Kontakty

Mobil: +420 775 646 333
Telefon: +420 299 141 466
E-mail: info@seo-consult.cz
Skype: ppc-profits.cz
Adresa: Advertum s.r.o.
  Veveří 39
  Brno 602 00
  Bulharská 996/20
  Praha 101 00
Obchodní údaje: Advertum s.r.o
  Veveří 39
  Brno 602 00
  IČ: 63494477
  DIČ: CZ63494477

Klikněte na obrázek pro přenesení na mapu, kde uvidíte přesnou polohu

Projekt manažer

Marek je osoba, se kterou bude komunikovat nejvíce. Celý projekt optimalizace webu pro vyhledávače řídí, kontroluje a reportuje a o něm. Marek Vám navrhne takovou strategii, která bude pro váš byznys co nejefektivnější.

SEO konzultant

tom_0.png

Tomáš Uhlíř, Dis.

Tomáš má osm let zkušeností s optimalizací webu pro vyhledávače. Pracoval pro národní i nadnárodní korporace, ale kvalitní služby poskytuje i malým živnostníkům a firmám.

Social media manažer, Copywriter

jirka.jpg

Jiří Hron, Dis.

Jiří má na starosti především psaní poutavých textů, které prodávají. Jiří má zkušenosti i s psaním poutavých popisků pro eshopy.

Copywriter, Linkbuilder

martina_0.jpg

Martina Rosenkrancová

Martina pro vaše weby buduje nejkvalitnější a nejrelevantnější zpětné odkazy a píše poutavé texty. Přímo se tak podílí na vašem úspěchu ve vyhledávačích.

PPC konzultant

stara_0.png

Ing. Kristina Stará

Je certifikovaným správcem PPC kampaní (Google AdWords Qualified). Má zkušenosti především z oblasti e-commerce a podpory prodeje na internetu. Pracovala na projektech velkých, středních i malých internetových obchodů. Specializuje se na PPC reklamu na Facebook.com, Seznam.cz, Google.cz.

Kristína každý den posunuje vaši kampaň kupředu, aby nestagnovala.

PPC konzultant

stara_0.png

Spravuje kampaně již pátým rokem, specializuje se na Google Adwords a Sklik, kampaně spravuje hlavně pro weby poskytující služby, například hotely, lékaře a právníky.