Kontakt

Kontakt

Mobil: +420 775 646 333
Telefon: +420 299 141 466
E-mail: info@seo-consult.cz
Skype: ppc-profits.cz
Adresa: Advertum s.r.o.
Veveří 39
Brno 602 00
Bulharská 996/20
Praha 101 00
Obchodní údaje: Advertum s.r.o
Veveří 39
Brno 602 00
IČ: 63494477
DIČ: CZ63494477

Klikněte na obrázek pro přenesení na mapu, kde uvidíte přesnou polohu

Projekt manažer Ing. Marek Novák

Marek je osoba, se kterou bude komunikovat nejvíce. Celý projekt optimalizace webu pro vyhledávače řídí, kontroluje a reportuje. Marek Vám navrhne zároveň takovou strategii, která bude pro Váš byznys co nejefektivnější.

SEO konzultant Tomáš Uhlíř, Dis.

tom_0.png Tomáš má osm let zkušeností s optimalizací webu pro vyhledávače. Pracoval pro národní i nadnárodní korporace, ale kvalitní služby poskytuje i malým živnostníkům a firmám.

Social media manažer, Copywriter Jiří Hron, Dis.

jirka.jpg Jiří má na starosti především psaní poutavých textů, které prodávají. Petr má zkušenosti i s psaním poutavých popisků pro eshopy.

Copywriter, Linkbuilder Martina Rosenkrancová

martina_0.jpg

Martina pro Vaše weby buduje nejkvalitnější a nejrelevantnější zpětné odkazy a píše poutavé texty. Martina se tak přímo podílí na Vašem úspěchu ve vyhledávačích.

PPC konzultant Ing. Kristína Stará

stara_0.png

Je certifikovaným správcem PPC kampaní (Google AdWords Qualified). Má zkušenosti především z oblasti e-commerce a podpory prodeje na internetu. Pracovala na projektech velkých, středních i malých internetových obchodů. Specializuje se na PPC reklamu na Facebook.com, Seznam.cz, Google.cz.

Kristína každý den posunuje Vaši kampaň kupředu, aby nestagnovala.

PPC konzultant Josef Falis

Spravuje kampaně již pátým rokem, specializuje se na Google Adwords a Sklik, kampaně spravuje hlavně pro weby poskytující služby, například hotely, lékaře a právníky.