Optimalizace pro vyhledávače

Dostaneme vaše stránky na přední pozice vyhledávačů. Přivedeme k vám nové zákazníky a zvýšíme vaše tržby. Nabízíme SEO, které má prokazatelné výsledky.

Naše SEO má dlouhodobý efekt.
Účinně cílíme na potenciální zákazníky.
Učiníme váš web přehlednějším a poutavějším.
Neustále monitorujeme aktuální stav.

Máte zájem o SEO? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč zvolit optimalizaci webu od SEO Consult
Využíváme pouze nejmodernější nástroje.
Váš web bude skutečně vidět.
Platíte až za prokazatelné výsledky.
Garantujeme zvýšení návštěvnosti.

Optimalizace webových stránek pro vyhledávače se skládá z několika kroků, které společně tvoří efektivní strategii SEO: SEO audit, analýzu klíčových slov, zpětné odkazy - SEO správu.

Analýza současného stavu – SEO audit

Hned na začátku si projdeme váš web, zhodnotíme jeho aktuální podobu a navrhneme vhodné úpravy. Zjistíme aktuální pozice vašich stránek v hlavních fulltextových vyhledávačích a poradíme vám, jak odstranit případné nedostatky v rámci SEO auditu.

Analýza klíčových slov

Znalost relevantních klíčových slov (analýza klíčových slov) je nezbytným předpokladem pro účinné cílení na zákazníky prostřednictvím webových vyhledávačů. Vytvoříme pro vás přehled vhodných klíčových slov, která následně použijeme při optimalizaci webu pro vyhledávače.

Účinný linkbuilding - SEO správa

Dostaneme váš web do povědomí internetových uživatelů a fulltextových vyhledávačů. Naším cílem je vytvářet pouze smysluplné zpětné odkazy, které k vám přivedou nové návštěvníky a současně vás dostanou na přední pozice výsledků Googlu nebo Seznamu

Obsahová analýza webu

Otestujeme použitelnost webu z pohledu potenciálních návštěvníků a posoudíme účinnost textového obsahu. Případnými úpravami zajistíme, že se návštěvník bude na webových stránkách chovat přesně podle vašich představ.

Kolik stojí SEO

Cena za naše služby se odvíjí od míry konkurence ve vašem oboru podnikání a stavu vašeho webu. Účinná optimalizace pro vyhledávače vyžaduje spolupráci trvající alespoň 4 - 6 měsíců.

  • Pro malé eshopy a stránky s úzkým zaměřením 2 500 - 3 000 Kč bez DPH za měsíc.
  • Pro střední eshopy a stránky s širším zaměřením 3 000 - 8 000 Kč bez DPH za měsíc.
  • Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8 000 Kč bez DPH za měsíc.

 

SEO řešíme nejen pro Česko, ale i pro: Slovensko, Německo, Anglii, Rakousko, Francii.

Přesnou cenu vám sdělíme po provedení detailní analýzy. Pro její vypracování nám pošlete nezávaznou poptávku nebo volejte na číslo 775 646 333.

Přečtěte si úspěšné případové studie.

Vyjádření klientů

Analýza klíčových slov od SEO Consult nám přinesla stovky nových zákaznic. Cena přitom byla více než přijatelná. Se SEO Consult spolupracujeme již třetí rokem a rozhodně v tom chceme pokračovat.
Mudr. Pavel Vlašín, Centrum prenatální diagnostiky s.r.o., http://www.prenatal.cz
Hledali jsme až jsme našli Ty, kteří nás dostali na "stupně vítězů" ve vyhledávačích Seznam a Google. Na základě našich zkušeností Vám služby Seo Consult doporučujeme.
Georgios van de Greik, EURO - MOBILNÍ DOMY s.r.o., http://euromobilnidomy.cz
Karel Lev, elite-stare-splavy.cz, http://www.elite-stare-splavy.cz
S firmou SEO Consult jsme velice spokojení. Během pár dní dokázali naši doménu www.autoskola-slon.cz dostat na první pozice ve vyhledávačích Google.cz a Seznam.cz.
Petr Chvátal, Autoškola Slon, http://www.autoskola-slon.cz
Optimalizace pro vyhledávače nám přinesla přesně to, co jsme od ní očekávali. Přitom jsme zaplatili až za konkrétní výsledky. Se SEO Consult budeme nadále spolupracovat.
Ing. David Večeřa, Energetické štítky PENB, http://www.estitky.com