda, že takových lidí není více. Děkuji moc.
Miroslav Harapes, Harapes.cz, http://www.harapes.cz/
Chtěl bych poděkovat firmě Seo Consult, se kterou jsem spolupracoval na SEO i naší webové prezentace. Výsledky jsou prokazatelné a já mohu tuto společnost vřele doporučit. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat
Filip Zielinský, www.3mont.cz, http://3mont.cz/
Se společností SEO Consult spolupracujeme od roku 2016 na optimalizaci našich webových stránek a zlepšení pozic v rámci webových vyhledávačů. Po několika týdnech jsme zaznamenali positivní posun, který se s přibývajícím časem dále zlepšuje. Spolupráci s touto firmou můžeme s čistým svědomím doporučit i dalším společnostem.
Marek Midonski, MITKO s.r.o., http://www.mitkoforevents.cz/